Messi i Ronaldo w EA Sports FC 24: Statystyki. Kto lepszy?

Messi i Ronaldo pojawią się w grze EA Sports FC 24. Wyciekły wirtualne statystyki tych gwiazd, dzięki czemu wiemy już, który z tych zawodników będzie mógł pochwalić się kartą z lepszą oceną!

Messi i Ronaldo w EA Sports FC 24: Statystyki. Kto lepszy?
Messi i Ronaldo w EA Sports FC 24: Statystyki. Kto lepszy?

EA Sports FC 24 zastąpi FIFĘ – nowość dla graczy

EA Sports FC ma zastąpić serię FIFA. Bardzo wielu fanów tej gry jeszcze przed premierą dyskutuje na temat tego, jakie oceny dostaną najlepsi piłkarze świata. Nie brakuje tych, których w dobie młodych gwiazd futbolu nadal interesuje pojedynek Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo. Który z nich w najnowszej „FIFIE” będzie miał lepszą kartę, a tym samym – mocniejsze statystyki?

Obaj piłkarze opuścili Stary Kontynent w tym roku, co budzi cały czas wiele pytań dotyczących ich ocen w grze EA Sports FC 24. Argentyńska gwiazda dołączyła do drużyny Inter Miami w Major League Soccer (MLS), podczas gdy portugalski napastnik podpisał kontrakt z saudyjskim klubem Al-Nassr w styczniu.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Mimo że obaj wciąż wydają się być w dobrej formie, wiek zawsze odgrywa rolę w kwestiach takich jak wartość rynkowa czy oceny w grze wideo. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnych informacji od dewelopera, oceny zaczęły wyciekać do Internetu.

Messi vs Ronaldo w EA Sports FC 24: Który lepszy?

W serwisie X użytkownik „Fut_scoreboard” podzielił się zdobytymi informacjami o ocenach Messiego i Ronaldo, które mają pojawić się w grze EA Sports FC 24.

Nieoficjalnie informacje mówią o tym, że Messi otrzyma 90 punktów, a Ronaldo będzie miał ich 4 mniej, czyli 86. Oznacza to, że Leo stracił jeden punkt w porównaniu do FIFA 23, podczas gdy CR7 stracił cztery „oczka”.

Messi i Ronaldo mieli takie same oceny ostatni raz w FIFA 19, kiedy oboje mieli 94 punkty. Od tamtej pory argentyńska gwiazda zawsze miała wyższą ocenę od portugalskiego piłkarza: 94 do 93 w FIFA 20, 93 do 92 w FIFA 21, 93 do 91 w FIFA 22 i 91 do 90 w FIFA 23.

EA Sports FC 24: Oceny piłkarzy. O czym nam mówią?

Oceny piłkarzy w grach wideo są zawsze tematem dyskusji i kontrowersji. Dla wielu fanów gier wideo oceny graczy są ważnym czynnikiem podczas budowania swojej drużyny czy rywalizacji z innymi graczami. Deweloperzy starają się odzwierciedlać umiejętności i osiągnięcia rzeczywistych piłkarzy w swoich grach.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

EA Sports jest jednym z najbardziej znanych deweloperów gier sportowych i znany jest z serii FIFA, która od lat jest jednym z najpopularniejszych tytułów na rynku. Każdego roku, przed premierą nowej odsłony gry, fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie ocen piłkarzy, zwłaszcza tych największych gwiazd.

Przeniesienie się Messiego i Ronaldo do lig spoza Europy na pewno wpłynie na ich oceny w EA Sports FC 24. W ostatnich latach obaj piłkarze zdobyli wiele tytułów i osiągnięć w europejskich ligach, co przekładało się mocne notowania w wirtualnym świecie.


5 / 5. Ocen: 41

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x