Belgia – Szwecja przerwany: Kiedy się odbędzie, jak rozliczy bukmacher?

Belgia – Szwecja przerwany mecz w dniu 16.10.2023. Kiedy odbędzie się jego kontynuacja, jak zakończy się to wszystko oraz w jaki sposób rozliczy to bukmacher?

Belgia - Szwecja przerwany: Kiedy się odbędzie, jak rozliczy bukmacher?
Belgia – Szwecja przerwany: Kiedy się odbędzie, jak rozliczy bukmacher?

Belgia – Szwecja: Przerwany mecz. Co teraz?

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Belgią a Szwecją został przerwany w przerwie, a następnie odwołany po zabiciu dwóch Szwedów w Brukseli w poniedziałek. UEFA w oficjalnym komunikacie napisała:

Po ataku terrorystycznym w Brukseli tego wieczoru, po konsultacji z obiema drużynami i lokalnymi władzami policyjnymi, postanowiono, że mecz kwalifikacyjny UEFA EURO 2024 pomiędzy Belgią a Szwecją zostaje odwołany

Szwedzcy reporterzy na meczu zostali poinformowani o ataku tuż przed rozegraniem hymnów narodowych. Piłkarze reprezentacji Szwecji powiedzieli UEFA, że nie chcą kontynuować drugiej połowy meczu, a Belgowie się zgodzili – podała szwedzka stacja telewizyjna TV6.

20 PLN bez depozytu w Fortunie
20 PLN bez depozytu w Fortunie

Przerwany mecz Belgia – Szwecja. Jak bukmacher rozliczy?

W momencie przerwania gry wynik wynosił 1-1. Kibice zastanawiają się teraz, w jaki sposób legalny bukmacher rozliczy ten pojedynek. Warto upewnić się, jak to wygląda w przypadku firmy, w której obstawiamy, jednak osoby, które postawiły na wynik w regulaminowym czasie gry mogą liczyć na rozliczenie kuponu z kursem 1.00, a więc w postaci zwrotu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta konkretnej marki. Jeżeli udało się trafić zakład np. na gola każdej drużyny, to mimo przerwania meczu, kurs zostanie rozliczony w normalnym trybie.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Belgia – Szwecja: Kiedy wznowiony? [Data i godzina]

Czy wiadomo już, kiedy Belgia – Szwecja zostanie wznowiony? Data i godzina prawdopodobnie zostaną ustalone w najbliższym czasie, a komunikat w tej sprawie zostanie wydany w stosownym czasie prze UEFA.

Nie można wykluczyć, że obie drużyny zgodzą się na wynik 1:1. Belgia już zapewniła sobie miejsce w finałach w Niemczech w przyszłym roku, podczas gdy remis Austrii 1-1 z Azerbejdżanem wcześniej w poniedziałek oznaczał, że Szwecja nie może się zakwalifikować do turnieju.


4.9 / 5. Ocen: 141

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x