300 PLN za typowanie Ligi Mistrzów. Wyjątkowa oferta dla kibiców!

Obstawianie Ligi Mistrzów opłacalne jeszcze bardziej? Na rewanże 1/8 finału przygotowano wyjątkową promocję dla kibiców, dzięki której zdobyć można nawet 300 PLN!

300 PLN za typowanie Ligi Mistrzów. Wyjątkowa oferta dla kibiców!
300 PLN za typowanie Ligi Mistrzów. Wyjątkowa oferta dla kibiców!

Bonus 300 zł w Betfan na Ligę Mistrzów

Oferta specjalna została przygotowana przez legalną firmę bukmacherską Betfan. Skorzystać można z niej tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.Betfan.pl. Na czym dokładnie polega ta akcja i co można dzięki niej zdobyć?

W ramach promocji przygotowano dla klientów bukmachera Betfan nawet 300 złotych wyjątkowego bonusu. Wszystko to za zagranie zaledwie jednego kuponu z typami na mecze rewanżowe w ramach 1/8 finału LM. Akcja trwa od 8 do 9 marca. Można dzięki niej zdobyć jeden bonus – maksymalnie 300 złotych.

Boost na LM w Betfan
Boost na LM w Betfan

Aby wziąć udział w ofercie specjalnej, nie trzeba się do niej zapisywać. Najważniejsze jest zagranie odpowiedniego kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej 3 zdarzenia
  • minimum jedno zdarzenie z rewanżowych meczów 1/8 LM w dniach 8-9 marca
  • stawka 49 lub 99 złotych
  • kurs pojedynczego zdarzenia 1.30 lub wyższy
  • rozliczenie kuponu musi nastąpić do końca 9 marca (środa)

Promocje bukmacherskie LM

Każda osoba, która zagra odpowiedni kupon, otrzyma możliwość odebrania bonusu 100% od kolejnej wpłaty. Z promocji będzie można skorzystać w czwartek od godziny 12. Przygotowane premie to:

  • 100% do 100 zł, jeśli zagrano kupon za 49 zł
  • 100% do 300 zł, jeśli postawiono zakład promocyjny za 99 zł

Bonus specjalny przyznawany jest bez względu na to, czy kupon kwalifikacyjny został rozliczony jako wygrany, czy też nie. Minimalna wpłata to 50 złotych. Z promocji mogą skorzystać tylko ci, którzy są po drugim depozycie.

Uwaga! Każdemu uczestnikowi przysługuje maksymalnie jeden bonus, a można odebrać go do końca 10 marca.

Betfan rejestracja + kod promocyjny

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta w Betfan, może założyć je w dowolnym momencie, wchodząc na www.Betfan.pl. Dla nowych przygotowano kod bonusowy „BETONLINE„, który może być wpisany jedynie na samym początku. W pakiecie na start przygotowano dwie specjalne promocje:

  • 600 PLN w postaci cashbacku na wypadek przegranej w pierwszym kuponie
  • 100% do 1000 PLN przy drugiej wpłacie na konto typerskie Betfan.

Sprawdź już teraz przygotowane przez nas analizy bukmacherskie:


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x