Kulesza niezadowolony z meczu w San Marino

Na Cezarym Kuleszy wygrana Polski z San Marino nie zrobiła większego wrażenia. Prezes PZPN uważa, że do meczu z Anglią jest jeszcze wiele do poprawy.

Cezary Kulesza
Kulesza niezadowolony z meczu w San Marino

Do meczu z Anglią trzeba poprawić obronę

Nowy prezes PZPN skomentował na Twitterze spotkanie San Marino – Polska, które odbyło się w niedzielny wieczór. Reprezentanci naszego kraju wygrali ten pojedynek 7:1, jednak Kulesza dość ostro zareagował na to, jak zaprezentowali się Biało-Czerwoni na boisku.

Robota wykonana, ale mamy dużo do poprawy przed meczem z Anglią, przede wszystkim w obronie. To będzie wielkie wyzwanie, nie ma miejsca na proste błędy” – napisał zarządca tuż po ostatnim gwizdku sędziego w San Marino.

Trzy bramki w niedzielnym starciu zdobył Adam Buksa, a dwa niezawodny Robert Lewandowski. Do tego miał miejsce debiut Nicoli Zalewskiego w barwach narodowych. Pozytywów nie brakowało, ale też na pewno było i sporo mankamentów. Chociaż Paulo Sousa z przebiegu meczu był zadowolony, jego podejścia zdaje się nie podzielać sam Kulesza.

Stadion Narodowy może pomóc

Uwagę prezesa PZPN zwróciła przede wszystkim słaba gra Polaków w obronie. Zawodnicy reprezentacji Polski systematycznie tracą bramki i pojedynek z San Marino nie był wyjątkiem, mimo że mówimy o jednej z najgorszych zespołów światowego rankingu FIFA.

Mimo wszystko, Kulesza jest zdania, że Polska jest w stanie zagrać dobrze na Narodowym i przeciwko Anglii pokazać się z dobrej strony. Na Twitterze napisał, iż wierzy w nasz zespół oraz w to, że fani na stadionie w Warszawie będą przysłowiowym dwunastym zawodnikiem.

Mocno wierzę w drużynę i wsparcie fanów na pełnym po brzegi Stadionie Narodowym” – czytamy na Twitterze prezesa.

Mecz Polska – Anglia w dniu 8 września. Początek będzie miał miejsce o godzinie 20.45.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button