Real Madryt rozbił Levante 4:1. Zobacz skrót meczu i gole [WIDEO]

Maksymilian KotowskiMaksymilian Kotowski
24 września 2025 10:54
Real Madryt rozbił Levante 4:1. Zobacz skrót meczu i gole [WIDEO]

Real Madryt kontynuuje swój perfekcyjny start w nowym sezonie La Liga. We wczorajszym, wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki, podopieczni Xabi'ego Alonso pewnie pokonali Levante 4:1, umacniając się na pozycji lidera tabeli. Gole dla „Królewskich” zdobywali Vinicius Junior, Franco Mastantuono oraz Kylian Mbappe.

Levante – Real Madryt: Królewscy nie dali szans rywalom

Mecz na Estadi Ciutat de València od początku przebiegał pod dyktando gości. Wynik w 28. minucie otworzył Vinicius Júnior, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył argentyński talent, Franco Mastantuono.

Po zmianie stron gospodarze na chwilę odzyskali nadzieję, gdy w 54. minucie kontaktową bramkę zdobył Etta Eyong. Radość Levante nie trwała jednak długo. W 64. minucie rzut karny na gola zamienił Kylian Mbappé, a zaledwie dwie minuty później francuski gwiazdor ustalił wynik spotkania na 4:1, po raz drugi wpisując się na listę strzelców.

Zwycięstwo oznacza, że Real Madryt jest jedyną drużyną w lidze z kompletem punktów na koncie. Po sześciu rozegranych meczach „Królewscy” mają 18 punktów i pewnie przewodzą w tabeli La Liga, mając pięć punktów przewagi nad drugą FC Barceloną, która rozegrała o jeden mecz mniej.

Sytuacja Levante jest zgoła odmienna. Zespół z Walencji z dorobkiem zaledwie 4 punktów zajmuje 16. miejsce i znajduje się tuż nad strefą spadkową.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!