CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.01.2023)

Mecz otwarcia mistrzostw świata piłkarzy ręcznych: Francja – Polska, mecze Ligi Mistrzyń siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź – Fenerbahce Opet Stambuł i Eczacibasi Dynavit Stambuł – Grupa Azoty Chemik Police, mecze Ligi Mistrzów siatkarzy: VK CEZ Karlovarsko – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Halkbank Ankara – Aluron CMC Warta Zawiercie i Vojvodina NS Seme Nowy Sad – Jastrzębski Węgiel a także mecz EuroCup koszykarzy: WKS Śląsk Wrocław – CB Gran Canaria oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

03:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

09:00 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 2. rundy
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

12:35 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Bad Gastein – drużynowy slalom równoległy
Transmisja: Eurosport 1

12:45 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Bad Gastein – drużynowy slalom równoległy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Judd Trump – Ryan Day
Transmisja: Eurosport 1

14:05 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding – bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

15:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Ziraat Bank Ankara – SWD powervolleys Düren
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: VK CEZ Karlovarsko – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

16:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Eczacibasi Dynavit Stambuł – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

17:30 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Vojvodina NS Seme Nowy Sad – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: ŁKS Commercecon Łódź – Fenerbahce Opet Stambuł
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: ACH Volley Lublana – Sir Sicoma Monini Perugia
Transmisja: Polsat Sport Premium 3 PPV

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Maritza Płowdiw – CSM Targoviste
Transmisja: Polsat Sport Premium 6 PPV

18:05 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Vasas Obuda Budapeszt – Volley Mulhouse Alsace
Transmisja: Polsat Sport Premium 5 PPV

18:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Halkbank Ankara – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Clermont Foot – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Nantes – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Brest – Lille OSC
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

19:15 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii – studio
Transmisja: Eleven Sports 1

19:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Kyren Wilson – Stuart Bingham
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Koszykówka mężczyzn, EuroCup: WKS Śląsk Wrocław – CB Gran Canaria
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:50 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Szwecja 2023: studio
Transmisja: TVP Sport

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Tours VB – Knack Roeselare
Transmisja: Polsat Sport Premium 4 PPV

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

19:55 Piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii półfinał: Real Madryt – Valencia CF
Transmisja: Eleven Sports 1

20:00 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: LDLC ASVEL Villeurbanne – Barca
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Decospan VT Menen – Trentino Itas
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Szwecja 2023 mecz grupy B: Francja – Polska
Transmisja: TVP Sport

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Angers SCO
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Troyes AC – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch 1/8 finału: AC Milan – Torino FC
Transmisja: Polsat Sport

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Columbus

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Vancouver

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – Winnipeg

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Seattle

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Dallas

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Calgary

03:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – San Jose

03:35 Hokej, Liga NHL: Colorado – Florida

20:15 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Francja – Polska

20:40 Piłka nożna, ćwierćfinał Carabao Cup: Nottingham Forest – Wolverhampton

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Carabao Cup: Southampton – Manchester City

UWAGA: Sprawdź nowy STS kod promocyjny na specjalne okazje.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x