Mikel Arteta odpowiada na spekulacje transferowe Dusana Vlahovica

Menadżer Arsenalu Mikel Arteta nie wykluczył pozyskania napastnika Fiorentiny Dusana Vlahovica, o którym spekuluje się już od dłuższego czasu. Reprezentant Serbii jest w tym sezonie w imponującej formie, dla swojej drużyny strzelił już 18 goli w 22 występach we wszystkich rozgrywkach.

Dusan Vlahovic arsenal londyn
Mikel Arteta odpowiada na spekulacje transferowe Dusana Vlahovica (foto: lutyhd)

Dusana Vlahovic w styczniu w Arsenalu Londyn?

Mówi się, że Arsenal Londyn jest na czele w wyścigu po 21-latka, pomimo zainteresowania ze strony takich gigantów jak Juventus, Manchester United, Manchester City i Tottenham Hotspur.

Zapytany o możliwość pozyskania Vlahovica, Arteta zasugerował, że jego klub może podpisać kontrakt z napastnikiem jeszcze podczas styczniowego okienka transferowego.

„Myślę, że sposób, w jaki chcemy rozwijać drużynę i poprawiać wyniki, musimy zmaksymalizować każde okienko transferowe na wiele różnych sposobów” – powiedział Arteta dziennikarzom.

„[Dyrektor techniczny] Edu i jego zespół bardzo ciężko pracują nad transferami, ponieważ dokładnie wiemy, co musimy zrobić i czy możemy to osiągnąć jeszcze w styczniu. Jeśli jest to właściwy gracz i możemy sobie na niego pozwolić, to omówimy to i podejmiemy najlepszą możliwą decyzję.”.

Fiorentina rzekomo chce sprzedać Vlahovic podczas styczniowego okna transferowego, a aktualny kontrakt napastnika wygasa w czerwcu 2023 roku.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X