Wybory 2023: Kto będzie marszałkiem sejmu? – Zakłady i kursy bukmacherskie

Kto będzie marszałkiem sejmu po wyborach 2023? Oto aktualnie oferowane zakłady i kursy bukmacherskie, które pokazują faworytów!

Wybory 2023: Kto będzie marszałkiem sejmu? - Zakłady i kursy bukmacherskie
Wybory 2023: Kto będzie marszałkiem sejmu? – Zakłady i kursy bukmacherskie (fot. YouTube/Sejm RP)

Kto marszałkiem sejmu po wyborach 2023? Kursy i zakłady bukmacherskie

Na stronie internetowej www.Betfan.pl można znaleźć w ofercie politycznej zakłady na to, z jakiej partii politycznej będzie pochodził przyszły marszałek sejmu. To interesujące rozwiązanie dla osób, które szukają alternatywnych rozwiązań do obstawiania chociażby oficjalnych wyników wyborów.

Jeżeli nie mamy konta w Betfan, warto sprawdzić kod promocyjny „BETONLINE – podając go przy rejestracji, otrzymujemy możliwość odebrania bonusu 200% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie. To pozwala otrzymać wiele środków na zawieranie zakładów!

Aktualne kursy na partię następnego marszałka sejmu wyglądają następująco:

 1. KO (Koalicja Obywatelska) – Kurs 2.50: Koalicja Obywatelska, będąca koalicją różnych ugrupowań opozycyjnych, ma kurs 2.50, co sugeruje, że jest jednym z czołowych faworytów do zdobycia stanowiska marszałka sejmu.
 2. Trzecia Droga – Kurs 2.75: Trzecia Droga, ugrupowanie powstałe z inicjatywy Szymona Hołowni, ma kurs 2.75, co oznacza, że jest uważane za silnego konkurenta dla KO w „walce” o fotel marszałka.
 3. Lewica – Kurs 4.00: Koalicja lewicowych partii politycznych, ma kurs 4.00, co sugeruje, że może mieć szansę na stanowisko marszałka.
 4. PIS/ZP (Prawo i Sprawiedliwość + Zjednoczona Prawica) – Kurs 10.0: Bukmacherzy obecnie nie dają PIS większych szans na to, by w sejmie X kadencji marszałek sejmu był właśnie z tej partii.

Na naszej stronie warto zobaczyć również faworytów do objęcia funkcji premiera po wyborach 2023.

Obstawianie marszałka sejmu 2023

Marszałek Sejmu w Polsce pełni kluczową rolę w życiu parlamentu i funkcjonowaniu władzy ustawodawczej. Jego obowiązki obejmują przede wszystkim przewodnictwo na posiedzeniach Sejmu, gdzie nadzoruje przebieg obrad, utrzymuje porządek i zarządza czasem przemówień. Jest głównym reprezentantem Sejmu w kontaktach z innymi instytucjami państwowymi, w tym Prezydentem i Senatem. Marszałek odpowiada także za zapewnienie przejrzystości i jawności prac parlamentu poprzez publikację projektów ustaw i wyników głosowań.

300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem
300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem

Jego rola to nie tylko reprezentacja Sejmu na arenie krajowej, ale także międzynarodowej, uczestnicząc w międzynarodowych spotkaniach parlamentarnych i nawiązując kontakty z innymi przewodniczącymi parlamentów. Marszałek Sejmu koordynuje również pracę komisji sejmowych, które są odpowiedzialne za analizę i przygotowanie projektów ustaw.

 • Przewodniczenie na posiedzeniach Sejmu
 • Reprezentacja Sejmu w kontaktach z innymi organami władzy
 • Zapewnienie przejrzystości prac parlamentu
 • Rozstrzyganie sporów proceduralnych
 • Wspieranie procesu legislacyjnego
 • Kontrola czasu debat
 • Reprezentacja Sejmu na zewnątrz
 • Koordynacja prac komisji sejmowych

Kogo widzielibyście w roli marszałka w sejmie X kadencji?


4.9 / 5. Ocen: 104

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x