Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca w Radomiu

Wiemy już, gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 68. Marcowe wydarzenie zostało już oficjalne potwierdzone. Pierwsze szczegóły zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca w Radomiu
Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca w Radomiu

KSW w Radomiu. Kiedy?

Federacja KSW ma do zorganizowania w tym roku aż dwanaście gal. Jeszcze nigdy w historii kibice nie mieli okazji obejrzeć tak wielu wydarzeń z tego cyklu. To ogromne przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego też włodarze Konfrontacji Sztuk Walki muszą ze sporym wyprzedzeniem planować kolejne kroki.

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że KSW odwiedzi Radom. Z tego miasta i jego najbliższych okolic pochodzi kilku dobrych zawodników MMA, więc to dobre miejsce do przygotowania tego typu wydarzenia. Temat podjął sam Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji, który na platformie Viaplay podczas KSW 66 w Szczecinie powiedział:

Chcielibyśmy zorganizować galę w tym mieście, bo mamy wielu kapitalnych zawodników z Radomia i okolic. Szkoda byłoby nie wykorzystać tej szansy. Apelujemy do pana prezydenta: KSW jest gotowe, w marcu możemy zorganizować galę, czekamy na sygnał i zielone światło. Jeśli nie Radom to może Warszawa, jesteśmy przygotowani i mamy inne alternatywy„.

KSW 68 – kto walczy?

Nie było jasne do końca, dlaczego KSW w Radomiu może się nie odbyć, jednak mówiło się o tym, że chodzi tutaj głównie o niespójne komunikaty ze strony władz miasta. Zdaje się jednak, że największy kryzys jest już zażegnany, ponieważ Radom dogadał się z KSW.

Gala KSW 68 odbędzie się 19 marca w hali Radomskiego Centrum Sportu.

Wiele szczegółów na temat KSW 68 poznaliśmy jeszcze przed 67. edycją gali, a nie w trakcie niej jak początkowo sądzono, że będzie. Przypominamy, iż KSW 67 zaplanowano na koniec lutego w Warszawie.

Wśród radomskich gwiazd MMA mamy między innymi Daniela Rutkowskiego, który w swoim debiucie podczas KSW 64 posłał na deski Filipa Pejicia. „Rutek” będzie jedną z postaci, jaką zobaczymy zobaczymy w karcie walk 68. edycji gali KSW.

Wśród potwierdzonych gwiazd radomskiej gali KSW 68 znajdują się jeszcze również Shamil Musaev, Patryk Kaczmarczyk, Damian Janowski oraz Albert Odzimkowski.

2.8 / 5. Ocen: 5

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button