Leicester – Legia: Typy, kursy (25.11.2021)

Polski klub do Leicester przyleciał skazany na pożarcie. Inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie ogromną sensacją. Wiadomo jaka atmosfera panuje w stołecznym klubie, dlatego cudów nie oczekujemy. Uważamy, że będzie to jednostronny mecz. Transmisja pojedynku na platformie Viaplay.

Kursy bukmacherów na Legia - Leicester. Mistrz Polski da zarobić?
Leicester – Legia: Typy, kursy (25.11.2021)

Typy na mecz Leicester – Legia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.18 – 7.40 – 14.50 (STS)
  • 1.18 – 7.45 – 17.50 (Fortuna)
  • 1.19 – 7.25 – 14.00 (Betclic)

We wczorajszym meczu w Moskwie Spartak wygrał z Napoli i w grupie C mamy niezły ścisk. Na prowadzeniu Rosjanie z siedmioma punktami. Tyle samo oczek mają Włosi. Legia ma dwa punkty mniej od lidera a Lisy mają pięć punktów.

Pierwsze spotkanie w Warszawie sensacyjnie wygrała Legia po bramce Mahira Emreliego.

Jak gra Legia i jakie notuje wyniki zna każdy kibic w Polsce. Po zwolnieniu Czesława Michniewicza trener Marek Gołębiowski wygrał zaledwie raz i to w pucharze Polski z trzecioligowcem. Pozostałe mecze to cztery porażki.

Nie widać żadnego światełka w tunelu w warszawskim klubie. Jeżeli nie będzie poczynionych zmian na stanowiskach prezesa oraz dyrektora sportowego, to nigdy nie będzie dobrze w tym klubie.

Do Anglii na pokład samolotu nie wsiadł Artur Boruc, Maik Nawrocki czy najjaśniejsza postać ostatnich meczów Legii Josue.

W tym meczu Legia nie powinna zagrozić bramce Lisów. Będzie to mecz prawdopodobnie na jednej połowie stąd nasz typ, który jest poniżej.

Nasz typ: obie strzelą – NIE (kurs 1.68 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X