125 PLN dziennie od Betfan. Dwa kupony i gotowe!

Postawienie dwóch kuponów w ciągu – dokładnie tyle trzeba zrobić, by otrzymać u bukmachera Betfan aż 125 PLN dziennie. Oferta obowiązuje od poniedziałku do soboty!

125 PLN dziennie od Betfan. Dwa kupony i gotowe!
125 PLN dziennie od Betfan. Dwa kupony i gotowe!

Na stronie internetowej www.Betfan.pl przygotowany został bonus specjalny dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Dzięki premii możliwe jest otrzymanie środków za aktywność w tak zwanych wirtualnych sportach oraz grach karcianych. Zadaniem gracza jest stawianie odpowiednich kuponów w określonych godzinach.

W każdym etapie akcji otrzymać można jedną nagrodę. Łącznie do zgarnięcia jest 125 PLN na dobę. Bonusy odbierać można przez sześć dni, co oznacza, że razem zdobyć można aż 750 PLN!

Poranek z Wirtualnymi Sportami – 100 PLN ekstra

Firma bukmacherska Betfan wypłaca bonus w formie freebetu 50% każdej osobie, która w godzinach 8:00-12:00 postawi zakład w Wirtualnych Sportach. Stawka musi wynosić od 20 do 200 PLN. Liczy się pierwszy kupon postawiony danego dnia.

Betfan w ciągu doby przyznaje premię, która może wynieść nawet 100 PLN. Jeżeli ktoś zagra za 30 PLN, otrzyma 15 PLN w prezencie i tak dokładnie tak samo przy innych kwotach.

  1. Gracz wchodzi na www.Betfan.pl
  2. Loguje się na swoje konto gracza lub rejestruje je za darmo z kodem „BETONLINE
  3. W godzinach 8-12 stawia co najmniej 20 (maks. 200) PLN w Wirtualnych Sportach
  4. Odbiera freebet w wysokości 50% wartości stawki – nawet 100 PLN

Jednego dnia otrzymać można w tym etapie pojedynczy freebet.

Wieczory z grami karcianymi – 25 PLN freebetu

Happy Hours 125 PLN u bukmachera Betfan
Happy Hours 125 PLN u bukmachera Betfan

A co na wieczór? Fanów gier karcianych – pokera, ale i nie tylko – nie brakuje, więc na pewno znajdzie się wielu chętnych na to, by odebrać 25 PLN w Betfan. Warunki wyglądają bardzo podobnie, jak w przypadku premii na „Wirtuale”.

  1. Wejście na stronę www.Betfan.pl
  2. Zagranie w godzinach 22-2 kuponu za 50 PLN w dziale Gry Karciane
  3. Odebranie freebetu 25 PLN

Premia przyznawana jest na konto maksymalnie w ciągu 24 godzin. Nie bierze się tutaj pod uwagę kuponów zagranych za środki bonusowe. Nie jest możliwe także granie zakładów systemowych oraz tych z tak zwanym Boostem.

Graczom nie powinno brakować okazji do tego, by postawić promocyjne typy. Wśród hitów najbliższych dni mamy – między innymi – hitowe starcie Bayernu z Manchesterem City.

Przypominamy o tym, że w ramach opisywanej promocji można otrzymać bonusy tylko w przypadku obstawianiu w odpowiednich godzinach. Należy mieć na uwadze, że o poranku kwalifikują się kupony w Wirtualnych Sportach, a wieczorami zalicza się do akcji jedynie gry karciane typu poker czy blackjack.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x