Też się cieszycie z powrotu Śląska do @_Ekstraklasa_ ? Oby jak najwięcej takich goli w nadchodzącym sezonie! Wszystkie m

Mikołaj RydzMikołaj Rydz
27 czerwca 2026 11:04

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!