Marcin Najman vs Paweł Józwiak 2 na gali High League 6

Podczas poniedziałkowej konferencji High League 6, ogłoszono nowego rywala Marcina „El Testosterona” Najmana. Został nim Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak. Obaj panowie w zeszłym roku w co-main evencie gali Wotore 6, gdzie zwycięzcą pojedynku został prezes FEN, który pokonał Najmana w 15 sekund. Teraz El Testosteron będzie się zrehabilitować za to kompromitującą porażkę na gali High League 6, która odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku. Walka będzie w kategorii MMA 3×3 rundy.

Marcin Najman vs Paweł Józwiak 2 na gali High League 6
Marcin „El Testosteron” Najman – Paweł 'Prezes FEN’ Jóźwiak na High League 6. Foto: High League/Twitter

Rewanż Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem na gali High League 6

Obaj panowie na pierwszej konferencji przed galą High League 6 darzyli się sympatią, oczywiście były tam jakieś drobne uszczypliwości, jednak Najman i Józwiak nie maja ze sobą jakieś złej krwi. Pierwotnie na gali High League 6 Marcin Najman miał zawalczyć z Jackiem Murańskim, jednak ostatecznie z powodu śmierci Mateusza Murańskiego – syna Jacka Murańskiego pojedynek obu panów nie dojdzie do skutku. Więc federacja High League musiała szukać nowego przeciwnika dla obrońcy Częstochowy, i ostatecznie włodarze freak-fightowej organizacji znalezli następstwo w postaci Pawła Józwiaka.

Sam Najman na pytanie Mateusza Kaniowskiego o poprzednim pojedynku z prezesem organizacji FEN powiedział, że jego rywal miał ogromne szczęście i powinien zagrać w totolotka i tym razem będzie chciał pokonać podczas gali High League 6 bardzo szybko. Sam Jóźwiak natomiast będzie chciał jeszcze szybciej wygrać z Najmanem niż to było na gali Wotore 6 w październiku minionego roku.

Ostatnio prezes FEN w świecie freak-fightów stoczył pojedynek w lutym tego roku na gali FAME MMA 17 w Tauron Arenie Kraków, gdzie przegrał swoją walkę w klatce rzymskiej z włodarzem FAME – Michałem Boxdelem Baronem, poprzez braku chęci do wyjścia na trzecią rundę tego pojedynku. Choć sam zainteresowany w wywiadach po przegranej walce mówił, że chciał kontynuować starcie i krytykował decyzję sędziego walki – Piotra Jarosza, mówiąc jednocześnie, że sędzia Jarosz nigdy nie będzie sędziował walk dla jego organizacji, to po kilku dniach przeprosił za te słowa.

Gala High League 6 odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku. Bilety na tę galę można kupować na stronie Eventim.pl

Źródło: High League

5 / 5. Ocen: 11

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x