Dramat gwiazdy Realu Madryt. Rodrygo nie pojedzie na mistrzostwa świata

Mikołaj RydzMikołaj Rydz
3 marca 2026 17:51
Dramat gwiazdy Realu Madryt. Rodrygo nie pojedzie na mistrzostwa świata

To najgorszy możliwy scenariusz dla Rodrygo. Jak informuje dziennik Marca, brazylijski napastnik zerwał więzadła krzyżowe w kolanie (ACL), co wiąże się z przerwą trwającą od 6 do 7 miesięcy. Kontuzja ta definitywnie kończy jego występy w bieżących rozgrywkach klubowych i przekreśla szanse na wyjazd na mistrzostwa świata.

@FabrizioRomano
@FabrizioRomano
3 mar 2026, 15:43 • x.com
Zobacz na X
🚨 BREAKING: Rodrygo has torn his ACL and will be out for the next 6/7 months, reports @Marca.

He’s now expected to MISS the World Cup with Brazil. ⚠️🇧🇷 https://t.co/ZLJUPpic2l

Do fatalnego zdarzenia doszło podczas meczu ligowego przeciwko Getafe. Choć zawodnik początkowo próbował kontynuować grę mimo widocznego bólu, szczegółowe badania przeprowadzone we wtorek potwierdziły najgorszą diagnozę. Dla Realu Madryt to potężny cios w kluczowej fazie sezonu, a dla reprezentacji Brazylii ogromna strata przed turniejem w Ameryce Północnej.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!