Polska – Anglia. Kto faworytem bukmacherów?

Na spory zarobek mogą liczyć ci, którzy postawią na to, że Polsce uda się pokonać w środę Anglię i tak rzeczywiście będzie. Bukmacherzy nie stawiają Biało-Czerwonych w roli faworyta do zwycięstwa.

Polska - Anglia. Kto faworytem bukmacherów?
Polska – Anglia. Kto faworytem bukmacherów?

Prawdziwy sprawdzian dla Polski

Reprezentacja Polski jest po dwóch wrześniowych meczach eliminacyjnych. Jak na razie wygrała wszystko, co mogła, jednak jej styl gry cały czas pozostawia wiele do życzenia, na co uwagę zwrócił po meczu z San Marino prezes PZPN Cezary Kulesza.

Najtrudniejsze zadanie dopiero przed podopiecznymi Paulo Sousy. W tę środę o godzinie 20.45 zmierzą się na Stadionie Narodowym z liderem grupy I – reprezentacją Anglii. Wicemistrzowie Europy jeszcze w tych eliminacjach nie stracili punktu, a do tego mogą pochwalić się zaledwie jedną wpuszczoną bramkę. I to właśnie przeciwko Polsce.

Bukmacherzy nie maja wątpliwości, kto powinien wygrać spotkanie Polska – Anglia. Typerzy także są sceptyczni w podejściu do formy Biało-Czerwonych. Jeżeli sprawdzimy, jakie nastroje panują wśród miłośników obstawiania, zauważymy, iż mało jest tych, którzy zdecydowali się postawić na triumf Polski. Analizy bukmacherskie tylko to potwierdzają.

Bolesna piłkarska historia

Nasza piłkarska drużyna narodowa od bardzo dawna nie wygrała z reprezentacją Anglii. Na Wyspach przed środowym spotkaniem panuje dobry nastrój, gdyż uważa się, iż wśród Biało-Czerwonych realnym zagrożeniem jest jednie Robert Lewandowski. „Daily Mail” zapowiada środowy pojedynek w Warszawie tytułem „Tutaj jest tylko Robert”. Dosadnie, ale też po części zgodnie z prawdą, jeśli spojrzymy na ostatnie występy naszej kadry.

Na stronach bukmacherskich można już – oczywiście – stawiać zakłady na Polska – Anglia. Więcej zarobią ci, którzy zdecydują się zagrać na gospodarzy. Postawienie na Polaków to szansa na zdobycie blisko 500 złotych przy postawieniu 100 złotych. Potencjalna wygrana wzrasta wraz z wysokością stawki.

Polska – Anglia typy. Faworyt jest tylko jeden!

Przy stawianiu remisu można wygrać 316 złotych, natomiast zwycięstwo Anglików to zaledwie 150 złotych do zgarnięcia. Trzeba przyznać, że na mecz Polska – Anglia typy raczej nie wskazują na to, by miało dojść do jakiejś niespodzianki.

Dla Polaków pocieszające może być to, że zagrają na Stadionie Narodowym, a na nim nie zwykli przegrywać. Ostatni raz warszawski stadion widział klęskę Biało-Czerwonych w roku 2014.

Starcie Polska – Anglia w eliminacjach MŚ 2022 odbędzie się 8 września o godzinie 20.45.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button