Ogłoszono plan transmisji 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski 2022/23!

W najbliższych dniach kibice piłkarscy będą żyli zmaganiami reprezentacyjnymi, ale już na przełomie września i października wznowione zostaną rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy 2022/23, a parę tygodni później rozegrana zostanie II runda tegorocznej edycji Fortuna Pucharu Polski. We wtorek poznaliśmy szczegółowy terminarz i plan transmisji zmagań o krajowy puchar.

Terminarz i plan transmisji II rundy Fortuna Pucharu Polski 2022/23! (Fot.: PZPN/@PZPNPuchar on Twitter)

Terminarz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski 2022/23

Po pierwszej rundzie Fortuna Pucharu Polski 2022/23 w mediach społecznościowych, ale też w tych tradycyjnych, pojawiło się mnóstwo głosów krytyki w związku z tym, że spośród 30 meczów można było zobaczyć w telewizji lub Internecie zaledwie kilka.

Główny nadawca telewizyjny oraz organizator zmagań wzięli sobie te uwagi do serca, co widać jak na dłoni po harmonogramie spotkań 1/16 finału rywalizacji o krajowy puchar. Na tym etapie transmitowanych będzie aż trzynaście pojedynków!!!

Szczegółowa rozpiska została zamieszczona na twitterowym profilu @PZPNPuchar i wygląda bardzo obiecująco:

Aż dziesięć meczów 1/16 krajowego pucharu będzie można zobaczyć na sportowych antenach Telewizji Polsat. Trzy kolejne na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka”. Pierwsze ze spotkań zostanie rozegrane już 12. października a ostatnie 20. dnia przyszłego miesiąca.

Źródło: blogbukmacherski.pl

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x