Vladimir Petković bliski zostania trenerem reprezentacji Polski

Według informacji do których dotarł dziennikarz Weszlo.com, Maciej Wąsowski, Vladimir Petković jest faworytem do zastąpienia Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera Polaków.

Vladimir Petković bliski zostania trenerem reprezentacji Polski
Vladimir Petković bliski zostania trenerem reprezentacji Polski

Vladimir Petković o krok od objęcia Biało-Czerwonych

Od 1 stycznia polscy piłkarze pozostają bez szkoleniowca. Od momentu gdy stało się jasne, że Cezary Kulesza nie przedłuży wygasającego kontraktu Michniewicza ruszyły spekulacje, kto mógłby zostać jego następcą. Wśród kibiców panuje przekonanie, że nowym selekcjonerem powinien zostać kandydat spoza naszego kraju. W końcu głos w tej sprawie zabrał sam prezes PZPN, fani Biało-Czerwonych mogą spać spokojnie.

Mamy kilka kandydatur, wszystkie pochodzą z zagranicy. Przeprowadziliśmy rozmowy z kilkoma trenerami. Analizujemy przeszłość, rozmawiamy o stylu gry, merytorycznie sprawdzamy każdy detal. Chcemy znać także ich słabe strony. Wybór musi być skuteczny, dlatego poprzedzamy go analizą. A to nie trwa jeden dzien. W tej chwili żaden z polskich trenerów nie jest brany pod uwagę – zdradził Kulesza w rozmowie w „Sportowym Wieczorze” w TVP Sport

Według Macieja Wąsowskiego w grze o posadę pozostały trzy nazwiska: Bento, Petković oraz Hervé Renard, który jako jedyny z tej grupy jest zatrudniony. Dziennikarz Weszlo.com twierdzi, że najbliżej przejęcia Polaków jest Petković. Bośniak miał wypaść najlepiej w trakcie rozmów.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x