High League 6 wyniki walk na żywo. Kto wygrał 18.03.2023?

High League 6 wyniki walk na żywo. Sprawdź już teraz, kto wygrał 18.03.2023 w katowickim Spodku! Relacja na żywo z gali startuje chwilę przed godziną 20:00.

High League 6 wyniki walk na żywo. Kto wygrał 18.03.2023?
High League 6 wyniki walk na żywo. Kto wygrał 18.03.2023?

Gala High League 6 jest pierwszym w tym roku freakowym wydarzeniem przygotowanym dla fanów tej organizacji, ale na pewno nie ostatnim. Po raz kolejny zdecydowano się na stworzenie starć, które zapowiadają się interesująco pod wieloma względami. Jeżeli ktoś nie może obejrzeć tej imprezy na własne oczy, z pomocą przychodzi mu relacja na żywo.

Najważniejsze informacje, o których na pewno trzeba wiedzieć przed startem gali numer 6, to:

High League 6: Main Event🔥 Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel 🔥
High League 6: Walka o pas🏆 Lexy Chaplin vs Paulina Hornik 🏆
High League 6: Obstawianie walk na żywo💻 www.eFortuna.pl 💻
High League 6: Miejsce🇵🇱 Spodek w Katowicach 🇵🇱
High League 6: Relacja na żywo⬇️ Sport1.pl – zobacz poniżej ⬇️

Co dla każdego kibica freak fightów powinno mieć duże znaczenie? Na pewno zainteresuje ich:

Gotowce na galę High League w Katowicach 18.03.2023
Gotowce na galę High League w Katowicach 18.03.2023

High League 6 wyniki walk na żywo (18.03.2023)

W tym miejscu będą pojawiać się na bieżąco aktualizowane informacje na temat tego, jakie padły podczas gali High League 6 wyniki walk. To najprostszy i zarazem najszybszy sposób na to, by przekonać się, komu udało się wygrać podczas wydarzenia w katowickim spodku.

🥊 High League 6: walki 🥊Kto wygrał?
Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger SallaRoger Salla
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał CichySzalony Reporter
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper „Ludwiczek” BociańskiDaro Lew
Konrad Karwat vs Denis LabrygaDenis Labryga
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Dawid „Crazy” ZałęckiDon Diego
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Marcin “El Testosteron” NajmanNajman
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” TyburskiTybori
Lexy Chaplin vs Paulina HornikLexy Chaplin
Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin DubielDubiel

W walce wieczoru High League 6 przygotowano zestawienie jedyne w swoim rodzaju. Po jednej stronie – znany e-sportowiec, a po drugiej gwiazdor internetu Marcin Dubiel. Przed main eventem organizatorzy przygotowali walkę o pas, w której Lexy Chaplin skrzyżuje rękawice z Pauliną Hornik. To jedynie część zestawień, na które na pewno warto zwrócić uwagę.

Z gali High League 6 wyniki na żywo dodawane są od razu, jak tylko zapadnie oficjalna decyzja sędziowska, a ręka zwycięzcy zostanie podniesiona na środku oktagonu. Trzeba stronę odświeżać ręcznie, gdyż nie dzieje się to w sposób automatyczny.

High League 6 relacja na żywo. Opisy walk [Aktualizacja]

W tym miejscu pojawiać się będą najważniejsze informacje dotyczące walk High League 6 w Spodku w Katowicach. Warto śledzić na bieżąco nasz portal, aby nie przegapić niczego, co jest istotne.

23:50 – Marcin Dubiel wygrywa main event. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Zawodnicy mocno nacierali od samego początku, ale to Pasha poradził sobie gorzej!


23:33 – Lexy Chaplin ani przez moment nie oddała inicjatywy w oktagonie. Mistrzyni High League w drugiej rundzie pokonała Hornik po tym, jak sędzia przerwał pojedynek po jej gradzie ciosów.


23:06 – Podczas walki miał swoje pięć minut zarówno Najman, jak i Jóźwiak. Nikomu nie udało się jednak przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść przez trzy rundy i to sędziowie musieli podjąć decyzję, kto wygrał. Werdykt sędziów? Triumf „El Testosterona”.


22:43 – Męczące starcie dla obu zawodników. Od samego początku to jednak Kubiszyn był lepszy – sędziowie nie mogli tego przeoczyć. Don Diego wygrał jednogłośną decyzją!


22:20 – Karwat nieco lepiej rozpoczął walkę od swojego rywala, ale to do Labryga znalazł sposób na odniesienie zwycięstwa. Denis powalił Karwata, a następnie obłożył go ciosami!


22:08 – Walka Załęckiego z Tyburskim odbywała się na zasadach boksu w małych rękawicach. „Bad Boy” najwidoczniej o tym zapomniał – raz za próbę kopnięcia rywala został upomniany przez sędziego, natomiast przy drugiej takiej akcji w jego wykonaniu trzeba było przerwać pojedynek. Załęcki został zdyskwalifikowany.


21:51 – Przed galą wydawało się mało prawdopodobne, że Ludwiczek i Daro Lew będą walczyć przez trzy rundy. Tak się jednak stało. Żadnemu z zawodników nie udało się zakończyć starcia przed czasem. Sędziowie jednogłośnie uznali, że lepszy był Dariusz Kaźmierczuk.


21:19 – Sędziowie nie mieli wątpliwości – zwycięzcą został „Szalony Reporter”!


21:18 – Od początku walki to „Szalony Reporter” lepiej radził sobie w oktagonie. Jego ciosy dochodziły do rywala, a ten wyraźnie je odczuwał. Najlepszy moment w wykonaniu Tomasza Matysiaka zdecydowanie miał miejsce na początku rundy numer dwa. Ostatnie minuty nie przyniosły wielu ciekawych akcji, ponieważ obaj zawodnicy byli już zmęczeni.


21:02 – Druga walka gali High League 6 to starcie, w którym zmierzą się ze sobą Michał Cichy i Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak.


20:37 – Prawy sierp, okładanie rywala i…. koniec! Roger Salla ogłuszył „Haribo” mocnym ciosem. Mimo że Gąsiewski jeszcze próbował się w jakiś sposób bronić, musiał pogodzić się ze swoją porażką. Salla tym samym odnosi swoje pierwsze zwycięstwo we freak fightach. Pozostaje pytanie, czy jeszcze zobaczymy go w oktagonie. Wydaje się, że jest na to szansa!


20:33 – Czas, start! Zaczynamy galę! Jesteście gotowi?!


20:17 – Szykuje się kolejne hitowe starcie? I to być może już podczas gali numer siedem w czerwcu!


20:15 – Pierwsza walka wieczoru opóźniona. Starcie Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla miało odbyć się chwilę po godzinie 20, jednak rozpocznie się minimum 15 minut później.


20:00 – Zapraszamy na relację na żywo z gali High League 6. Jesteśmy już po pierwszych rozmowach w studiu, a teraz pora na emocje w oktagonie!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

4.8 / 5. Ocen: 394

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x