Argentyna – Australia – Typy bukmacherskie 15 czerwca (czwartek)

Na stadionie Robotników w Pekinie w najbliższy czwartek reprezentacja Argentyny towarzysko podejmować będzie reprezentację Australii. Zapraszam do krótkiej analizy.

Argentyna – Australia – Typy bukmacherskie 15 czerwca (czwartek)

Argentyna vs Australia. Typy i Analiza

Mistrzowie Świata utrzymują się w bardzo wysokiej formie. Dlatego bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości stawiając ich w roli zdecydowanego faworyta o czym świadczą kursy na ich zwycięstwo w granicach 1.20.

W czwartek w Pekinie spodziewam się przekonującego zwycięstwa Argentyny która jak wiadomo ma duży potencjał ofensywny. Po odniesionym sukcesie na mistrzostwach świata w Katarze nabrała większego doświadczenia.

Argentyna zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu FIFA! Jak więc widać, jest reprezentacją z najwyższej półki! W dwóch ostatnich meczach towarzyskich zachowała czyste konto bramkowe, strzelając swoim przeciwnikom łączenie dziewięć bramek!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Najpierw Argentyna wygrała z Panamą 2-0. Następnie rozgromiła reprezentację Curacao 7-0! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w czwartek rozprawi się z Australią.

Kangury sklasyfikowane są na dwudziestym dziewiątym miejscu w rankingu FIFA. Na początku grudnia ubiegłego roku przegrały z Argentyną 1-2 w ramach 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Jak więc widać, są niebezpieczne.

W marcu rozegrały dwa towarzyskie spotkania z Ekwadorem. W Sydney wygrały 3-1. Natomiast w Melbourne przegrały 1-2. Australijczycy potrafią grać w piłkę, sęk w tym, że Argentyńczycy prezentują piłkę na najwyższym poziomie!

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.61 na STS)

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x