Bukmacherzy bez podatku 2023 – Nowe oferty zakładów!

Bukmacherzy bez podatku 2023. Gdzie dostępne jest typowanie meczów z wygranymi powiększonymi aż o 14 procent względem standardowej oferty? Oto aktualna lista miejsc z promocjami tego typu i nowe zakłady grania bez podatku!

Bukmacherzy bez podatku 2023
Bukmacherzy bez podatku 2023

Bukmacherzy bez podatku 2023:

🔥 Bukmacherzy bez podatku 🔥☑️ Nazwa promocji ☑️🏆 Czego dotyczy 🏆⚖️ Warunki ⚖️
FortunaHappy HoursPrematch + Live– min. liczba zdarzeń: 3
– min. kurs zdarzenia: 1.30
– min. stawka: 2 PLN
SuperbetGry wirtualne bez podatkuGolden Race– min. 3 zdarzenia
forBETCała oferta – dla nowych graczyPrematch + Live– min. 3 zdarzenia
– min. kurs zdarzenia: 1.30
– zdarzenia tylko esportowe
BetcrisTotalny zwrot podatkuCała oferta– min. 3 zdarzenia
– min. kurs zdarzenia 1.50
– zwrot w postaci freebetu

Jeżeli interesują nas zakłady bukmacherskie bez podatku, w pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na to, by wybrać stronę, która działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów. To wcale nie jest nic trudnego, gdyż takich marek mamy już ponad 20, a lista ta sukcesywnie się powiększa.

Po czym poznać, że mamy do czynienia z legalnym bukmacherem? Zaczynamy zawsze od domeny. Wszystko jest w porządku, gdy kończy się ona na „.pl”. Rzecz numer dwa to numer licencji resortu finansów. Ten powinien być podany na stronie głównej portalu oferującego zakłady i najczęściej tak właśnie jest, a przynajmniej wtedy, gdy mówimy o portalu, który nie łamie przepisów.

Możemy być pewni, że legalni bukmacherzy bez podatku poinformują nas o tym, iż można u nich grać i zdobywać wygrane większe o 14%. Inaczej wygląda to w przypadku marek zagranicznych, u których takie coś jest na porządku dziennym (i tutaj absolutnie nie ma się czym chwalić!).

Nasza lista bukmacherów bez podatku jest aktualizowana bez przerwy. To bardzo ważna informacja dla tych, którzy szukają tylko sprawdzonych oraz bieżących informacji. Dobrze jest wiedzieć, gdzie można grać bez podatku w Polsce – oczywiście, zawsze chodzi o to, by działać zgodnie z przepisami.

Obstawianie bez podatku u bukmacherów

Obstawianie bez podatku u bukmacherów

W Polsce od zawsze legalni bukmacherzy musieli płacić podatki i wcale nie zmieniła tego słynna ustawa hazardowa. Obecnie jednak mocno utrudniony jest dostęp do stron z szarej strefy i właśnie dlatego zakłady bukmacherskie bez podatku cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem, niż było to ładnych parę lat temu. Już w tym miejscu warto dodać, że nie chodzi tu wcale jedynie o strony łamiące polskie przepisy!

Legalni bukmacherzy bez podatku to takie strony, które oferują graczom promocje polegające na powiększeniu wygranych o 14%. Właśnie w taki sposób niweluje się różnicę w zysku wynikającą z faktu obowiązkowej wpłaty 12% wartości stawki do skarbu państwa. Jak nietrudno się tego domyślić, nie jest to promocja dostępna wszędzie, co nie znaczy, że jej znalezienie graniczy z cudem.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Chociaż najczęściej mówi się o STS bez podatku, nie można zapominać, iż na polskim rynku działają jeszcze takie marki jak chociażby niezwykle popularna Fortuna czy Betfan z ambasadorem w postaci Mariusza Pudzianowskiego. Gdzie rzeczywiście możliwe jest obstawianie bez podatku, a gdzie to nic innego jak po prostu tani chwyt marketingowy niemający wiele wspólnego z rzeczywistością?

Obstawianie bez podatku u polskich bukmacherów nie jest nielegalne. Jeżeli posiadamy konto w firmie bukmacherskiej mającej licencję Ministerstwa Finansów, możemy w pełni korzystać z jej usług – nie ma obawy o to, ze coś zrobimy nie tak, jak trzeba i będziemy musieli ponieść surowe konsekwencje przewidziane w stosownych ustawach.

O ile wcześniej niekiedy znalezienie bukmachera bez podatku było zadaniem trudnym i żmudnym, obecnie wygląda to znacznie lepiej. Wszyscy zainteresowani typowaniem z większymi wygranymi mogą zdobywać bonusy. Nie ma nic dziwnego w tym, że różnego rodzaju strony cały czas reklamują się jako bukmacherzy bez podatku. To na pewno jest coś, co mocno przyciąga do typowania w konkretnym miejscu.

W naszym materiale sprawdzamy, gdzie można grać zakłady bukmacherskie bez konieczności martwienia się o tym, iż wygrane będą mniejsze przez opłacany podatek. Okazuje się, iż rzeczywiście w ten sposób można grać i sporo osób przekonuje się, że to jest naprawdę dobry sposób na to, by regularnie powiększać swoje wygrane o dodatkowe środki – niekiedy nieco większe, a czasem ciut mniejsze.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacherzy bez podatku – którego wybrać?

Najlepszy bukmacher w Polsce? Ten, który najbardziej nam odpowiada. Nie można podać jednej nazwy i zakładać, że właśnie ta strona przypadnie do gustu dosłownie wszystkim. Zawsze trzeba kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami. Kursy, częstotliwość organizowania promocji, a nawet interfejs – znaczenie ma nawet najdrobniejszy element, szczególnie, gdy coś nam w nim nie pasuje.

Na szczęście, znalezienie dla siebie bukmachera idealnego nie jest niemożliwe. Żeby było jeszcze lepiej, na dobry początek, można otrzymać dodatkowe bonusy, a rejestracja zawsze jest w stu procentach darmowa!

Nie można napisać informacji o tym, gdzie można najlepiej grać bez podatku. Wynika to głównie z faktu, że preferencje dotyczące bukmacherów są bardzo różne. Niektórym bardziej zależy na graniu piłki nożnej, a inni wolą mniej popularne dyscypliny. Częstotliwość typowania też ma spore znaczenie. U niektórych bukmacherów możliwe jest obstawianie bez podatku tylko w określonym czasie, a u innych można tak grać przez całą dobę i nawet przez cały rok!

Jak za chwilę każdy będzie mógł się o tym przekonać, jest w Polsce przynajmniej kilku bukmacherów, których nazwać można markami bez podatku. Najskuteczniejsi typerzy nigdy nie ograniczają się do typowania tylko jednego miejsca i zawsze posiadają konta na kilku stronach internetowych. W ten sposób maksymalizuje się wartość wygranych. Jeżeli danego dnia można grać bez podatku w Fortunie, to tam stawiamy kupon. Innego z kolei wybieramy np. Betfan, bo akurat znalazła się tam promocja powiększająca wygrane. Na ten moment takie podejście do typowania bez podatku wydaje się być najskuteczniejsze i najwłaściwsze.

Legalne obstawianie w Fortunie z premią 14%

Bukmacherzy bez podatku: Fortuna bonus
Bukmacherzy bez podatku: Fortuna bonus

W portalu www.eFortuna.pl oferta Happy Hours… trwa przez cały rok w przypadku kuponów z oferty na żywo. Żeby było jeszcze lepiej, dotyczy wszystkich kuponów z co najmniej trzema typami i to o kursie wynoszącym zaledwie 1.30. Wygrane ekstra 14% zdobywa się zarówno w przypadku grania na stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

Osoby, które nie mają konta w Fortunie, mogą założyć je w dowolnym momencie. Wszystko rozpoczyna się od podania kilku danych na swój temat na stronie www.eFortuna.pl. To przepustka nie tylko do grania legalnego i bez podatku, ale również do trzech bonusów na start.

Fortuna bez podatku14% wygranych więcej
OfertaPre-match oraz live
ObstawianieStrona www oraz aplikacja mobilna
DyscyplinyWybrane (pre-match) oraz wszystkie (live)

Fortuna bonus powitalny to pakiet, na który składają się rozmaite premie – od tych za depozyt oraz takich przyznawanych za samo założenie konta. I uwaga – tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

Obstawianie bez podatku na www.eFortuna.pl to zagranie określonego kuponu LIVE. Jeżeli chodzi o bonus dla nowych graczy, składają się na niego:

 • 20 PLN bez depozytu
 • aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN
 • dodatkowa premia w postaci 10 PLN na start po dokonaniu pierwszego depozytu

Nieco inaczej jest w Fortunie jeśli chodzi o granie zakładów bez podatku z oferty przedmeczowej. Tutaj już są określone ramy czasowe, które obowiązują. Niestety, nie można podać tutaj informacji uniwersalnej związanej z tym, jak działa w Fortunie typowanie w ten sposób. Wszystko dlatego, że oferta zmienia się non stop. Na szczęście, można w dowolnym momencie zobaczyć u nas harmonogram promocji Happy Hours na ten miesiąc.

W obu przypadkach typowania wymagania wyglądają dokładnie tak samo. Chodzi zatem o granie kuponów, które będą miały następujące parametry:

 • minimalnie 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs co najmniej 1.30 każdego typu
 • stawka nie mniejsza niż 2 PLN
 • tylko kupony AKO
 • obstawianie na stronie internetowej, a także w aplikacjo mobilnej oraz w punktach przyjmowania zakładów

Forbet bez podatku – oferta rejestracyjna 2023

Bukmacherzy bez podatku: Forbet
Bukmacherzy bez podatku: Forbet

Jeżeli dla kogoś bukmacherzy bez podatku to temat ważny, na pewno musi dokładnie przeanalizować to, co oferowane jest na stronie internetowej www.iForbet.pl w promocji dla nowych klientów. Dzięki marce Forbet bez podatku typować można całą ofertę, a jedyne co należy zrobić, aby było to możliwe, to… rejestracja darmowego konta!

W pakiecie powitalnym u bukmachera Forbet dostępna jest premia umożliwiająca granie bez podatku przez 30 dni od utworzenia profilu gracza. Dzięki tej ofercie specjalnej istnieje możliwość stawiania zakładów bez podatku. W praktyce oznacza to, że pierwsze zakłady zagrane po rejestracji dają pokaźniejsze zyski – może być to 20, 50 czy nawet 200 PLN więcej, niż normalnie!

Forbet bez podatku14% więcej
Ważność30 dni
Dla kogoNowi gracze
Jak obstawiaćRejestracja z kodem BETONLINE na iForbet.pl

Akcję od bukmachera Forbet wyróżnia to, że obowiązują w niej przejrzyste zasady. Nie ma tutaj konieczności zapoznawania się z tym, jakie dyscypliny biorą udział, a jakie nie oraz w jakich godzinach należy postawić kupon. Dwa progi kwalifikacyjne, które należy przejść, to:

 • zagranie zakładu z minimum 3 zdarzeniami
 • postawienie kuponu, w którym każdy typ będzie posiadał kurs min. 1.30

Podana wyżej lista jest swego rodzaju receptą na to, by zagrać u bukmachera Forbet bez podatku. Na tym mamy też inne dobre informacje – ta marka proponuje też dość często promocje dla obecnych klientów z powiększonymi wygranymi.

Jeżeli ktoś chce obstawiać bez podatku w Forbet, może to zrobić w następujący sposób:

 1. Wejście na stronę www.iForbet.pl
 2. Utworzenie konta za darmo ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE”
 3. Możliwość stawiania zakładów bez podatku w ciągu 30 dni od rejestracji!

Osoby, które założą konto w Forbet z kodem promocyjnym podanym powyżej, mogą liczyć także na pierwszy kupon bez ryzyka ze zwrotem do 1000 PLN, a do tego także premię od depozytu numer dwa – 100% do kwoty 2000 PLN.

Betcris bez podatku, czyli Tax Refund

Bukmacherzy bez podatku: Betcris
Bukmacherzy bez podatku: Betcris

Legalny bukmacher BetCris, którego znajdziemy pod adresem www.BetCris.pl proponuje swoim graczom tak zwany totalny zwrot podatku. Jest to premia, dzięki której odzyskać można zapłacony podatek, a następnie wykorzystać go na dowolny cel typerski.

Jak to dokładnie działa? Nie potrzeba rejestrować się w tej ofercie specjalnej ani też spełniać żadnych szczególnych warunków kwalifikacyjnych w kwestii częstotliwości gry czy obrotu środków. Jedyne, co jest wymagane to granie kuponów o określonych parametrach za co najmniej 10 PLN.

BetCris przyznaje bonus w postaci zwrotu podatku każdej osobie, która u niego typuje. Premię można zgarnąć przy okazji każdego trafionego zakładu, dziennie maksymalnie 100 PLN. Prezenty są przyznawane jako freebety, czyli darmowe zakłady, które mogą być wykorzystane na dalsze typowanie w BetCris.

Betcris bez podatku14% zwrotu
Pełna nazwa promocjiTax Refund
Ważność24/7
DyscyplinyPełna oferta!

Jakie kupony są w tym przypadku kwalifikowane do promocji umożliwiającej obstawianie bez podatku? Oto wszystkie istotne szczegóły:

 • kupon AKO
 • co najmniej 3 zdarzenia
 • stawka minimalna to 10 PLN
 • kurs każdego zdarzenia nie może być niższy od 1.30

Dodatkowe pieniądze przyznane przez BetCris są dodawane w postaci freebetu, który może być wykorzystany w ofercie przedmeczowej lub LIVE przy typowaniu kuponów AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie co najmniej 1.30.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w BetCris, założy je na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci, w którym możliwe jest wypełnienie formularza online. Na dobry początek jest do odebrania 50 PLN jako zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne, a także freebet do kwoty 200 PLN, który pozwala na testowanie kolejnych opcji typerskich dostępnych w tym miejscu!

Superbet bez podatku – nie tylko 14% ekstra!

Granie bez podatku nie musi oznaczać wygrania zaledwie 14% więcej. Ciekawe rozwiązanie w tej kwestii proponuje strona internetowa www.Superbet.pl. Można u niej stawiać Gry Wirtualne z ekstra zyskiem. Do odebrania jest premia od 14 do nawet 40 procent ekstra!

Bukmacherzy bez podatku: Superbet
Bukmacherzy bez podatku: Superbet

Jeżeli kogoś interesuje obstawianie bez podatku w Superbet, musi wiedzieć w pierwszej kolejności, jakie zakłady są brane pod uwagę w tej promocji. Mowa jest o ofercie na sporty wirtualne Golden Race. Można znaleźć je w odpowiedniej zakładce w oficjalnym portalu bukmachera.

Superbet bez podatkuod 14 do 40 procent więcej
OfertaTylko Golden Race
Dla kogoWszyscy gracze
WarunkiMin. 3 zdarzenia na kuponie

W zależności od zdarzeń na kuponie otrzymać można w Superbet następującą premię:

 • 3 typy – 14 procent
 • 4 typy – 15 procent
 • 5 typów – 17 procent
 • 6 typów – 20 procent
 • 7 typów – 25 procent
 • 8 typów – 30 procent
 • 9 typów – 35 procent
 • 10 typów – 40 procent

Jak łatwo wywnioskować, najważniejszym i w zasadzie jedynym wymogiem bukmachera Superbet jest dodanie do kuponu bez podatku co najmniej trzech zdarzeń z Golden Race. Trzeba przyznać, iż nie jest to nic skomplikowanego.

Aby rozpocząć granie bez podatku w Superbet, potrzebne jest nam konto w tym miejscu. Możemy je utworzyć bez żadnych opłat, a to wszystko na www.Superbet.pl – wystarczy wypełnienie formularza online.

Specjalnie dla Czytelników naszego portalu przygotowany został w Superbet kod na bonus. Jest to słowo „BETONLINE”, które wpisać można tylko przy rejestracji. Na dobry początek bukmacher proponuje graczom cały szereg prezentów – od 20 PLN w aplikacji i 34 PLN jako freebet do zwrotu w wysokości nawet 3500 PLN. W przypadku tego ostatniego liczy się aktywność aż przez siedem dni od utworzenia konta!

Wygrana większa o 14 procent – dużo czy nie?

Bukmacherzy bez podatku proponują graczom bonus, dzięki któremu można wygrać 14% więcej, niż normalnie. Czy to dużo? Każdy musi wziąć pod uwagę to, jak często obstawia oraz co dokładnie znajduje się na jego kuponach. Nietrudno jest podać kilka przykładów pokazujących to, że 14% naprawdę robi różnicę:

 1. Jeśli ktoś wygrał wcześniej 1000 złotych, to wygrana o 14% więcej będzie wynosić 1140 złotych.
 2. W przypadku pensji 5000 złotych miesięcznie, o 14% więcej oznacza podwyżkę o 700 złotych, co daje wynagrodzenie w wysokości 5700 złotych miesięcznie.
 3. W grze planszowej, w której nagroda za zwycięstwo wynosi 500 punktów, wygrana o 14% więcej będzie wynosić 570 punktów.
 4. W przypadku inwestycji, o 14% większy zysk oznacza zysk w wysokości 1400 złotych na inwestycji o wartości 10 000 złotych.
 5. W przypadku wygranej w loterii, o 14% więcej oznacza wygraną o 14 000 złotych w przypadku wygranej w wysokości 100 000 złotych.

Oczywiście, zawsze trzeba brać pod uwagę to, iż bukmacher może narzucać maksymalny limit bonusu. Nie jest to jednak bardzo często stosowana praktyka. Często rekordowe wygrane bukmacherskie padały właśnie dzięki różnego rodzaju doładowaniom premiowym.

Jeżeli przeciętnie stawiamy trzy kupony w tygodniu i dzięki bonusowi bez podatku zarobimy 200 złotych więcej w tym okresie, to w mniej niż rok uda nam się zyskać 8000 zł ekstra. Wydaje się więc logiczne to, że tak wiele osób szuka informacji, jacy są bukmacherzy bez podatku.

Typowanie u bukmachera bez podatku? Tylko tam, gdzie to legalne!

Lista bukmacherów bez podatku w naszym portalu zawiera tylko i wyłącznie dane związane z markami, które działają zgodnie z przepisami. W Polsce prawo hazardowe reguluje przede wszystkim ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2014 z późn. zm.), która określa zasady organizowania i prowadzenia gier hazardowych na terenie Polski. Dzięki niej można łatwo sprawdzić, jakie podmioty są nielegalne.

Zainteresowani tematem powinni także wiedzieć, że działalność bukmacherska regulowana dodatkowo regulowana jest przez ustawę z dnia 29 lipca 1992 r. o grach hazardowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 165 z późn. zm.) oraz przez ustawę z dnia 1 lipca 2016 r. o zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1798 z późn. zm.). Ustawy te określają zasady prowadzenia działalności bukmacherskiej oraz wymagania dotyczące uzyskania odpowiednich zezwoleń.

Opinie o bukmacherach: STS z oceną 5/5
Opinie o bukmacherach: STS z oceną 5/5

W serwisie Sport1 nie ma miejsca na reklamy stron, które działają niezgodnie z przepisami. Bukmacherzy bez podatku to lista miejsc, które najlepiej udowadniają, że granie legalne nie musi oznaczać wygrywania mniejszych kwot niż na zagranicznych stronach z szarej strefy.

Gracze z naszego kraju powinni znać cztery rodzaje podatku, jakie związane są z szeroko pojętą działalnością bukmacherską. Chodzi o:

 1. Podatek od gier liczbowych (np. loterie) wynosi 10% od wartości składki lub stawki, z której pochodzi wygrana.
 2. Podatek od gier na automatach (np. jednoręki bandyta) wynosi 50% od przychodu brutto uzyskanego z tych gier.
 3. Podatek od gier karcianych (np. blackjack) wynosi 20% od przychodu brutto uzyskanego z tych gier.
 4. Podatek od działalności bukmacherskiej (np. zakłady sportowe) wynosi 12% od przychodu brutto uzyskanego z tej działalności.

Podatek jest naliczany od przychodu brutto, czyli od kwoty, którą bukmacher uzyskał ze sprzedaży zakładów. Ponadto, podatek jest płacony przez bukmachera, a nie przez gracza – to spore ułatwienie, ponieważ nie jest konieczne składanie dodatkowych deklaracji PIT oraz tym podobnych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 49

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button