600 PLN w Superbet za dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów!

Bez względu na to, kto jest twoim faworytem, możesz u bukmachera Superbet skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której przyznawany jest bonus 600 PLN za poprawnie wytypowany dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Oprócz tego do zgarnięcia jest dodatkowe 50 PLN ekstra!

600 PLN w Superbet za dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów!
600 PLN w Superbet za dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów!

600 PLN od Superbet na 1. kolejkę LM

Osoby, które jeszcze nie są zarejestrowane u bukmachera Superbet, mogą do końca 19 września skorzystać z oferty specjalnej i stanąć przed szansą zdobycia bonusu w wysokości 600 PLN za prawidłowe wytypowanie dowolnego meczu odbywającego się w ramach 1. kolejki Ligi Mistrzów.

Bukmacher oferuje również dodatkowe 50 PLN, jeśli dojdzie do Superprzewagi, a więc jedna z drużyn będzie w meczu prowadzić różnicą przynajmniej dwóch trafień.

Jak wziąć udział w promocji i odebrać bonus?

  1. Zarejestrowanie się za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE” na www.Superbet.pl
    • Udzielenie zgód marketingowych
  2. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
  3. Postawienie minimum 2 PLN na dowolny mecz z 1. kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów
  4. Odebranie 600 PLN za trafienie kuponu oraz dodatkowe 50 PLN, jeśli będzie miała miejsce Superprzewaga
600 PLN w Superbet za dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów!
600 PLN w Superbet za dowolny typ na 1. kolejkę Ligi Mistrzów!

Jeden nowo zarejestrowany gracz może skorzystać tylko raz z bonusu. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie – maksymalnie w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu objętego ofertą specjalną.

W tej ofercie bierze się pod uwagę jedynie zakłady 1X2. Oznacza to, że postawić można na zwycięstwo jednej z drużyn lub remis. Nie można do kuponu promocyjnego dodawać innych meczów poza jednym wybranym przez siebie typem na 1. kolejkę LM.

Oprócz premii od Superbet otrzymuje się także standardową wygraną przewidzianą w ofercie za postawienie konkretnego zakładu. Jeżeli gracz postawi np. na to, że wygra Real Madryt, otrzyma również 2,43 PLN wygranej oraz bonus 600 lub nawet 650 PLN.

Osoby, które mają już konto w Superbet, mogą sprawdzić premię 300 PLN na triumf Barcelony w Fortunie.

5 / 5. Ocen: 204

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X
0
Dodaj swój komentarz.x