KSW 66 wyniki walk. Kto pokonał rywala?

Za nami gala KSW 66. Wyniki niektórych pojedynków mogą być dla części osób zaskakujące. Kto wygrał, a kto zmuszony był uznać wyższość rywala? Jeżeli przegapiłeś szczecińskie święto MMA, możesz teraz nadrobić zaległości.

KSW 66 wyniki walk. Kto pokonał rywala?
KSW 66 wyniki walk. Kto pokonał rywala?

KSW 66 zwycięzcy. Dla kogo to była udana gala?

Kibice mogą być zadowoleni z tego, że w roku 2022 przyjdzie im oglądać aż dwanaście gal organizowanych przez federację KSW. Z tak dużą częstotliwością jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia, ale trzeba przyznać, że jak na razie Kawulski i Lewandowski stanęli na wysokości zadania i przygotowali mocne zestawienia, do oglądani których nikogo specjalnie namawiać nie trzeba.

Gala KSW 66 była pierwszą dużą imprezą MMA w Polsce w tym roku. W karcie walk wpisano Michała Materlę, który powrócił po nieudanej próbuje rozkręcenia własnej organizacji. Oprócz tego nie można zapominać o głównych wydarzeniach wieczoru, czyli dwóch walkach o pasy mistrzowskie. Jedna z udziałem trudnego do zatrzymania Tomasza Narkuna, a druga, ta najważniejsza tego dnia, toczona między Ziółkowskim a Mańkowskim.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Jak to zwykle bywa, kibice spodziewali się od samego początku, że KSW 66 zwycięzcy mogą być niekiedy zaskoczeniem. Bukmacherzy w niektórych starciach nie faworyzowali mocno żadnego z zawodników, co mogło świadczyć o bardzo wyrównanych pojedynkach.

Kto zawiódł najmocniej, a kto najmniej? Dla każdego tego typu wnioski wyglądać będą prawdopodobnie inaczej. Były osoby, które w main evencie spodziewały się decyzji sędziowskiej, a także i tacy, którzy liczyli na koniec przed czasem. Nie od dzisiaj jest tak, że nie ma możliwości, by spełnił się każdy ze scenariuszy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 66 bonusy po gali – do kogo trafiły?

Nie tylko istotne jest to, jakie były na gali KSW 66 wyniki. Wielu fanów szuka informacji na temat bonusów, które tradycyjnie zostają przyznane już po gali. Do kogo trafiły one tym razem? Kto będzie mógł pochwalić się uczestnictwem w najlepszej walce wydarzenia, a kto najlepszym nokautem? Kiedy tylko zostaną ogłoszone po gali KSW 66 bonusy, pojawią się informacje na ten temat w tym materiale. Lista powinna znaleźć się poniżej. Warto czekać na decyzję organizatorów w tej sprawie.

Bonusy po gali KSW 66 nie muszą być przyznawane tym, którzy najmocniej byli promowani przed eventem. Warto zdawać sobie z tego sprawę. Historia pokazuje jednak, że bardzo często przynajmniej jeden z uczestników głównych walk otrzymuje jakąś z bonusowych nagród. Po obejrzeniu wszystkich pojedynków na pewno każdy z kibiców miał jakiegoś swojego faworyta i może, ale nie musi, zgadzać się z oficjalnym werdyktem w tej kwestii.

🏆 KSW 66 bonusy po gali 🏆

 • Najlepsza walka wieczoru KSW 66 –
 • Bonus za najlepszy nokaut wieczoru KSW 66 –
 • Bonus za najlepsze poddanie wieczoru KSW 66 –

Nazwiska obdarowanych zostaną wpisane, gdy tylko oficjalnie zostanie ogłoszone, kto zdobył bonusy KSW 66.

KSW 66 wyniki. Kto wygrał, kto przegrał?

Nie tylko tych, którzy grali typy na KSW 66 interesuje z pewnością, kto wygrał podczas gali, a komu ta sztuka się nieudała. Czy będzie dużo niespodzianek? Czy walka wieczoru udowodni, że zasłużyła sobie na to miano? Przed każdą imprezą MMA kibice zadają sobie tego typu pytania. A kiedy już KSW 66 wyniki będą w pełni znane, każdy będzie mógł ocenić, czy jego przypuszczania się sprawdziły, czy może nie do końca.


Poniżej znajduje się lista pojedynków, jakie odbyły się w Netto Arenie w dniu 15.01.2022. Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie mógł oglądać gali, może sprawdzić teraz bez żadnego problemu, jacy są KSW 66 zwycięzcy. Niektóre rozstrzygnięcia pewnie będą zaskoczeniem – albo dla wielu, albo przynajmniej dla nielicznych.

 • 70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski (23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (18-4, 3 KO, 14 Sub) vs Ibragim Chuzhigaev (15-5, 8 KO, 2 Sub)
 • 83,9 kg/185 lb: Michał Materla (30-8, 10 KO, 13 Sub) vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)
 • 77,1 kg/170 lb: Robert Maciejowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)
 • 70,3 kg/155 lb: Sebastian Rajewski (11-6, 4 KO) vs Niklas Backstrom (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Wojciech Janusz (10-7, 3 KO, 4 Sub) vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)
 • 70,3 kg/155 lb: Łukasz Rajewski (11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)
 • 73 kg/161 lb: Gracjan Szadziński (8-4, 6 KO) vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)
 • 77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (7-4, 4 KO) vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)
 • 61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn (5-2, 1 KO, 2 Sub) vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

Tutaj pokazywane są KSW 66 wyniki na żywo. Jest to więc swego rodzaju relacja live, dzięki której można na bieżąco sprawdzać, komu udało się wygrać.

Dla spóźnialskich przygotowała platforma Viaplay powtórkę z KSW 66. Można ją uruchomić, wchodząc do aplikacji tego serwisu i przechodząc do zakładki ze sportowymi wydarzeniami.

Teraz przyszło kibicom czekać na kolejną galę. W lutym dodatkowo odbędzie się jeszcze High League 2, a oprócz tego MMA VIP 4.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button