Lens nie chce stracić swojej perły. Andrija Bulatovic blisko nowej umowy

Jarosław ZającJarosław Zając
23 lutego 2026 17:45
Lens nie chce stracić swojej perły. Andrija Bulatovic blisko nowej umowy
Źródło: getfootballnewsfrance.com

Andrija Bulatovic podpisze nowy kontrakt z RC Lens. Według informacji Fabrizio Romano klub z Ligue 1 chce zatrzymać 19-letniego pomocnika na znacznie dłużej.

Reprezentant Czarnogóry trafił do Francji w styczniu ubiegłego roku z Buducnosti Podgorica za 1,7 mln euro. Początkowo dokończył sezon w ojczyźnie, ale po letnim dołączeniu do zespołu Lens błyskawicznie wywalczył sobie miejsce w składzie. Bulatovic rozegrał już 14 meczów w obecnych rozgrywkach, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Oba trafienia zanotował podczas występów w Pucharze Francji, co potwierdza jego szybką aklimatyzację w nowym otoczeniu i wysoką formę sportową.

Obecna umowa sześciokrotnego reprezentanta Czarnogóry obowiązuje do lata 2028 roku. Władze Lens uznały jednak, że dotychczasowe osiągnięcia nastolatka wymagają natychmiastowej reakcji i poprawy warunków współpracy. Porozumienie między stronami jest blisko, a nowy dokument ma obowiązywać aż do 2030 roku. Klub stawia na stabilizację i chce zabezpieczyć przyszłość zawodnika, który stał się jednym z największych odkryć trwającego sezonu. Bulatovic udowodnił, że przeskok z ligi czarnogórskiej do wymagającej Ligue 1 nie jest dla niego problemem.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!