Ładowanie...

Charlotte FC - Atlanta United: Typy bukmacherskie

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

MLS
Charlotte FC
vs
Atlanta United
czwartek, 23 lipca 2026
Główny typ
1Charlotte FC wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 75/100.

52%
Kurs
1.76
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

BTTS Nie

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
Charlotte FC
Prognoza
1:0
Charlotte FC wygra • 52%
Atlanta United
Typ: Charlotte FC wygraSzansa: 52%Kurs główny: 1.76
Prawdopodobieństwo wyniku
Charlotte FC 52%Remis 25%Atlanta United 23%

Charlotte FC - Atlanta United - analiza przedmeczowa

Starcie Charlotte FC z Atlantą United to pojedynek drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach tabeli Konferencji Wschodniej. Gospodarze przystępują do tego meczu z jasnym celem podtrzymania zwycięskiej passy i ugruntowania swojej wysokiej, szóstej pozycji. Zespół prowadzony przez Deana Smitha prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie, szczególnie przed własną publicznością, gdzie wypracował jeden z najlepszych bilansów w całej konferencji.

Z kolei Atlanta United przeżywa głęboki kryzys, okupując przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jedenastu punktów. Goście mają ogromne problemy z regularnym punktowaniem, co potwierdzają cztery porażki w ostatnich pięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Sytuację kadrową obu ekip mocno determinują skutki niedawno zakończonego mundialu oraz zawieszenia.

Charlotte musi radzić sobie bez pauzującego za czerwoną kartkę Davida Schnegga oraz kontuzjowanego Harry’ego Toffolo, a Tim Ream wciąż nie jest dostępny po turnieju. Mimo to, obecność w składzie takich graczy jak Wilfried Zaha czy Ashley Westwood daje gospodarzom ogromną przewagę jakościową w środku pola i ataku. Atlanta jest w znacznie trudniejszym położeniu, tracąc kluczowych graczy jak Miguel Almiron i Junior Alonso, co przy ich fatalnej formie wyjazdowej czyni ich zadanie niemal niewykonalnym.

Głównym argumentem za zwycięstwem gospodarzy jest ich powtarzalność na własnym stadionie oraz fakt, że Atlanta nie wygrała w lidze od początku maja. Jedynym realnym zagrożeniem dla tego typu może być postawa Aleksieja Miranczuka, który jest najskuteczniejszym graczem gości, oraz chęć przełamania fatalnej serii przez zespół Gerardo Martino, jednak biorąc pod uwagę stabilność defensywną Charlotte, komplet punktów powinien zostać u gospodarzy.

Dodatkowe typy na mecz

  • BTTS Nie: Charlotte FC słynie z solidnej gry obronnej na własnym boisku, a Atlanta United w swoich ostatnich meczach ligowych miała ogromne problemy ze skutecznością, kończąc spotkania z zerowym dorobkiem bramkowym.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: Charlotte FC (1.76). Rynek daje tej stronie wyraźną przewagę.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz Charlotte FC - Atlanta United odbędzie się czwartek, 23 lipca 2026. Spotkanie rozgrywane jest w ramach MLS.