Ładowanie...

FC St. Gallen 1879 - Benfica Lizbona: Typy bukmacherskie

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

Liga Europy
FC St. Gallen 1879
vs
Benfica Lizbona
czwartek, 23 lipca 2026
Główny typ
2Benfica Lizbona wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 80/100.

71%
Kurs
1.30
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

Powyżej 2.5 gola
BTTS Tak

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
FC St. Gallen 1879
Prognoza
1:2
Benfica Lizbona wygra • 71%
Benfica Lizbona
Typ: Benfica Lizbona wygraSzansa: 71%Kurs główny: 1.30
Prawdopodobieństwo wyniku
FC St. Gallen 1879 10%Remis 19%Benfica Lizbona 71%

FC St. Gallen 1879 - Benfica Lizbona - analiza przedmeczowa

Starcie na Kybunpark to klasyczny pojedynek Dawida z Goliatem w ramach drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Benfica przystępuje do tego spotkania w nowym rozdaniu personalnym – po odejściu Jose Mourinho do Realu Madryt, stery przejął Marco Silva. Portugalczycy, mimo zajęcia trzeciego miejsca w lidze w ubiegłym sezonie, przeszli przez całą kampanię krajową bez porażki, co świadczy o ich ogromnej stabilności i jakości kadrowej.

Nowy szkoleniowiec zapowiada przejście na bardziej ofensywny styl gry, co przy obecności takich graczy jak Richard Rios, Alexander Bah czy doświadczony Rafa Silva, czyni z nich zdecydowanego faworyta. Benfica w ostatnim sprawdzianie pokazała siłę, pewnie pokonując Estoril Praia, a strzelecka forma kluczowych zawodników napawa optymizmem przed wyjazdem do Szwajcarii. St.

Gallen z kolei świętuje swój najlepszy wynik ligowy od ponad dwóch dekad, jednak przeskok jakościowy między szwajcarską Super League a czołówką portugalską jest widoczny w kursach bukmacherskich. Gospodarze w ostatnim czasie mierzyli się z problemami w defensywie, co pokazała dotkliwa porażka z Norwich City. Choć u siebie potrafią być groźni i rzadko schodzą z boiska bez strzelonego gola, ich ostatnie wyniki na własnym stadionie są w kratkę.

Benfica dysponuje znacznie szerszą kadrą i doświadczeniem na arenie międzynarodowej, co powinno pozwolić im kontrolować przebieg meczu od pierwszej minuty. Głównym ryzykiem dla tego typu jest fakt, że to początek sezonu i Benfica pod wodzą nowego trenera może jeszcze szukać optymalnego zgrania, a St. Gallen, niesione dopingiem własnych kibiców, będzie niezwykle zmotywowane, by sprawić sensację przed rewanżem w Lizbonie.

Dodatkowe typy na mecz

  • Powyżej 2.5 gola: Obie drużyny preferują ofensywny futbol, a St. Gallen w ostatnich szesnastu spotkaniach regularnie notowało wyniki z co najmniej dwiema bramkami. Benfica pod wodzą Marco Silvy ma grać jeszcze odważniej, co przy defensywnych problemach Szwajcarów zwiastuje bramkostrzelne widowisko.
  • BTTS Tak: St. Gallen na własnym terenie regularnie trafia do siatki i będzie szukać swoich szans w kontratakach, natomiast Benfica dysponuje ogromną siłą ognia, która niemal gwarantuje im zdobycz bramkową w tym starciu.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: Benfica Lizbona (1.30). Rynek bardzo wyraźnie ustawia tę drużynę w roli faworyta.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz FC St. Gallen 1879 - Benfica Lizbona odbędzie się czwartek, 23 lipca 2026. Spotkanie rozgrywane jest w ramach Liga Europy.