400 PLN za bramkę Rakowa w meczu z Kopenhagą – oto bonus w Betfan!

Czy Raków Częstochowa poradzi sobie z Kopenhagą w najbliższym starciu eliminacyjnym? Zdania są podzielone, jednak wiadomo, że wystarczy jeden gol polskiego zespołu, by w Betfan otrzymać bonus w wysokości aż 400 PLN!

400 PLN za bramkę Rakowa w meczu z Kopenhagą - oto bonus w Betfan!
400 PLN za bramkę Rakowa w meczu z Kopenhagą – oto bonus w Betfan!

Eliminacyjny gol Rakowa warty 400 PLN

Na stronie internetowej www.Betfan.pl można utworzyć obecnie konto z limitowanym kodem promocyjnym „BETONLINE„, dzięki któremu do odebrania jest aż 400 PLN za zaledwie jednego gola Rakowa Częstochowa w pierwszej potyczce z Kopenhagą. W tym miejscu możesz sprawdzić, jak ten bonus otrzymać.

Oferta jest skierowana do osób, które nie posiadają jeszcze profilu typerskiego w Betfan. Konto można utworzyć w stu procentach bezpłatnie. Sam bukmacher jest legalny, dzięki czemu nic nie grozi nam od strony prawnej.

Bonus 400 PLN za bramkę Rakowa z Kopenhagą odbiera się w następujący sposób:

  1. Zarejestrowanie konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.Betfan.pl
  2. Wpłacenie dokładnie 30 PLN
  3. Zagranie za 30 PLN kuponu SOLO lub AKO na to, że Raków Częstochowa zdobędzie gola w najbliższym meczu eliminacyjnym
  4. Odebranie standardowej wygranej z bonusem 400 PLN w przypadku trafienia zakładu!
400 PLN za gola Rakowa w meczu z Kopenhagą - tylko w Betfan!
400 PLN za gola Rakowa w meczu z Kopenhagą – tylko w Betfan!

Oferta obowiązuje do godziny 21.00 w dniu 22 sierpnia 2023. Jedna osoba może zagrać maksymalnie jeden kupon promocyjny i tym samym odebrać tylko i wyłącznie jeden

Bonus w wysokości 400 PLN przyznawany jest tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy uda się trafić zakład kwalifikacyjny z typem na to, że Raków dobędzie gola w spotkaniu przeciwko Kopenhadze.

Zakład kwalifikacyjny nie musi być kuponem SOLO – można zagrać również AKO. Należy pamiętać jedynie o tym, by kupon został rozliczony do końca 22 sierpnia.

5 / 5. Ocen: 205

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x