Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego! Oficjalnie!

Stało się! Krzysztof Stanowski, najjaśniejsza gwiazda popularnego kanału w serwisie YouTube ogłosił, że dobiegła końca jego przygoda z Kanałem Sportowym. To, co jeszcze kilkanaście miesięcy temu wydawało się nieprawdopodobne stało się faktem, a odejście Stanowskiego z KS po raz kolejny może wywrócić internetowy rynek medialny w Polsce do góry nogami.

Aktualizacja 13.10.2023 – Stanowski ogłasza rozłam w Kanale Sportowym!

Od miesiąca warszawskie wróbelki ćwierkały o tym, że rozłam w ekipie Kanału Sportowego to kwestia bliższej, aniżeli dalszej przyszłości. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że jednej z największych, o ile nie największej gwieździe Kanału Sportowego nie jest po drodze z pozostałymi akcjonariuszami spółki, popularnymi dziennikarzami sportowymi Mateuszem Borkiem, Michałem Polem oraz Tomaszem Smokowskim. 

Chociaż wielu fanów Kanału Sportowego nie do końca wierzyło w pojawiające się plotki i nie potrafiło wyobrazić sobie popularnego medium bez uszczypliwych, aczkolwiek często bardzo celnych komentarzy Stanowskiego, to w piątek 13 października wszystko stało się jasne. Popularny dziennikarz przedstawił swoje “stanowisko”, w którym ogłosił opuszczenie pokładu Kanału Sportowego, a chwilę później podobne oświadczenie wydali pozostali akcjonariusze. 

Jakie będą dalsze kroki Krzysztofa Stanowskiego? Czy Kanał Sportowy poradzi sobie bez swojego – co by nie mówić – konia pociągowego (27/30 najchętniej oglądanych programów w historii KS jest autorstwa Stanowskiego)? Przekonamy się w najbliższych miesiącach. 

Rozłam w Kanale Sportowym? Gdzie podziewa się Krzysztof Stanowski?

Kiedy pod koniec 2019 roku czwórka topowych dziennikarzy sportowych postanowiła połączyć siły i rozpocząć wspólne przedsięwzięcie wydawało się, że Kanał Sportowy zawładnie polskim rynkiem medialnym na lata. Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski oraz Krzysztof Stanowski reklamowali swój projekt jako totalną innowację i rewolucję w branży, a liczby, które udało im się wykręcić przez blisko cztery lata działalności muszą robić wrażenie. 

Kanał Sportowy doczekał się bowiem ponad 1,1 miliona subskrybentów w serwisie YouTube, a firmy wyprodukowane przez Borka, Pola, Smokowskiego oraz Stanowskiego doczekały się… ponad 600 milionów wyświetleń na tej platformie (dodajmy do tego ponad 50 milionów wyświetleń na bliźniaczej platformie Kanał Sportowy Extra, a otrzymamy blisko 700 milionów wyświetleń). 

To kolosalne liczby, za którymi podążają gigantyczne zasięgi i kontrakty reklamowe. Swego czasu w studio Kanału Sportowego dostrzec można było banery legalnego bukmachera Fuksiarz, a nie tak dawno do grona sponsorów tego medium dołączyła firma Superbet

Czyżby lada dzień, u szczytu swojej popularności, Kanał Sportowy miał doświadczyć pierwszego, tak wielkiego tąpnięcia? 15 września 2023 roku co bardziej spostrzegawczy internauci zauważyli, że Krzysztof Stanowski, którego audycje wykręcają wyświetlenia liczone w milionach i który wyprzedza na tym polu swoich kolegów nie o głowę, ale o pięć głów usunął opisy o Kanale Sportowym ze swoich kont w social mediach. 

Mało tego! W środowy wieczór nie pojawił się na Zebraniu Zarządu, czyli cyklicznej audycji, w której udział biorą wszyscy założyciele popularnego medium. Czego właściwie jesteśmy świadkami? Czy to początek końca Kanału Sportowego w takim kształcie, a może mamy do czynienia z kolejną gó…burzą w wykonaniu Stanowskiego? 

Jakie będą kolejne kroki Stanowskiego? Zakłady bukmacherskie Betfan

Czwórka influencerów milczy niczym grób i żaden z dziennikarzy nie zabrał do tej pory oficjalnego – nomen omen – “stanowiska” w tej sprawie. Stare ludowe porzekadło głosi jednak, że tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, tam… wiadomo o co chodzi, a my zerkamy na typowanie analityków bukmachera Betfan, którzy błyskawicznie zareagowali na tąpnięcie w Kanale Sportowym. 

Jaka będzie przyszłość Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego? Zdaniem analityków Betfan Stanowski założy nowy kanał YouTube do końca 2023 roku (kurs 1.75), nie można także wykluczyć, że przed końcem 2023 roku opuści pokład Kanału Sportowego (kurs 2.00). 

Z kim nowy kanał miałby niby założyć Stanowski? Wśród potencjalnych współpracowników popularnego influencera wymienia się m.in. Michała Pola (kurs 5.00), Marcina Najmana (kurs 10.00), Zbigniewa Stonogę (kurs 20.00), Natalię Janoszek (kurs 33.00) oraz Jasia Kapelę (kurs 200.00). 

W przestrzenii medialnej nie brakuje plotek (powtarzamy – PLOTEK!!!, gdyż w żaden sposób nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować), jakoby u źródeł kiepskiej atmosfery w siedzibie Kanału Sportowego leżeć miały co najwyżej średnie stosunki pomiędzy dwoma samcami alfa, czyli właśnie Stanowskim oraz Mateuszem Borkiem. Co zatem powiedzielibyście na walkę MMA pomiędzy oboma dziennikarzami? Typując w Betfan starcie Stanowski vs Borek pomnożycie swój depozyt po kursie… 997.00 w przypadku powodzenia!!! 

Załóż konto w Betfan, zgarnij 300 PLN na grę i obstaw przyszłość Krzysztofa Stanowskiego

Firma Betfan to legalny polski bukmacher, którego ambasadorem i twarzą od lat jest Mariusz Pudzianowski. Jeśli ciągle nie zdążyliście jeszcze założyć konta w tym serwisie, a wydaje Wam się, że znacie przyszłość Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego, to okazuje się, że jest to znakomita wiadomość!

Tylko nowi klienci mogą bowiem liczyć na pakiet na start tuż po rejestracji. Warunkiem jest wykorzystanie kodu BETONLINE w momencie zakładania konta, do zgarnięcia jest bonus 200% od pierwszego depozytu, maksymalna pula darmowych środków wynosi 300 PLN, a wpłacając 150 PLN będziecie mieli 450 PLN na grę. Więcej szczegółów o powitalnym bonusie odnaleźć można na oficjalnej stronie bukmachera Betfan.

5 / 5. Ocen: 111

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x