Darmowy voucher Canal Plus Online od eWinner!

Legalny bukmacher eWinner przygotował dla nowych klientów wyjątkową ofertę: każdy z nich może otrzymać darmowy dostęp do platformy Canal Plus Online! W jaki sposób zgarnąć voucher?

Darmowy voucher Canal Plus Online od eWinner!
Darmowy voucher Canal Plus Online od eWinner!

Specjalny bonus od eWinner

W ten weekend nie brakuje piłkarskich oraz innych sportowych emocji. Wydarzeń do oglądania jest całkiem sporo, a jak wiadomo – najlepsze mecze ogląda się zawsze wtedy, gdy dostępna jest możliwie najlepsza jakość obrazu. Taką zapewnia usługa Canal Plus Online, dzięki której możemy oglądać relacje z pojedynków piłkarzy i nie tylko na swoim telewizorze, telefonie czy komputerze.

Na stronie www.eWinner.pl każdy, kto zarejestruje w ten weekend darmowe konto z kodem „BETONLINE„, otrzymuje dostęp do pakietu Sport na platformie Canal Plus Online. Zapisanie się do gry w tym miejscu umożliwia oglądanie sportowych emocji przez 30 dni. To szansa zatem na śledzenie relacji z Ekstraklasy, La Liga, Premier League, NBA i nie tylko. Wszystko bez żadnych dodatkowych kosztów!

eWinner kod promocyjny - bonus powitalny
eWinner kod promocyjny – bonus powitalny

Jak zarejestrować konto w eWinner, by oglądać Canal Plus online za darmo?
📺 📺

  1. Wejście na www.eWinner.pl
  2. Kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”
  3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, w tym podanie w eWinner kodu promocyjnegoBETONLINE
  4. Spełnienie warunków promocji Canal Plus Online
  5. Zdobycie vouchera na darmowy dostęp do pakietu sportowego na 30 dni!

Oferta marki eWinner jest w stu procentach legalna. To firma posiadająca licencję Ministerstwa Finansów, gdzie można grać na wiele wydarzeń sportowych, a koszykówkę i e-sport obstawia się bez podatku od stawki – to szansa na zdobycie wygranych większych o 14%!

Voucher Canal Plus Online od eWinner dostępny jest dla osób, które:

  • założą konto u bukmachera
  • przejdą pełen proces rejestracyjny w ciągu 7 dni od daty założenia profilu
  • zagrają pierwszy zakład w okresie maks. 7 dni od momentu rejestracji

Rejestracja w eWinner – Canal Plus online za darmo i nie tylko!

Voucher Canal Plus Online na eWinner
Voucher Canal Plus Online na eWinner

Każdy nowo zarejestrowany w eWinner, któremu uda się spełnić podane warunki, musi zgłosić się do działu obsługi klienta w calu odebrania nagrody w postaci vouchera.

Canal Plus Online za darmo to jeszcze nie wszystko! Na dobry początek można na stronie www.eWinner.pl zgarnąć jeszcze dwa prezenty powitalne:

  • 110 PLN jako zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji
  • 50% do 500 PLN – doładowanie konta o 50% więcej przy drugim depozycie złożonym od zapisania się do gry.

Opisywana oferta jest ważna tylko w ten weekend, czyli od 21 do 23 stycznia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button