Marco Reus opuścił przedwcześnie starcie Borussii Dortmund z FC Schalke. Niemiec odniósł groźnie wyglądającą kontuzję. Bardzo możliwe, że czeka go dłuższa przerwa w grze.
Marco Reus znowu kontuzjowany
Obecnie trwający sezon zaczął się dla Reusa obiecująco. W dziewięciu poprzednich spotkaniach strzelił trzy bramki oraz zanotował cztery asysty. Niestety wszystko wskazuje na to, że były to miłe złego początki. 33-latek zakończył swój udział w pojedynku Borussi Dortmund z FC Schalke już 30. minucie. Po starciu z jednym z rywali Reus źle nastąpił na ziemię i prawdopodobnie poważnie uszkodził swój staw skokowy. Legendarny zawodnik Borussii nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach, dlatego został zabrany z murawy Signal Iduna Park na noszach.
⚠️Se viene el Mundial. Reus convocado para la última doble fecha FIFA y se lesiona.
— Amarillo 09 (@Amarillo_09) September 17, 2022
Maldito Shalke04 🤬 pic.twitter.com/AExHyXopaf
Szczególnie dramatycznie prezentowała się scena w której Niemiec zrozumiał, jak bardzo poważny uraz odniósł. 33-letni gracz już po upadku na ziemię rozpłakał się. Boisko opuścił ze łzami w oczach. Aktulanie nie wiadomo, kiedy Reus wróci do gry. Czarny scenariusz zakłada, że piłkarz nie weźmie udziału w turnieju odbywającym się w Katarze.
