Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia 2023 (Trzech Króli). STS, Fortuna – czynne?

Bukmacherzy w Trzech Króli 2023. Jakie są w przypadku STS godziny otwarcia 6 stycznia? Czy tego dnia można grać w innych miejscach jak Fortuna, Superbet czy LV BET? Oto aktualne i zweryfikowane informacje na ten temat!

Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia 2023 (Trzech Króli). STS, Fortuna - czynne?
Bukmacherzy: godziny otwarcia 6 stycznia 2023 (Trzech Króli). STS, Fortuna – czynne?

Trzech Króli 2023. Bukmacherzy stacjonarni – czy będą otwarci?

Wraz z nowym rokiem zmieniają się przepisy, więc niekiedy trudno jest sprawdzać jakieś informacje na temat konkretnych spraw. Tyczy się to chociażby Trzech Króli, święta, które przypada na 6 stycznia 2023, a które jest w naszym kraju oznaczane czerwoną kartką.

To dzień ustawowo wolny od pracy i pod tym względem przepisy się nie zmieniły. Jeżeli więc 6 stycznia 2023 planowaliśmy wybrać się na zakupy do sklepu, będziemy musieli zmienić swoje oczekiwania, gdyż w ten piątek większość lokali z produktami spożywczymi przestanie funkcjonować. Do „normalności” wrócimy, oczywiście, dzień później, czyli w najbliższą sobotę, 7 stycznia.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Ustawa o zakazie handlu nie obowiązuje firm bukmacherskich czy restauracji. To bardzo dobra wiadomość, dlatego że punkty bukmacherskie 6 stycznia mogą być otwarte. Ich właścicielom przynajmniej nie zabrania tego prawo, co nie oznacza, że wszystkie miejsca do obstawiania będą dostępne i nie ma będzie mowy o jakichkolwiek wyjątkach.

Mimo że w dzisiejszych czasach przeważa obstawianie przez internet, dużo osób chce wiedzieć, jak działają bukmacherzy 6 stycznia. Pod tym względem trudno jest doszukiwać się danych na stronach konkretnych firm – trzeba przyznać, że pod tym względem już od kilku lat nie jest najlepiej, co pokazuje, że branża skupia się już przede wszystkim na działalności online.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Sprawdziliśmy jak wyglądają w przypadku marki STS godziny otwarcia w Trzech Króli 2023. W taki sam sposób prześwietliliśmy także inne miejsca, które lubią odwiedzać miłośnicy grania zakładów na wydarzenia sportowe. W najbliższy weekend nie brakuje okazji do grania typów bukmacherskich, dlatego nie jest niczym dziwnym, że tak wiele osób pyta się o to, jaki bukmacher czynny 6 stycznia.

STS godziny otwarcia Trzech Króli (6 stycznia 2023)

STS w Trzech Króli 2023 interesuje stosunkowo najwięcej osób, dlatego iż mówimy o najpopularniejszym bukmacherze w naszym kraju. Czy postawimy kupon w tym miejscu w najbliższy piątek? To dla wielu będzie kluczowa informacja, gdyż akurat tym razem wydarzeń sportowych do typowania brakować nie będzie.

STS godziny otwarcia 6 stycznia 2023 powinny zadowolić większość osób. Zgodnie z informacją, jaką udało nam się uzyskać od przedstawiciela tej firmy, oddziały stacjonarne czynne będą od godziny 9 do 16. Wyjątek stanowią punkty STS premium, gdzie zagramy nawet do 18.

STS punkty stacjonarne: godziny otwarcia na Trzech Króli 2023
⬇️ ⬇️ ⬇️

Standardowe lokale STS:⏱️ 9:00 – 16.00 ⏱️
Lokale premium:⏱️ 9:00 – 18.00 ⏱️
STS punkty stacjonarne
STS punkty stacjonarne

Godziny pracy STS w Trzech Króli 2023 nie wszystkich mogą zadowalać, dlatego też tego typu osoby mogą sprawdzić, co takiego ten bukmacher oferuje przez internet. Tymczasem na www.STS.pl można zarejestrować darmowe konto w ciągu kilku chwil, a z kodem promocyjnymBETONLINE” jest tutaj do odebrania 100 PLN jako zakład bez ryzyka na postawienie pierwszego kuponu. To, czego nie można znaleźć stacjonarnie, to także bonusy od trzech pierwszych wpłat o łącznej wartości aż 1500 PLN!

Bukmacher STS 7 stycznia oraz w kolejne dni długiego weekendu będzie już czynny zupełnie normalnie, czyli tak jak w standardowy weekend.

Fortuna punkty – Trzech Króli 2023. Jakie są godziny otwarcia?

Punkty stacjonarne marki Fortuna cieszą się także dużym zainteresowaniem polskich typerów. 6 stycznia będzie można zagrać także i w nich, a więc nie znajdziemy na mapie Polski oddziałów całkowicie zamkniętych, jeśli chodzi o tę firmę. Fortuna 6 stycznia 2023 otworzy się już o godzinie 9.30, a zamknie o 16. W przypadku niektórych punktów pory działalności mogą być inne, dlatego warto niekiedy po prostu odwiedzić swój lokal i od pracującej w niej osoby poznać szczegóły na temat funkcjonowania 6 stycznia. Takich sytuacji nie powinno być jednak zbyt wiele.

Fortuna punkty stacjonarne: godziny otwarcia 6 stycznia 2023 (Trzech Króli)
⬇️ ⬇️ ⬇️

Lokale Fortuny:9.30 – 16.00

Podobnie jak w przypadku STS, w Fortunie postawimy też kupony online. Na stronie www.eFortuna.pl rejestracja jest banalna i trwa raptem parędziesiąt sekund, a weryfikacji można dokonać po prostu logując się do swojego banku. Obowiązuje kod promocyjnyBETONLINE„, a w pakiecie powitalnym znajdziemy 20 PLN bez depozytu, 600 PLN w postaci trzech zakładów bez ryzyka oraz dodatkowe 10 PLN przy pierwszym przelewie na konto.

Zarejestrowanie się u bukmachera internetowego nie jest jednoznaczne z rezygnacji z typowania w punktach. Obstawianie online możemy traktować jako dodatek, który przydaje się wtedy, gdy nasz ulubiony oddział nie pracuje w normalnych porach.

Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem "BETONLINE"
Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem „BETONLINE”

Jacy bukmacherzy czynni 6 stycznia 2023 (piątek)?

Gdzie na pewno postawimy zakład 6 stycznia, a gdzie nie będziemy mogli tego zrobić? W Trzech Króli działać będą również punkty LV BET, Superbet czy Forbet. Nie mamy za to co liczyć na zagranie u bukmacherów Totolotek czy Etoto, gdyż te dwie popularne firmy obecnie nie prowadzą już działalności stacjonarnej.

Rozwiązaniem może być, oczywiście, typowanie tylko i wyłącznie w internecie. Specjalne prezenty przygotowano na:

  • www.eWinner.pl – z kodem „BETONLINE” można otrzymać 110 PLN bez ryzyka i 50% do 500 PLN przy II wpłacie;
  • www.GoPlusbet.pl – specjalnie dla naszych Czytelników 30 PLN jako freebet za podanie kodu rejestracyjnegoBETONLINE„. Do tego jeszcze 1000 PLN w formie cashbacku.
  • www.BetCris.pl – bukmacher proponuje na start łącznie aż pięć prezentów. Daje to w sumie aż 1400 PLN do odebrania!
Superbet kod promocyjny "BETONLINE"
Superbet kod promocyjny „BETONLINE”

Możemy być pewni, że bukmacherzy 6 stycznia swoją ofertą będą chcieli przyciągnąć do siebie jak największą liczbę typerów. Jak widać, stacjonarne obstawianie także będzie możliwe, jednak niezmiennie to gra w internecie jest tą, która dostępna jest o korzystniejszych porach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 314

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button