Real czy Barcelona? Betfan daje 200 PLN za wskazanie zwycięzcy!

Przed nami kolejny hiszpański klasyk, w którym zmierzą się zespoły FC Barcelony oraz Realu Madryt. Legalny bukmacher Betfan przygotował promocję, dzięki której zdobyć można 200 PLN za prawidłowe wskazanie zwycięzcy hitowego pojedynku w La Liga.

Real czy Barcelona? Betfan daje 200 PLN za wskazanie zwycięzcy!
Real czy Barcelona? Betfan daje 200 PLN za wskazanie zwycięzcy!

Bonus na hiszpański klasyk w Betfan

To mecz, którym interesują się nie tylko ci, którzy śledzą na co dzień poczynania FC Barcelony i Roberta Lewandowskiego, a także innych zespołów i piłkarzy występujących w La Liga. Tym razem El Clasico odbędzie się właśnie w hiszpańskiej ekstraklasie, a będzie to miało miejsce 19.03.2023.

Na stronie www.Betfan.pl została przygotowana promocja, dzięki której zdobyć można 200 PLN bonusu za wskazanie tego, kto wygra najbliższe spotkanie pomiędzy Barceloną a Realem. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy utworzą konto od 17 do 19 marca z kodem promocyjnym „BETONLINE” i spełnią warunki podane poniżej.

200 PLN za wygraną Barcelony lub Realu

Chcesz postawić na mecz Barcelona – Real i odebrać 200 PLN za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy? Oto kilka kroków, które są do tego niezbędne:

  1. Wejście na www.Betfan.pl
  2. Założenie konta za darmo ze specjalnym kodem „BETONLINE
  3. Wpłacenie dokładnie 40 PLN
  4. Zagranie pierwszego kuponu jako zakład SOLO lub AKO – musi znaleźć się w nim typ na wygraną Barcelony lub Realu w El Clasico (kursy dostępne są w specjalnej zakładce)
  5. Udało się wskazać zwycięzcę hitu ligi hiszpańskiej? Na konto trafia wygrana, a do tego bonus 200 PLN w postaci freebetu!
Betfan bonus na Barcelona - Real w dniu 19.03.2023
Betfan bonus na Barcelona – Real w dniu 19.03.2023

Dodatkowe środki przyznawane są maksymalnie w ciągu 48 godzin od zakończenia pojedynku. Przypominamy, że na naszej stronie internetowej można sprawdzić, jak obejrzeć mecz El Clasico za darmo i to w stu procentach legalnie!

Akcja specjalna w Betfan – tylko do 19.03.2023!

Jeżeli chcesz przekonać się, czy wybrałeś odpowiednie miejsce do obstawiania, możesz przekonać się, czy Betfan ma dobre opinie graczy i dopiero potem podjąć decyzję o utworzeniu konta w tym miejscu. Trzeba pamiętać jedynie o tym, że akcja specjalna aktywna jest jedynie do rozpoczęcia spotkania Barcelony z Realem. Start zaplanowano na godzinę 21.00 w tę niedzielę.

Otrzymany freebet promocyjny ważny jest przez 72 godziny. Aby wykorzystać freebet, należy przygotować dowolny kupon, a następnie zaznaczyć niebieski przycisk oznaczający granie za bonus w postaci darmowego zakładu – Freebet. W przypadku trafienia, wygrana pomniejszana jest o stawkę freebetu trafi na konto główne.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 95

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x