Legalny bukmacher Betway w Polsce

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce pojawiła się kolejna marka. Tym razem licencję otrzymał Betway. Według serwisu Interplay nowy bukmacher otrzymał licencję na udzielenie zakładów przez internet.

Legalny bukmacher Betway w Polsce
Legalny bukmacher Betway w Polsce – kiedy start?

Betway to 23. legalny bukmacher w Polsce

To już 23 podmiot znajdujący się na liście legalnych firm bukmacherskich mogących działać na terenie naszego kraju. To nie jest jednak pierwszy bukmacher zagraniczny, który postanowił wrócić do Polski po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017. Ostatnio niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności otrzymał chociażby Betcris, natomiast jeszcze wcześniej w Polsce zameldował się dobrze wszystkim znany Betclic.

Betway to również firma doskonale znana każdemu, kto interesuje się typowaniem nie od dzisiaj. Jej początki sięgają roku 2006. Swego czasu oferowała swoje usługi Polakom, jednak teraz będzie mogła to robić już w stu procentach legalnie. Tak działa chociażby w Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Belgii. Warto przy tym wspomnieć, że Betway posiada również klientów spoza Europy – najwięcej ich znajdziemy w RPA czy Meksyku.

Informacja o tym, że Betway legalny w Polsce będzie na pewno jeszcze długo szeroko komentowana w branży, ale na szczegóły dotyczące oferty tego bukmachera z pewnością trzeba będzie jeszcze nieco poczekać. Wiele osób powinno trzymać kciuki za to, by Betway poważnie potraktował polski rynek i przygotował ofertę na miarę stron zagranicznych, gdzie poza zakładami na sport można znaleźć także inne liczne propozycje, chociażby związane z rozrywką, polityką. Oczywiście, dla graczy mile widziane będzie też z pewnością pojawienie się w ofercie pokera, innych legalnych kart czy chociażby wirtualnych sportów.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betway Polska – kiedy wystartuje strona www?

Popularność takich programów jak STS aplikacja mobilna jasno pokazuje, że żaden bukmacher nie może liczyć na specjalne względy u graczy, jeśli nie dostosuje oferty do aktualnych trendów. Tymczasem obstawianie na telefonie staje się coraz powszechniejsze i prawdopodobnie w Betway doskonale zdają sobie z tego sprawę i zrobią wszystko, by również pod tym kątem przygotować się do debiutu.

Oczywiście, nie ma jeszcze mowy o tym, by napisać jaki zostanie przygotowany przez Betway bonus powitalny oraz jakie oferty specjalne będzie miał już dla zarejestrowanych klientów. Prawdopodobnie jednak więcej szczegółów na ten temat będziemy znać dopiero wtedy, gdy ruszy polska strona Betway, a to będzie mogło nastąpić dopiero gdzieś w 2022 roku.

Bukmacherzy w Polsce: Kluczowy mundial w Katarze

Dla firm bukmacherskich przyszły rok będzie bardzo ważny, gdyż zaplanowano w nim mistrzostwa świata w piłce nożnej. Turniej w Katarze odbędzie się dopiero jesienią, więc nie jest wykluczone, że na początku nowego roku poznamy jeszcze kilka firm, które otrzymały licencję Ministerstwa Finansów.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

5 / 5. Ocen: 4

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X