Wystartował w STS bonus powitalny na nowych zasadach. Co do zdobycia?

W dniu 11 kwietnia wystartował u bukmachera STS bonus powitalny na nowych zasadach. Ile jest teraz do odebrania i jaki kod promocyjny do wpisania, by premii było jeszcze więcej?

Wystartował w STS bonus powitalny na nowych zasadach. Co do zdobycia?
Wystartował w STS bonus powitalny na nowych zasadach. Co do zdobycia?

STS bonus powitalny 2022

Na stronie internetowej www.STS.pl można już odbierać profity idące w parze z nową promocją na start. Dla osób, które zdecydują się założyć konto u tego bukmachera, do zdobycia jest teraz cała masa specjalnych premii. Wśród nich nie tylko tradycyjne bonusy od wpłaty, ale również premie jako tak zwane zakłady bez ryzyka.

Osoby, które chcą zarejestrować się u bukmachera STS, muszą pamiętać, iż tylko przy zapisywaniu się do gry możliwe jest podanie kodu promocyjnego BETONLINE. Jeżeli ktoś nie zrobi tego od razu, potem nie będzie miał już możliwości, aby to zmienić. Tymczasem właśnie przygotowany przez STS kod promocyjny to szansa na odebranie specjalnego zakładu bez ryzyka w wysokości 100 zł. Ten bonus umożliwia zagranie pierwszego kuponu bez obawy o to, że coś nie pójdzie po naszej myśli. Maksymalna kwota zwrotu do zgarnięcia to 100 zł.

STS kod promocyjny BETONLINE
STS kod promocyjny BETONLINE

Rejestracja w STS. Co na start?

Bukmacher STS postawił tym razem na nagradzanie kolejnych depozytów. Po rejestracji otrzymać można jedną premię za wpłatę, a potem jeszcze dwie kolejne. Łącznie jest do odebrania aż 1500 złotych. Proces otrzymywania premii wygląda w następujący sposób:

  • I wpłata na konto to 100% do 300 zł
  • II wpłata pozwala na odebranie 50% do 500 zł
  • III depozyt i doładowanie 50% do 700 zł do zgarnięcia
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bez względu na to czy interesuje nas piłka nożna, tenis czy może sporty amerykańskie, możemy wykorzystać dodatkowe środki na obstawianie. Bukmacher STS proponuje też dwa zakłady bez ryzyka po 20 zł – jeden można wykorzystać w Betgames, a drugi w sportach wirtualnych.

💰 Jak założyć konto z bonusem w STS? 💰

  1. Rejestracja na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETOLNINE
  2. Pierwsza wpłata to premia 100% do 300 zł
  3. Kupon numer jeden obstawia się bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł
  4. Przy drugim depozycie czeka bonus 50% do 500 zł
  5. Nowi gracze mogą zagrać bez ryzyka na Betgames i Wirtualne Sporty
  6. Trzecia wpłata to 50% do 700 zł

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na www.STS.pl to przepustka do nowego pakietu bonusów. Zapisania się do gry można dokonać w dowolnym momencie – zarówno na stronie internetowej, jak i mobilnej, dostępnej na telefonach oraz tabletach.

W ofercie legalnej marki STS znaleźć można bonusy specjalne, w tym okazjonalne promocje dla stałych klientów. Każdego dnia jest tutaj co odebrać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 346

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Wystartował w STS bonus powitalny na nowych zasadach. Co do zdobycia?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
P