Mecz Cadiz – Barcelona przerwany. Walka o życie na trybunach [WIDEO]

Spotkanie Cadiz – Barcelona zostało zatrzymane. Rywalizacja piłkarzy na murawie została przerwana z powodu poważnych problemów zdrowotnych kibica. Golkiper Cadiz ruszył na trybuny z defibrylatorem.

Mecz Cadiz - Barcelona przerwany. Walka o życie na trybunach [WIDEO]
Mecz Cadiz – Barcelona przerwany. Walka o życie na trybunach [WIDEO]

Przerwany mecz Cadiz – Barcelona. Reanimacja kibica

Spotkanie zostało przerwane przy stanie 2:0 dla Barcelony. Zawodnicy z niepokojem spoglądali na to, co dzieje się na trybunach. Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej.

Bramkarz Cadiz ruszył z defibrylatorem

Na pomoc ruszył Jeremias Ledesma, bramkarz drużyny gospodarzy. Najszybciej jak tylko mógł starał się dostarczyć na trybuny defibrylator. W takich sytuacjach liczy się każda sekunda.


Piłkarze w trakcie przerwy przez pewien czas przebywali na murawie. Nie brakowało takich, którzy modlili się za pozytywne zakończenie całego zajścia. Wszyscy po paru minutach udali się do szatni.

Atak serca kibica podczas meczu Cadiz - Barcelona
Atak serca kibica podczas meczu Cadiz – Barcelona

Reanimacja kibica nie była łatwa, o czym poinformowano w jednej z hiszpańskich stacji telewizyjnych. Po dwóch akcjach ratowania życia fan trafił do szpitala w stabilnym stanie.

Mecz Cadiz – Barcelona dokończony. Jaki wynik?

Kilka minut przed 21 pojawiły się w sieci pierwsze doniesienia o tym, że spotkanie Cadiz – Barcelona nie zostanie dokończone, ale ostatecznie stało się inaczej. Zawodnicy po powrocie na boisko rozpoczęli rozgrzewkę i oczekiwali na sygnał sędziego. Ten wznowił grę o godzinie 21.05. Barcelona zdobyła jeszcze dwa gole, a pojedynek zakończył się wynikiem 4:0 dla gości.

4.9 / 5. Ocen: 893

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

300 PLN za gola Legii lub Rakowa!

X
0
Dodaj swój komentarz.x