Nie tylko Podolski, szykuje się kolejny głośny powrót do Górnika Zabrze!

Lada godzina nowym piłkarzem Górnika Zabrze powinien zostać Paweł Olkowski, który po ośmiu latach zagranicznych wojaży postanowił wrócić do klubu, z którego wypłynął na szerokie wody. 32-letni obrońca został dziś wolnym zawodnikiem i już nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie przywdział trójkolorowe barwy!

Nie tylko Podolski, szykuje się kolejny głośny powrót do Górnika Zabrze!

Paweł Olkowski piłkarzem Górnika Zabrze

Jako pierwszy o dopięciu wszystkich szczegółów kontraktu Pawła Olkowskiego z Górnikiem Zabrze poinformował Piotr Koźmiński z „Interii”. Na oficjalne potwierdzenie wciąż czekamy, ale od komunikatu dzielą nas dosłownie godziny, a być może nawet minuty. Jego zapowiedź już się zresztą pojawiła w klubowych social mediach.

32-letni Olkowski występował w ekipie 14-krotnych mistrzów Polski w latach 2011-2014, czyli w okresie trenera Adama Nawałki. Dobre występy zaowocowały przenosinami do FC Koeln, gdzie spędził cztery lata. Później przez rok bronił barw angielskiego Boltonu, a przez trzy ostatnie lata tureckiego Gaziantep, z którym dziś rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Trzynastokrotny reprezentant Polski podpisze z Górnikiem Zabrze najprawdopodobniej trzyletnią umowę, do 30 czerwca 2025 roku. Trener Jan Urban prawdopodobnie będzie z niego korzystał na prawej stronie trójosobowego bloku obrony lub na prawym wahadle. Zwłaszcza, że z klubem po sezonie pożegnają się dwaj stoperzy młodego pokolenia, Przemysław Wiśniewski i Adrian Gryszkiewicz.

Źródło: meczyki.org

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x