Kibice obejrzą ME siatkarzy w TVP Sport

Wszystkie spotkania reprezentacji Polski podczas siatkarskich mistrzostw Europy będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej – poinformował dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Kibice obejrzą ME siatkarzy w TVP Sport
Kibice obejrzą ME siatkarzy w TVP Sport

Mistrzostwa również w Polsce

Siatkarskie mistrzostwa Europy rozpoczynają się 1 września. Impreza zorganizowana jest w czterech krajach: w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. W naszym kraju spotkania będą rozegrane w hali w Krakowie.

Biało-Czerwoni na ME pierwszy mecz zagrają 2 września. O godzinie 17.30 podejmą Portugalię. Dwa dni później odbędzie się spotkanie Serbia – Polska, które rozpocznie się o godzinie 20.30. Na 5 września zaplanowano pojedynek Grecja – Polska, a dokładnie dobę później rozpocznie się mecz Polska – Belgia. Zmagania w fazie grupowej zawodnicy prowadzeni przez Vitala Heynena zakończą potyczką z Ukrainą.

Do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw awansują cztery najlepsze zespoły z każdej grupy. Prognozy przed turniejem mówią, że nasi są jednymi z głównych faworytów do wygrania całej imprezy, więc o miejsce w drugiej rundzie powinni być spokojni.

Mecze w Polsacie Sport oraz TVP!

Spotkania Polaków oraz wszystkie inne pojedynki na ME będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport oraz w aplikacji Polsat Box Go. Z kolei pojedynki naszych kadrowiczów pokazane będą dodatkowo w TVP Sport, które dostępne jest w naziemnej telewizji cyfrowej.

Paniom dziękujemy za ćwierćfinał ME, od Panów oczekujemy jeszcze więcej. Oczywiście w TVP Sport. Wszystkie mecze reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych na naszej ziemi na antenach Telewizji Polskiej” – napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców siatkówki w naszym kraju. Oznacza, że każdy pojedynek Biało-Czerwonych będzie można obejrzeć w otwartym kanale i to całkowicie bezpłatnie. Przypominamy, iż TVP Sport dostępne jest także za pośrednictwem aplikacji mobilnych czy w telewizorach smart.

Terminarz reprezentacji Polski siatkarzy na ME 2021:

  • 02.09 godz. 17:30, Polska – Portugalia
  • 04.09 godz. 20:30, Serbia – Polska
  • 05.09 godz. 20:30, Grecja – Polska
  • 06.09 godz. 20:30, Polska – Belgia
  • 08.09 godz. 17:30, Polska – Ukraina

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button