Ładowanie...

GKS Tychy - Stal Rzeszów: Typy bukmacherskie

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

I Liga
GKS Tychy
vs
Stal Rzeszów
niedziela, 24 maja 2026
Główny typ
1GKS Tychy wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 70/100.

49%
Kurs
1.80
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

BTTS Tak
Powyżej 2.5 gola

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
GKS Tychy
Prognoza
1:0
GKS Tychy wygra • 50%
Stal Rzeszów
Typ: GKS Tychy wygraSzansa: 49%Kurs główny: 1.80
Prawdopodobieństwo wyniku
GKS Tychy 49%Remis 25%Stal Rzeszów 26%

GKS Tychy - Stal Rzeszów - analiza przedmeczowa

Spotkanie 34. kolejki Betclic 1 Ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Stalą Rzeszów to starcie, które zamyka sezon zasadniczy, co ma kluczowe znaczenie dla układu tabeli. Tyszanie na własnym stadionie prezentują się w tej kampanii solidnie, a kurs 1.80 sugeruje, że są faworytem tego starcia. Biorąc pod uwagę, że jest to ostatnia seria gier, motywacja gospodarzy do zakończenia sezonu przed własną publicznością z kompletem punktów będzie ogromna, zwłaszcza w kontekście walki o jak najwyższe rozstawienie w barażach lub utrzymanie bezpiecznej lokaty w górnej połowie tabeli.

Stal Rzeszów to zespół nieobliczalny, potrafiący grać ofensywnie, jednak w meczach wyjazdowych często miewa problemy z zachowaniem dyscypliny taktycznej w defensywie. Brak informacji o poważnych osłabieniach kadrowych pozwala przypuszczać, że obie ekipy wystawią najsilniejsze możliwe składy. GKS Tychy słynie z dobrze zorganizowanej gry w środku pola i umiejętnego wykorzystywania stałych fragmentów gry, co przy nieco luźniejszej postawie Stali w końcówce sezonu może okazać się decydujące.

Przewaga własnego boiska oraz statystyki z bieżących rozgrywek przemawiają za tym, że trzy punkty zostaną na Śląsku.

Dodatkowe typy na mecz

  • BTTS Tak: Stal Rzeszów preferuje otwarty futbol, co często skutkuje bramkami z obu stron, a fakt, że jest to ostatnia kolejka sezonu, sprzyja bardziej ofensywnej i radosnej grze bez nadmiernych kalkulacji defensywnych.
  • Powyżej 2.5 gola: W meczach zamykających sezon często pada więcej bramek ze względu na zmęczenie materiału i chęć efektownego pożegnania się z kibicami, a obie drużyny dysponują potencjałem ofensywnym zdolnym do pokrycia tej linii.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: GKS Tychy (1.80). Rynek daje tej stronie wyraźną przewagę.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Michał Borkowski

Michał Borkowski

PRO

Analityk Ekstraklasy

Od 8 lat analizuje polską ligę. Były analityk danych w Jagiellonii Białystok. Łączy statystykę z wiedzą taktyczną — jego modele xG trafnie przewidują wyniki.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik całej redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni), nie pojedynczego autora.

Zobacz profil i wszystkie typy →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz GKS Tychy - Stal Rzeszów odbędzie się niedziela, 24 maja 2026. Spotkanie rozgrywane jest w ramach I Liga.