Leicester – Legia: Typy, kursy (25.11.2021)

Polski klub do Leicester przyleciał skazany na pożarcie. Inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie ogromną sensacją. Wiadomo jaka atmosfera panuje w stołecznym klubie, dlatego cudów nie oczekujemy. Uważamy, że będzie to jednostronny mecz. Transmisja pojedynku na platformie Viaplay.

Kursy bukmacherów na Legia - Leicester. Mistrz Polski da zarobić?
Leicester – Legia: Typy, kursy (25.11.2021)

Typy na mecz Leicester – Legia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.18 – 7.40 – 14.50 (STS)
  • 1.18 – 7.45 – 17.50 (Fortuna)
  • 1.19 – 7.25 – 14.00 (Betclic)

We wczorajszym meczu w Moskwie Spartak wygrał z Napoli i w grupie C mamy niezły ścisk. Na prowadzeniu Rosjanie z siedmioma punktami. Tyle samo oczek mają Włosi. Legia ma dwa punkty mniej od lidera a Lisy mają pięć punktów.

Pierwsze spotkanie w Warszawie sensacyjnie wygrała Legia po bramce Mahira Emreliego.

Jak gra Legia i jakie notuje wyniki zna każdy kibic w Polsce. Po zwolnieniu Czesława Michniewicza trener Marek Gołębiowski wygrał zaledwie raz i to w pucharze Polski z trzecioligowcem. Pozostałe mecze to cztery porażki.

Nie widać żadnego światełka w tunelu w warszawskim klubie. Jeżeli nie będzie poczynionych zmian na stanowiskach prezesa oraz dyrektora sportowego, to nigdy nie będzie dobrze w tym klubie.

Do Anglii na pokład samolotu nie wsiadł Artur Boruc, Maik Nawrocki czy najjaśniejsza postać ostatnich meczów Legii Josue.

W tym meczu Legia nie powinna zagrozić bramce Lisów. Będzie to mecz prawdopodobnie na jednej połowie stąd nasz typ, który jest poniżej.

Nasz typ: obie strzelą – NIE (kurs 1.68 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Leicester – Legia: Typy, kursy (25.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P