Victor Osimhen uciął spekulacje dotyczące swojej przyszłości, deklarując pełne oddanie barwom Galatasaray. W wywiadzie dla dziennika „Gazzetta dello Sport” napastnik przyznał, że czuje się w Turcji znakomicie i docenia wsparcie, jakie otrzymuje od lokalnej społeczności.
“I’ve been lucky to find Galatasaray on my way. There’s nothing similar to Gala, the love from the fans…“, told Gazzetta.
“We did great in Turkey, now it’s time to show our quality in Europe”. https://t.co/wfGMmKcouG
Jestem w klubie i mieście, które absolutnie kocham. Miałem szczęście, że na swojej drodze spotkałem Galatasaray. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Gala, a miłość fanów jest nie do opisania – wyznał snajper, który do Stambułu trafił po burzliwym rozstaniu z Napoli.
Osimhen zaznaczył również, że po udanych występach na krajowym podwórku, priorytetem dla zespołu jest teraz potwierdzenie wysokiej formy w rozgrywkach europejskich. Piłkarz wierzy, że turecki gigant ma wystarczająco dużo jakości, by namieszać w pucharach.
Victor Osimhen
Galatasaray Napastnik Nigeria 27 lat 