Wraca Ekstraklasa! Najlepsza liga świata! Co można obstawić w STS?

Po kilku tygodniach wyczekiwania w końcu wraca nasz ukochana, najlepsza piłkarska liga świata! PKO Ekstraklasa z gwiazdami Europejskiego formatu, żeby wymieć tylko takie nazwiska jak: Śpiączka, Kapustka czy Grosicki!

sts ekstraklasa
Wraca Ekstraklasa! Najlepsza liga świata! Co można obstawić w STS? (foto: STS.pl)

PKO Ekstraklasa: Kto Mistrzem Polski w 2022?

Eksperci, kibice i typerzy czekają na ten z utęsknieniem, żadna inna liga piłkarska na świecie nie jest w Polsce tak często komentowana jak rodzima Ekstraklasa. Możemy jej nienawidzić, oglądać z obrzydzeniem, ale wystarczy kilka tygodni bez nie i już za nią tęsknimy.

Szczególnie typerzy przeżywają rozbrat z Ekstraklasą, gdyż nie ma to jak postawić kupon na faworyta i przegrać po kursie 1.30. Tak się zdarza nie mal co kolejkę, ale taki jest urok Polskiej piłki. W tym przeglądzie zastanowimy się kto może wygrać ligę i dlaczego będzie to Lech Poznań?

Lech ma 4 punkty przewagi na drugą Pogonią Szczecin, niby nie dużo, ale patrząc na skład, jaki mają Poznaniacy, właściwie już można założyć koronę piłkarzom Lecha. Jednak oczywiście, dopóki piłka w grze to wszystko się może zdarzyć, kursy jakie wystawił najlepszy bukmacher w Polsce również nie pozostawiają złudzeń, faworytem do zdobycia trofeum jest Lech Poznań, i gdybyśmy chcieli dzisiaj na nich postawić, to wygrana byłaby żałosna, natomiast typowanie Mistrza kraju dla Pogoni czy trzeciego Rakowa to już zarobek godny Szlachcica, można wygrać po kursie ponad 3.0.

sts kursy pko ekstraklasa
Kurs STS na PKO Ekstraklasę

Miłośnicy piłki nożnej, a szczególnie Polskiej Ekstraklasy, którzy obstawiają typy bukmacherskie, na pewno mają swoich faworytów, ulubionych piłkarzy grających na najwyższym poziomie, tak zwanym „International Level” – jak mawiał selekcjoner Leo Beenhakker. Wciąż w Polskiej piłce czekamy na drugiego Roberta Lewandowskiego, czy objawi nam się talent godny najlepszego piłkarza świata?

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button