Ten transfer nie dojdzie do skutku? Duża zmiana na ostatniej prostej transferu z Arki Gdynia!

Karol MisztaKarol Miszta
23 czerwca 2026 12:01
Ten transfer nie dojdzie do skutku? Duża zmiana na ostatniej prostej transferu z Arki Gdynia!

Oskar Kubiak miał być wkrótce ogłoszony piłkarzem Slavii Praga, ale na ostatniej prostej do rywalizacji o zawodnika włączyła się również Viktoria Pilzno.

Jak informuje inFotbal, rozmowy między Slavią a Arką trwają, jednak transfer nie jest jeszcze na etapie finalizacji. Kubiak nie przeszedł badań medycznych i nie przebywa obecnie w Pradze, wbrew wcześniejszym doniesieniom części polskich i czeskich mediów.

Viktoria miała podjąć konkretną próbę pozyskania zawodnika, a nie jedynie zapytać o warunki ewentualnego ruchu. Mimo tego faworytem do zakontraktowania Polaka pozostaje Slavia. Znaczenie będzie tu miała prawdopodobnie strategiczna współpraca łącząca praski klub z Arką Gdynia.

REKLAMA

Kubiak ma za sobą bardzo udany okres. Jesienią występował na wypożyczeniu w Sokole Kleczew, gdzie w 18 meczach zdobył 14 bramek i zanotował pięć asyst. Po powrocie do Arki rozegrał 14 spotkań w Ekstraklasie, spędził na boisku 951 minut, strzelił trzy gole i dołożył jedną asystę.

Na ten moment Slavia prowadzi intensywne negocjacje dotyczące warunków transferu. Zainteresowanie ze strony Viktorii komplikuje sytuację, ale według czeskiego źródła to klub z Pragi nadal ma największe szanse na pozyskanie młodego skrzydłowego.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
REKLAMA
auto_awesome
350 PLN za gola Chorwacji w meczu z Panamą
GRAM arrow_forward
confirmation_number
350 PLN za gola Chorwacji w meczu z Panamą
GRAM REKLAMA
verified_user Superbet
350 PLN za gola Chorwacji w meczu z Panamą
GRAM bolt REKLAMA
% Superbet
255 PLN GRAM
REKLAMA
verified 350 PLN za gola Chorwacji w meczu z Panamą
255 PLN GRAM
REKLAMA