KSW 68: typy i kursy bukmacherskie. Kto pewniakiem, jak obstawiać?

Jakie przygotowano na KSW 68 typy i kursy bukmacherskie? Radomska gala może pochwalić się bardzo mocną kartą, a chętnych do jej obstawiania nie brakuje. Które z pojedynków są hitami i dlaczego?

KSW 68: typy i kursy bukmacherskie. Kto pewniakiem, jak obstawiać?
KSW 68: typy i kursy bukmacherskie. Kto pewniakiem, jak obstawiać?

Obstawianie KSW 68 – zakłady bukmacherskie na galę

Gale MMA nie są już przez typerów traktowane tak jak chociażby zakłady na sporty amerykańskie – dostępne, ale cieszące się zainteresowaniem w bardzo wąskim gronie. Kolejna impreza z cyklu pokazuje to bardzo dobrze, bo rzeczywiście na KSW 68 typy bukmacherskie są bardzo popularne i już na wiele dni przed startem tej imprezy nie brakowało chętnych do zagrania kuponów.

Warto przyjrzeć się temu, jak wyglądają zakłady na zbliżającą się galę, podczas której zobaczymy mnóstwo ciekawych starć. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie, co świadczy najlepiej, że dobrych pojedynków do obstawiania brakować nie będzie.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Gdzie można grać swoje typy na KSW 68? Jakie są aktualne kursy oraz czy można gdzieś otrzymać wyjątkowe bonusy na ten event? W tym materiale znajdzie się wszystko, to co jest istotne dla każdego miłośnika MMA lubiącego postawić u bukmachera kupon mogący przynieść spore wygrane.

Gdzie obstawiać galę KSW 68?

Na KSW 68 typy bukmacherskie zagramy u większości legalnych serwisów w naszym kraju. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że nie wszędzie otrzymuje się takie same możliwości typowania. W niektórych miejscach grać można jedynie na zwycięzców, ale są także i takie portale, gdzie postawimy na to, w jaki sposób zakończy się walka, ile potrwa i tak dalej.

Podobnie jak w przypadku poprzednich Konfrontacji Sztuk Walki, bardzo bogaty wybór zakładów na KSW 68 znajdziemy na stronie www.efortuna.pl. Marka Fortuna jest oficjalnym partnerem największej polskiej federacji MMA i zawsze mamy u niej możliwość nie tylko typowania pojedynków, ale również korzystania z ciekawych promocji specjalnych – bonusów czy doładowań wygranych.

Poniżej prezentujemy listę miejsc, która pokazuje, gdzie znajdziemy zakłady na KSW 68. To właśnie tutaj grać można pewniaki, a jednocześnie przygotowano wyjątkowe prezenty, jakie można otrzymać za założenie konta ze specjalnym kodem promocyjnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 68 typy bukmacherskie. Kto wygra swoją walkę?

Na wszystkie potwierdzone walki KSW 68 przygotowano kursy. Same notowania nie zawsze jednak dokładnie oddają to, kto uważany jest przez graczy za faworyta. Na kogo stawia się najczęściej? Gdzie można spodziewać się jakiejś niespodzianki?

Kto wygra na KSW 68?
Kto wygra na KSW 68?

Pewniaków nie brakuje, chociaż są także i takie pojedynki, gdzie zdaje się, że wiele może się wydarzyć. Szczególnie ciekawie zapowiada się walka wieczoru, której stawką jest pas mistrzowski. Po tym jak Parnasse zaliczył pierwszą przegraną w karierze, a podczas ostatniego występu nie zaprezentował się szczególnie pozytywnie, nie wyklucza się, iż ponownie straci tytuł czempiona. Szczególnie, że jego rywalem będzie Daniel Rutkowski – rodowity radomianin występują przed własną publicznością.

Obstawiający nie są też przekonani co do tego, kto wygra pojedynek Kijańczuk – Kouadja. Nieco więcej szans na zwycięstwo daje się temu pierwszemu, chociaż różnice kursowe nie są tak duże, jak ma to miejsce w większości pojedynków zaplanowanych na KSW 68. Podobnie jest w starciu Trzcińskiego z Tomasikiem. Gdyby w sporcie nigdy nie dochodziło do niespodzianek, stawiano by raczej na fightera z Krosna. Tutaj jego rywal może jednak postawić naprawdę trudne warunki.

Kto walczy na KSW 68?

 • 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs TBA
 • 83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
 • 120,2 kg/265 lb: Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
 • 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)

Kursy na KSW 68. Kto faworytem, a kto nie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że kursy bukmacherskie bardzo często są sprawdzane przez typerów, którzy chcą grać na konkretne wydarzenie sportowe. Im mniej można zarobić na danym typie, tym większe prawdopodobieństwo, że przyniesie nam on zwycięstwo. Stara prawda typerska jest taka, że to na niespodziankach można najbardziej się obłowić.

Gdybyśmy mieli brać pod uwagę tylko i wyłącznie to, jakie przygotowano na KSW 68 kursy bukmacherów, doszlibyśmy do wniosku, że następujące typy powinny bez problemu przynieść nam zysk:

 • wygra Odzimkowski – kurs 1.35
 • wygra Kaczmarczyk – kurs 1.20
 • wygra Kita – kurs 1.22
 • wygra Janikowski – kurs 1.40

Te cztery pewniaki na KSW 68 zdają się być najlepszym rozwiązaniem, jeśli ktoś nie lubi przesadnie ryzykować, a jednocześnie nie pogardziłby jakimś zastrzykiem dodatkowej gotówki. W tym przypadku postawienie 200 złotych może przynieść na www.STS.pl nawet 490 złotych wygranej! To pozwala na zarobienie blisko 290 złotych na czysto.

KSW 68: typy na walki. Te pojedynki to hity!

Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) – Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)

Ciekawie zapowiadająca się polsko-francuskie starcie w kategorii półciężkiej. Kijańczuk jeszcze nigdy nie miał okazji walczyć dla KSW, ale ma już na koncie 7 wygranych przez nokaut, z czego aż 6 w pierwszej rundzie. Obecnie zawodnik ten może pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu. Jego mocną stroną jest potężne uderzenie.

Yann Kouadja to także debiutant w oktagonie największej polskiej federacji MMA. Reprezentant Francji ma zapisane w swoim rekordzie 8 zwycięstw i 4 przegrane. Większość swoich pojedynków wygrywał przez KO – podobnie jak jego najbliższy rywal, także bardzo lubi wygrywanie w pierwszej rundzie.

W tym przypadku typ naszej redakcji wędruje w kierunku Polaka. Jeżeli ktoś jednak niekoniecznie jest przekonany co do tego, że rzeczywiście Kijańczukowi uda się wygrać, może zagrać na to, iż w tym pojedynku zobaczymy mniej niż 1,5 rundy.

Typ: wygra Kijańczuk lub mniej niż 1,5 rundy

Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)

Typy bukmacherskie na KSW 68
Typy bukmacherskie na KSW 68

Ten pojedynek ma otworzyć rywalizację zawodników na KSW 68. Jeżeli więc nawet w tym pojedynku jakiś typ się nie sprawdzi, zawsze będzie jeszcze czas na zagranie kolejnego kuponu. Miejmy jednak nadzieję, iż nie będzie takiej konieczności.

Trzciński to 27-letni zawodnik, który w KSW stoczył jak na razie jeden pojedynek. Debiutu nie zapamięta jednak dobrze, gdyż przegrał w nim z Damianem Piwowarczykiem. Zawodnik z Warszawy zapowiada jednak, że tym razem pokaże się z lepszej strony – przygotowuje się do występu w Radomiu razem z Ziółkowskim, Janikowskim czy Omielańczukiem. A na tym jeszcze nie koniec jego partnerów treningowych, gdyż wśród nich znajdziemy także samego Jana Błachowicza!

Tomasik to także fighter, który jeszcze w KW nie wygrał. Ostatni raz widzieliśmy go podczas KSW 64, kiedy to przegrał z Oumarem Sy. 29-latek zrehabilituje się swoim fanom i tym razem zwycięży? Jeżeli tak się stanie, możemy być niemalże pewni tego, iż nastąpi to przez nokaut lub poddanie, gdyż zawodnik ten jeszcze ani razu nie zwyciężał na punkty.

Nasz typ? Stawiamy, że wygra Tomasik, chociaż może to być naprawdę interesujący pojedynek, w którym sporo może się wydarzeń, a o sukcesie konkretnego zawodnika zadecydować może jedna akcja.

Typ: wygra Tomasik przed czasem

Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)

Walka o pas kategorii piórkowej. Ostrzą sobie na nią zęby wszyscy kibice w Radomiu, bo przecież wystąpi tutaj ich ulubieniec. Wygrana Rutkowskiego i zdobycie przez niego tytułu czempiona w domu byłoby z pewnością spełnieniem marzeń tego zawodnika. I taki scenariusz jak najbardziej jest możliwy, chociaż bukmacherzy większe szanse dają Francuzowi.

Rutkowski wie już jak smakuje sukces, bo ma na swoim koncie mistrzostwa takich federacji jak FEN czy Babilon MMA. 32-letni fighter z Radomia jak na razie miał okazję raz wystąpić w KSW. Było to na gali numer 64, podczas której pokonał Filipa Pejicia. Doświadczenia „Rutkowi” nie brakuje na żadnej płaszczyźnie. Radzi sobie świetnie w zapasach, a nawet ma na koncie dwa pojedynki bokserskie. Parnasse będzie miał zatem bardzo trudne zadanie.

Francuski mistrz odzyskał pas utracony na rzecz Daniela Torresa. Wygrał jednak ten pojedynek przez decyzję sędziów, a obserwatorzy podkreślali, że nie był to jego dobry występ. Salahdine dał się poznać jako ten, który efektownie kończy pojedynki i potrafi zaskoczyć rywala ciekawymi technikami. Mimo że kursy na niego wskazują, uważamy, iż jego najlepszy czas w KSW dobiegł już końca. Rutkowski będzie miał po swojej stronie publiczność, a historia pokazuje, że to także ma duże znaczenie.

Biorąc pod uwagę, że kurs na Rutkowskiego to nawet 2.30, uważamy, iż warto zaryzykować zagranie na Polaka. Nawet jeśli nie w kuponie AKO, to pojedynczym.

Typ: wygra Rutkowski

Kupon na KSW 68. Czekają bardzo duże pieniądze!

Kupon z pewniakami na KSW 68
Kupon z pewniakami na KSW 68

Każdy może na www.eFortuna.pl postawić kupon z typami na wszystkie starcia zaplanowane na KSW 68. Przy zagraniu długiej taśmy można liczyć na specjalny bonus, a w określonych godzinach dostępne jest nawet obstawianie bez podatku!

Ile można zarobić na zbliżającej się gali? KSW 68 typy to szansa na zgarnięcie nawet blisko 1550 złotych za każde postawione 100 zł. Co więcej, Fortuna nowym graczom pozwala na zagranie pierwszego kuponu bez ryzyka ze zwrotem nawet do 600 zł. Przy takiej stawce można zarobić – uwaga – ponad 9000 zł!

Jeżeli ktoś nie ma konta w Fortunie, może założyć je za darmo z limitowanym kodem promocyjnym „BETONLINE„. W ramach pakietu powitalnego do odebrania jest 20 PLN bez wpłaty. Dodatkowo przy drugim depozycie zgarnąć można jeszcze 100% do 2000 PLN jako dołowanie konta.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x