Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia (Trzech Króli). STS, Fortuna – czynne?

Godziny otwarcia 6 stycznia to temat bardzo ważny dla obstawiających mecze. Czy bukmacherzy otwierają swoje punkty w Trzech Króli? Sprawdź, jak działają punkty STS, Fortuna i inne!

Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia (Trzech Króli). STS, Fortuna - czynne?
Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia (Trzech Króli). STS, Fortuna – czynne?

Trzech Króli 2022. Bukmacherzy stacjonarni – czy będą otwarci?

Wraz z nowym rokiem zmieniają się przepisy, więc niekiedy trudno jest sprawdzać jakieś informacje na temat konkretnych spraw. Tyczy się to chociażby Trzech Króli, święta, które przypada na 6 stycznia 2022, a które jest w naszym kraju oznaczane czerwoną kartką. To dzień ustawowo wolny od pracy i pod tym względem przepisy się nie zmieniły. Jeżeli więc 6 stycznia 2022 planowaliśmy wybrać się na zakupy do sklepu, będziemy musieli zmienić swoje oczekiwania, gdyż w ten czwartek większość lokali z produktami spożywczymi przestanie funkcjonować. Do „normalności” wrócimy, oczywiście, dzień później, czyli w najbliższy piątek, 7 stycznia.

Ustawa o zakazie handlu nie obowiązuje firm bukmacherskich czy restauracji. To bardzo dobra wiadomość, dlatego że punkty bukmacherskie 6 stycznia mogą być otwarte. Ich właścicielom przynajmniej nie zabrania tego prawo, co nie oznacza, że wszystkie miejsca do obstawiania będą dostępne i nie ma będzie mowy o jakichkolwiek wyjątkach.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Mimo że w dzisiejszych czasach przeważa obstawianie przez internet, dużo osób chce wiedzieć, jak działają bukmacherzy 6 stycznia. Pod tym względem trudno jest doszukiwać się danych na stronach konkretnych firm – trzeba przyznać, że pod tym względem już od kilku lat nie jest najlepiej, co pokazuje, że branża skupia się już przede wszystkim na działalności online.

Godziny otwarcia bukmacherów w Trzech Króli. Postawimy kupon w STS?

STS w Trzech Króli 2022 interesuje stosunkowo najwięcej osób, dlatego iż mówimy o najpopularniejszym bukmacherze w naszym kraju. Czy postawimy kupon w tym miejscu w najbliższy czwartek? To dla wielu będzie kluczowa informacja, gdyż akurat tym razem wydarzeń sportowych do typowania brakować nie będzie. Głównie 6 stycznia zadowoleni powinni być miłośnicy włoskiej piłki, która wraca po świąteczno-noworocznej przerwie i właśnie w Trzech Króli zobaczymy całą kolejkę Serie A – prawie od samego południa do późnych godzin wieczornych!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS godziny otwarcia 6 stycznia 2022 powinny zadowolić większość osób. Zgodnie z informacją, jaką udało nam się uzyskać od przedstawiciela tej firmy, oddziały stacjonarne czynne będą od godziny 9 do 16. Wyjątek stanowią punkty STS premium, gdzie zagramy nawet do 18.

STS punkty stacjonarne
STS punkty stacjonarne

Godziny pracy STS w Trzech Króli 2022 nie wszystkich mogą zadowalać, dlatego też tego typu osoby mogą sprawdzić, co takiego ten bukmacher oferuje przez internet. Tymczasem na www.STS.pl można zarejestrować darmowe konto w ciągu kilku chwil, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest tutaj do odebrania 29 PLN bez depozytu na postawienie pierwszego kuponu. To, czego nie można znaleźć stacjonarnie, to także bonus 100% do 1200 PLN od pierwszej wpłaty.

Bukmacher STS 7 stycznia oraz w kolejne dni długiego weekendu będzie już czynny zupełnie normalnie, czyli tak jak w kolejno każdy piątek, sobotę oraz niedzielę.

Fortuna punkty – Trzech Króli 2022. Jakie są godziny otwarcia?

Punkty stacjonarne marki Fortuna cieszą się także dużym zainteresowaniem polskich typerów. 6 stycznia będzie można zagrać także i w nich, a więc nie znajdziemy na mapie Polski oddziałów całkowicie zamkniętych, jeśli chodzi o tę firmę. Fortuna 6 stycznia 2022 otworzy się już o godzinie 9, a zamknie o 16. W przypadku niektórych punktów pory działalności mogą być inne, dlatego warto niekiedy po prostu odwiedzić swój lokal i od pracującej w niej osoby poznać szczegóły na temat funkcjonowania 6 stycznia.

Podobnie jak w przypadku STS, w Fortunie postawimy też kupony online. Na stronie www.eFortuna.pl rejestracja jest banalna i trwa raptem parędziesiąt sekund, a weryfikacji można dokonać po prostu logując się do swojego banku. Obowiązuje kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie powitalnym znajdziemy 20 PLN bez depozytu, 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 100% nawet do 2100 PLN przy drugiej wpłacie na konto.

Zarejestrowanie się u bukmachera internetowego nie jest jednoznaczne z rezygnacji z typowania w punktach. Obstawianie online możemy traktować jako dodatek, który przydaje się wtedy, gdy nasz ulubiony oddział nie pracuje w normalnych porach.

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Jacy bukmacherzy czynni 6 stycznia 2022 (czwartek)?

Gdzie na pewno postawimy zakład 6 stycznia, a gdzie nie będziemy mogli tego zrobić? W Trzech Króli działać będą również punkty LV BET, Superbet czy Forbet. Nie mamy za to co liczyć na zagranie u bukmacherów Totolotek czy Etoto, gdyż te dwie popularne firmy obecnie nie prowadzą już działalności stacjonarnej.

Rozwiązaniem może być, oczywiście, typowanie tylko i wyłącznie w internecie. Specjalne prezenty przygotowano na:

  • www.eWinner.pl – z kodem „BETONLINE” można otrzymać 110 PLN bez ryzyka i 50% do 500 PLN przy II wpłacie;
  • www.BetCris.pl – bukmacher proponuje na start 50 PLN bez ryzyka, natomiast potem oferuje nowym klientom jeszcze freebet nawet do 200 PLN.

Możemy być pewni, że bukmacherzy 6 stycznia swoją ofertą będą chcieli przyciągnąć do siebie jak największą liczbę typerów. Jak widać, stacjonarne obstawianie także będzie możliwe, jednak niezmiennie to gra w internecie jest tą, która dostępna jest o korzystniejszych porach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button