KSW 72: typy i kursy bukmacherskie na galę. Zobacz pewniaki i gotowe kupony!

KSW 72 w Kielcach odbędzie się 23 lipca. Warto sprawdzić, jakie typy bukmacherskie grane są najczęściej oraz na których zawodników wskazują kursy. Gotowe kupony i pewniaki – to wszytko dostępne w tym materiale!

KSW 72: typy i kursy bukmacherskie na galę. Zobacz pewniaki i gotowe kupony!
KSW 72: typy i kursy bukmacherskie na galę. Zobacz pewniaki i gotowe kupony!

KSW 72: karta walk. Kto będzie walczył?

Federacja KSW stoi przed bardzo trudnym wyzwaniem, organizując co miesiąc jedną galę. 23 lipca w Kielcach zabraknie w karcie walk najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, a także nazwisk, które przyciągają osoby oglądające sporty walki jedynie od święta. Będzie jednak sporo interesujących pojedynków dla prawdziwych koneserów, którzy widowisko chcą przede wszystkim oglądać w oktagonie, a nie poza nim.

I tym razem nie obyło się bez małych perturbacji. Na niespełna tydzień przed galą z występu w Kielcach wycofać się musiał Hasan Mezhiev, który doznał urazu kolana. Jego miejsce zajął Oumar Sy. Rywalem niepokonanego Francuza będzie Bartłomiej Gładkowicz mający na koncie 7 wygranych w karierze.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

W main evencie KSW 72 wystąpi dwóch zawodników z najlepiej piątki rankingu kategorii półśredniej – Tomasz Romanowski oraz Andrzej Grzebyk. Zwycięstwo dla jednego z tych fighterów będzie ogromnym krokiem w kierunku walki o tytuł mistrzowski. Przed tym pojedynkiem kibice zobaczą w klatce starcie Dawida Śmiełowskiego, którego rywalem będzie Patryk Kaczmarczyk. Ciekawie powinno być też w walce, w której Brian Hooi sprawdzi aktualną formę znakomitego Michała Pietrzaka.

Na KSW 72 przygotowano również pojedynek kobiet. Zobaczymy w nim Sarę Luzar-Smajić oraz Emilię Czerwińską. Ta druga dopiero wkracza do zawodowego MMA i ma na koncie jedną wygraną, ale przez KO, co może zwiastować naprawdę interesujące starcie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kto z kim walczy na KSW 72? Oto aktualna karta walk:

 • 77,1 kg/170 lb: Tomasz Romanowski #2 (15-8, 5 KO, 1 Sub) vs Andrzej Grzebyk #5 (18-5, 11 KO, 3 Sub) – walka wieczoru
 • 65,8 kg/145 lb: Dawid Śmiełowski #5 (9-0, 7 KO, 2 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (8-1, 2 KO, 2 Sub) – co-main event
 • 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak #4 (10-5-1, 3 KO, 2 Sub) vs Brian Hooi (17-9 1NC, 5 KO, 6 Sub)
 • 56,7 kg/125 lb: Sara Luzar-Smajić #3 (4-1, 1 KO) vs Emilia Czerwińska (1-0, 1 KO)
 • 77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (8-4, 4 KO) vs Emil Meek (9-6, 7 KO, 1 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Oumar Sy #3 (6-0, 3 KO, 2 Sub) vs Bartłomiej Gładkowicz (7-2, 3 KO, 3 Sub)
 • 61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn (6-2, 1 KO, 2 Sub) vs Gustavo Oliveira (8-1, 4 KO, 3 Sub)
 • 70,3 kg/155 lb: Hubert Szymajda (9-5, 1 KO, 5 Sub) vs. Yann Liasse (6-1, 1 KO, 4 Sub)
 • 77,1 kg/170 lb: Robert Maciejowski (5-4-1, 5 KO) vs Arkadiusz Kaszuba (3-1, 2 KO)

Cyfry obok symbolu „#” oznaczają miejsce w rankingu KSW danego zawodnika w konkretnej kategorii wagowej.

KSW 72: kiedy się odbędzie i gdzie? [Data, godzina, bilety]

Częstotliwość organizowania gal wymusza na KSW odwiedzanie nie tylko największych miast w naszym kraju. Tym razem wybór padł na Kielce. Gala KSW 72 odbędzie się 23 lipca, a jej początek zaplanowany został na godzinę 19. O 20 rozpocznie się oficjalna prezentacja zawodników oraz otwarcie właściwej części gali. Prawdopodobnie walka wieczoru odbędzie się już bliżej godziny 23 (w zależności od tego, jak potoczą się pozostałe pojedynki).

Gdzie dokładnie KSW 72? W Amfiteatrze Kadzielnia, a więc w dość nietypowym miejscu jak na gale MMA. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć takie widowisko na żywo, może to zrobić, ponieważ jeszcze na dzień przed wydarzeniem bilety były dostępne, chociaż nie w przypadku niektórych kategorii cenowych.

Najważniejsze informacje o gali KSW 72:

 • Kiedy? W najbliższą sobotę, tj. 23 lipca
 • O której godzinie? Początek o 19, a oficjalne otwarcie – o 20
 • W jakim miejscu? W Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia
 • Jak kupić bilety? Do nabycia w portalu internetowym eBilet

KSW 72: zakłady bukmacherskie. Obstawianie walk

Bukmacherzy w Polsce w ostatnim czasie z pewnością nie zawodzą fanów sportów walki, którym zależy na obstawianiu takich wydarzeń jak KSW 72. W przypadku kieleckiej gali również nikt nie powinien narzekać na brak możliwości typowania pewniaków. Grać można w więcej niż tylko jednym miejscu!

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Bardzo bogatą ofertę na galę przygotował serwis eFortuna, który jest jednocześnie oficjalnym sponsorem gali. Znajdziemy na stronie internetowej www.eFortuna.pl zakłady na wszystkie starcia, jakie odbędą się w Amfiteatrze Kadzielnia. Typować można nie tylko to, kto wygra, ale także w jaki sposób, w której rundzie i wiele więcej.

Możliwości obstawiania nie wyklucza nawet brak konta typerskiego w Fortunie, gdyż można utworzyć je bardzo szybko. Podczas zapisywania się do gry do podania jest limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Na start gracze dostają tutaj 20 zł bez depozytu, a oprócz tego zgarnąć mogą jeszcze zakład bez ryzyka do 600 zł czy do 200 zł przy II wpłacie na konto.

Kupon zawierający KSW 72 typy można grać za pośrednictwem strony internetowej, ale także i aplikacji mobilnej czy po prostu w punktach przyjmowania zakładów. Opcji do dyspozycji jest co nie miara, a każda z nich w przypadku bukmachera Fortuna – w stu procentach legalna!

KSW 72: kursy bukmacherskie. Kto największym faworytem?

Kibice zerkają na to, jakie wystawiono na KSW 72 kursy bukmacherskie, by móc tym samym jasno określić, kto powinien walkę wygrać, a kto raczej nie. Pewne różnice w notowaniach zawodników są widoczne w porównaniu z pierwotną ofertą, jednak nie są one szczególnie drastyczne.

Z odniesieniem zwycięstwa zdaje się, że nie powinien mieć problemów Michał Pietrzak, gdyż jego rywal jest jedynym zawodnikiem, na którego w przypadku KSW 72 wystawiono kurs s między 3.00 a 3.99. Jeszcze więcej płaci się za triumf Gładkowicza – średnio kurs na tego fightera to 4.56!

Walki KSW 72 - kto z kim, co obstawić?
Walki KSW 72 – kto z kim, co obstawić?

Kursy bukmacherów na KSW 72 jasno pokazują również, że wygraną nie powinien martwić się raczej Yann Liasse. Zawodnik z Luksemburga powalczy z Hubertem Szymajdą i zdaje się, że będzie miał nad rywalem na tyle dużo atutów, by odnieść kolejny sukces w karierze i zapracować sobie tym samym na pojedynki z mocniejszymi przeciwnikami.

Przygotowaliśmy poniżej zestawienie, które pokazuje to, na kogo zostawione zostały na KSW 72 najwyższe kursy i na kogo najniższe. Prawdopodobnie dla wielu typerów będzie to swego rodzaju drogowskaz, a przynajmniej pewna podpowiedź.

Najniższe kursy na zwycięstwo na KSW 72:

 • Sy – kurs 1.20
 • Pietrzak – kurs 1.35
 • Grzebyk – kurs 1.52
 • Maciejowski – kurs 1.55
 • Czerwińska – kurs 1.62

Najwyższe kursy na zwycięstwo na KSW 72:

 • Gładkowicz – kurs 4.56
 • B. Hooi – kurs 3.21
 • Szymajda – kurs 2.96
 • Śmiełowski – kurs 2.59
 • Romanowski – kurs 2.53

Dla wielu kibiców może być zmartwieniem to, że wśród największych faworytów znajduje się uczestnik main eventu. Tym samym zdaje się, że bukmacherzy są niemal pewni, kto będzie górą w najważniejszym starciu KSW 72. Rzeczywistość lubi jednak weryfikować tego typu sytuacje.

KSW 72: typy bukmacherskie. Pewniaki na galę

Robert Maciejowski (5-4-1, 5 KO) vs Arkadiusz Kaszuba (3-1, 2 KO)

Maciejowski występuje dla KSW od gali numer 66, która odbyła się na początku tego roku. Mimo że w debiucie dla największej organizacji nie zwyciężył, znany jest z efektownego kończenia występów, a przede wszystkim – bardzo szybkiego. Przeciwko Arkadiuszowi Kaszubie na pewno będzie musiał pokazać się z dobrej strony, jeśli chce na dłużej zagościć w rozpiskach KSW.

Kaszuba podczas KSW 67 zakończył serię trzech zwycięskich walk, ponosząc porażkę z Borysem Borkowskim. Kiedy występuje ten zawodnik, można liczyć na sporo stójki, ponieważ to w niej czuje się najlepiej. Kto jest tutaj naszym faworytem? Wydaje się, że górą będzie ostatecznie Maciejowski i to na niego wędruje typ naszej redakcji.

Typ: wygra Maciejowski – kurs 1.55

Hubert Szymajda (9-5, 1 KO, 5 Sub) vs. Yann Liasse (6-1, 1 KO, 4 Sub)

Szymajda - Liasse (KSW 72) typy na walkę
Szymajda – Liasse (KSW 72) typy na walkę

Przed Hubertem Szymajdą bardzo ciężkie zadanie, bo Liasse to zawodnik, który w karierze jak na razie odniósł tylko jedną porażkę, a w debiucie dla KSW pokazał się z dobrej strony. Reprezentant Luksemburga wygrał do tej pory pięć walk, a każdą z nich kończył już w pierwszej rundzie. Dla Polaka najważniejsze może być zatem to, by przetrwać z rywalem możliwie jak najdłużej i liczyć na jedną, dwie dobre i skuteczne akcje.

Serce wielu kibiców w naszym kraju będzie prawdopodobnie za byłym mistrzem Thunderstrike Fight League, ale wydaje się, że tutaj to nie Polak będzie zwycięzcą.

Typ: wygra Liasse – kurs 1.40

Sara Luzar-Smajić #3 (4-1, 1 KO) vs Emilia Czerwińska (1-0, 1 KO)

Chorwacka zawodniczka jak na razie dwa razy miała okazję zaprezentować się oglądającym gale KSW. W obu występach wygrywała – najpierw odprawiła Aitanę Alvarez, a następnie poradziła sobie z Natalią Baczyńską. Luzar-Smajić to ekspertka od stójki, więc starcie z Czerwińską, mistrzynią kickboxingu, będzie z pewnością interesującym wyzwaniem.

Po tym jak Emilia Czerwińska szybko pokonała Weronikę Eszer w swoim debiucie dla KSW wydaje się, że może być uznawana za jedną z największych nadziei kobiecego MMA. To na tę zawodniczkę stawiamy przy okazji kuponu na KSW 72.

Typ: wygra Czerwińska – kurs 1.62

Tomasz Romanowski #2 (15-8, 5 KO, 1 Sub) vs Andrzej Grzebyk #5 (18-5, 11 KO, 3 Sub)

Romanowski jest zawodnikiem z drugiego miejsca rankingu KSW wagi półśredniej. Jego ostatnie zwycięstwo z Michałem Pietrzakiem z pewnością pamięta wielu kibiców i to w pozytywnym znaczeniu. Zwycięzca programu „Tylko jeden” stoi przed trudnym wyzwaniem pokonania Grzebyka i bukmacherzy uważają, że nie uda mu się temu sprostać.

Postaci Andrzeja Grzebyka przedstawiać fanom MMA w naszym kraju na pewno nie trzeba. Zawodnik ten walczy dla KSW od dwóch lat. W debiucie dla tej organizacji pokonał Tomasza Jakubca. Jego niesamowita passa dziewięciu wygranych z rzędu została zakończona przez Mariusa Zaromskisa. Litwin pokonał jednak Polaka walczącego ze złamaną nogą, a w rewanżu nie miał już szans na ponowne zwycięstwo.

Jeżeli ktoś ma w main evencie wygrać, to jak najbardziej zgadzamy się z kursami STS online, że będzie to Grzebyk.

Typ: wygra Grzebyk – kurs 1.52

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 72: pewniaki + gotowy kupon. Ile do wygrania?

Dla wszystkich fanów typowania przygotowaliśmy gotowy kupon bukmacherski zawierający KSW 72 typy. Wybór STS nie jest tutaj przypadkowy, choć każdy może obstawiać zawsze tam, gdzie jest to dla niego najwygodniejsze czy najkorzystniejsze.

Przy rejestracji darmowego konta można wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny. Jest to słowo „BETONLINE„, które może być wpisane tylko i wyłącznie przy zakładaniu profilu na stronie www.STS.pl. Legalny bukmacher STS przygotował dla nowych klientów zakład bez ryzyka ze zwrotem 100 zł w razie przegranej!

KSW 72 typy STS - gotowy kupon
KSW 72 typy STS – gotowy kupon

W naszym kuponie zawierającym typy na KSW 72 kurs całkowity wyniósł 13.99. Przy stawce 100 zł daje to wygraną w wysokości 1231 zł.

Warto pamiętać, że nie wszystkie walki można obstawiać do tej samej godziny. Im szybciej ma odbyć się dany pojedynek, tym krótszy jest czas na jego typowanie u bukmachera. Aby przygotować kupon pre-match, należy zapewnić odpowiedni zapas minus, a najlepiej godzin.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 559

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x