Limitowana oferta – aż 600 PLN za gola Polski z Niemcami!

Oferta limitowana na mecz towarzyski Polski z Niemcami. Aż 600 PLN można zdobyć za zaledwie jednego gola Biało-Czerwonych! Pora dowiedzieć się, jak to działa – krok po kroku!

Limitowana oferta - aż 600 PLN za gola Polski z Niemcami!
Limitowana oferta – aż 600 PLN za gola Polski z Niemcami!

Aż 300.0 kursu na gola Polski z Niemcami

W dniu 16 czerwca na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra z Niemcami w meczu towarzyskim przygotowanym z myślą o kibicach z naszego kraju oraz pożegnaniu Jakuba Błaszczykowskiego. Tylko na www.Superbet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” można zagwarantować sobie 600 PLN za jednego gola zdobytego przez Biało-Czerwonych.

Z oferty limitowanej można skorzystać do 16.06.2023 do godziny rozpoczęcia meczu kwalifikującego się do promocji. Poniżej prezentujemy to, jak krok po kroku można zgarnąć premię!

Jak dostać 600 PLN za bramkę Polski przeciwko Niemcom?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Założenie konta za darmo na www.Superbet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
  3. Zagranie za 2 PLN kuponu z zakładem na to, że Polska strzeli w meczu z Niemcami
  4. Odebranie aż 600 PLN dodatkowego bonusu do standardowej wygranej w razie trafienia kuponu!
Kupon za 2 PLN to aż 600 PLN za gola Polski z Niemcami!
Kupon za 2 PLN to aż 600 PLN za gola Polski z Niemcami!

Aby skorzystać z promocji, należy postawić zakład „Polska Strzeli Gola – tak” lub „Polska – Liczba Goli – powyżej 0.5”. Jeden gracz może zagrać kupon tylko raz. Oferta obowiązuje z kodem promocyjnym od Superbet i jest skierowana wyłącznie do nowych użytkowników.

Do bonusu doliczana jest także zwykła wygrana. W tym przypadku kurs na bramkę Biało-Czerwonych to 2.05.

W ramach pakietu powitalnego w Superbet cały czas jest do zdobycia – między innymi – darmowy kupon w wysokości 34 PLN oraz 20 PLN w aplikacji. Oprócz tego zgarnąć można aż 3500 PLN zwrotu w razie straty odnotowanej w pierwszym tygodniu gry od rejestracji.

Śledźcie uważnie nasz portal, aby przekonać się, jakie jeszcze specjalne akcje przygotowano na najbliższe pojedynki z udziałem reprezentacji naszego kraju, ale i nie tylko!

4.9 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x