High League 5 PPV – jak wykupić? [Pakiety + cena]

High League 5 PPV jak wykupić, by móc oglądać galę na żywo bez przeszkód? Poznaj dostępne pakiety i przekonaj się, jaka jest cena. Oto poradnik krok po kroku dla każdego zainteresowanego oglądaniem freak fightów!

High League 5 PPV - jak wykupić? [Pakiety + cena]
High League 5 PPV – jak wykupić? [Pakiety + cena]

High League 5 PPV. Jakie walki będzie można obejrzeć?

Pojawia się coraz więcej informacji w internecie na temat gali High League 5, a wszystko ze względu na to, iż do tego wydarzenia pozostało już bardzo niewiele czasu. Każdy zainteresowany oglądaniem gali, powinien wiedzieć, iż przygotowano High League 5 PPV. System sprzedaży wirtualnych wejściówek już ruszył, dzięki czemu nie trzeba czekać na ostatnią chwilę i wcześniej można zapewnić sobie oglądanie transmisji.

Podczas piątej edycji High League w akcji w oktagonie zobaczymy nie tylko typowych „freaków”, ale również sportowców z krwi i kości. Do takich bez wątpienia zaliczyć można Damiana Janikowskiego – medalistę olimpijskiego, który 10.12.22 w Łodzi skrzyżuje rękawice z Mateuszem Kubiszynem znanym lepiej jako „Don Diego”. W walce wieczoru Alberto Simao i Paweł Tybori Tyburski. Tuż przed występem tych zawodników będzie można zobaczyć w klatce Agatę „Fagatę” Fąk, a także Natalię „Natsu” Karczmarczyk, czyli prawdziwą weterankę jeśli chodzi o gale z cyklu High League.

Obstawianie High League 5 tylko w Fortunie!
Obstawianie High League 5 tylko w Fortunie!

Osoby, które zdecydują się na wykupienie z gali High League 5 PPV, będą mogły obejrzeć na żywo na swoim urządzeniu następujące pojedynki:

 • Alberto Simao – Paweł Tybori Tyburski
 • Agata Fagata Fąk – Natalia Natsu Karczmarczyk
 • Dawid Crazy Załęcki – Vaso Bakovević
 • Mateusz Don Diego Kubiszyn – Damian Janikowski
 • Maja Staśko – Maria Masza Graczykowska
 • Mateusz Muran Murański – Paweł Scarface Bomba
 • Jakub Holak Krawczyk – Maciej Zony Zoniuk
 • Kamil Hassi Hassan – Wojciech Rekordzista Sobierajski
 • Przemysław Sequento Skulski – Andrzej Andrew Gazda
 • Dawid Diables Porwisiak – Paweł Leh Lehmann

Przygotowane na High League 5 kursy bukmacherskie doskonale pokazują to, kto jest faworytem do wygrania konkretnego pojedynku.

Już teraz przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego jak wykupić High League 5 PPV. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł szybko dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda korzystanie z systemu pay-per-view.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

High League 5 PPV jak wykupić? [Krok po kroku]

Do startu gali mamy coraz mniej czasu. Przypominamy, iż będzie miała miejsce już 10.12.22 wieczorem. Biletów pozostało niewiele, dlatego też z pewnością duża część kibiców zdecyduje się na wykupienie PPV. Tym bardziej, iż również w tę sobotę odbywać się będą ważne mecze podczas trwających piłkarskich mistrzostw świata w Katarze.

Już teraz można sprawdzić, jak wykupić PPV na High League 5. Poniżej podajemy wszystkie sprawdzone informacje na ten temat. Przyjdzie również pora na to, by zademonstrować dostępne pakiety oraz to, jaka jest ich cena.

Krok 1. Jeżeli chcemy wykupić High League 5 PPV, w pierwszej kolejności powinniśmy odwiedzić stronę HighLive.tv. Tam logujemy się na swoje konto użytkownika lub zakładamy takie, jeśli jeszcze go nie posiadamy.

Krok 2. Naciskamy żółty przycisk „Kup dostęp”, który wyświetla się na stronie głównej.

High League 5 PPV - jak wykupić? (Krok 1)
High League 5 PPV – jak wykupić? (Krok 1)

Krok 3. Rekomendowane jest uruchomienie testowego odtwarzacza. Pozwala nam on nabrać pewności, że po wykupieniu dostępu do transmisji będzie ona działała tak, jak powinna. To istotne, bo nie każde urządzenie musi spełniać wymagania techniczne!

High League 5 PPV - jak wykupić? (Krok 2)
High League 5 PPV – jak wykupić? (Krok 2)

Krok 4. Test odtwarzania przebiegł bez zakłóceń? Jeżeli tak, nie pozostaje nam nic innego, jak wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów PPV. Do wyboru jest wariant Premium oraz Basic. Ten drugi jest tańszy o pięć złotych.

High League 5 PPV - jak wykupić? (Krok 3)
High League 5 PPV – jak wykupić? (Krok 3)

Krok 5. Finalizacja transakcji, a więc zakup PPV. Skorzystać można z usługi ePrzelew czy BLIK, ale dostępne są także inne możliwości: zakup SMS, Paysafecard czy Apple lub Google Pay. Niestety, tylko jedna usługa jest bezprowizyjna. Wybieramy to, w jaki sposób najwygodniej jest nam zapłacić, a następnie klikamy „Dalej”.

High League 5 PPV - jak wykupić? (Krok 4)
High League 5 PPV – jak wykupić? (Krok 4)

Krok 6. Na ekranie pojawia się podsumowanie naszego zamówienia, a więc to, jaki wariant wybraliśmy oraz na który rodzaj usługi finansowej się zdecydowaliśmy. Przed zapłatą należy jeszcze wyrazić zgodę na natychmiastowe rozpoczęcie usługi treści cyfrowych (wiąże się to z brakiem możliwości odstąpienia od umowy).

High League 5 PPV - jak wykupić? (Krok 5)
High League 5 PPV – jak wykupić? (Krok 5)

High League 5 PPV – pakiety. Co oferują?

Jakie przygotowano w przypadku High League 5 PPV pakiety dla widzów? Czy każdy dostaje to samo bez względu na to, ile zapłaci? Oczywiście, że nie, dlatego też warto dobrze przemyśleć, na czym zależy nam najbardziej.

Tańszy pakiet PPV to jedynie dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia retransmisji w ciągu 24 godzin od zakończenia wydarzenia. W przypadku droższego wariantu mamy dostęp do Hejt Roomu, tydzień oglądania VOD z gali oraz samą transmisję w jakości 1080p.

📺 BASIC 📺⭐️ PREMIUM ⭐️
Jakość 720pJakość 1080p
Hejt ROOM
VOD na 24 godzinyVOD na 7 dni

Każdy wariant ma swoje wady, ale także i zalety. W tańszym znajdziemy mniej, ale za to jego cena jest bardziej przystępna. Trzeba też zwrócić uwagę na to, jaką formę płatności wybieramy, gdyż może się okazać, iż wybierając inną, otrzymamy więcej za dokładnie tę samą kwotę!

High League 5 PPV cena. Ile to kosztuje?

Osoby, które chcą zobaczyć na żywo piątą edycję High League, wiedzą już, jak wygląda wykupowanie PPV. Teraz nie pozostaje już tylko sprawdzić, jaka jest cena. Czy dużo to kosztuje?

Jeszcze raz należy podkreślić, że wszystko zależy od pakietu, na jaki się zdecydujemy, a także formy płatności. Przy niektórych wariantach różnica to nawet ponad dziesięć złotych!

Wszystko wyjaśniają zestawienie przedstawione poniżej. Jak widać, High League 5 PPV cena zależy od bardzo wielu czynników i nie można podać jednej dla każdego.

High League 5 PPV ceny: Pakiet BASIC

ePrzelew/Blik34,99 zł
PaysafeCard37,99 zł
SMS Premium45,50 zł
Apple/Google Pay37,20 zł

High League 5 PPV ceny: Pakiet PREMIUM

ePrzelew/Blik39,99 zł
PaysafeCard43,99 zł
SMS Premium52,99 zł
Apple/Google Pay42,20 zł

High League 5 – wymagania techniczne

Podaliśmy w tym materiale wszystkie istotne informacje na temat tego, jak można wykupić przygotowane na High League 5 PPV. Ostatnią kwestią są już tylko wymagania techniczne. W jaki sposób można obejrzeć galę, by nie martwić się o to, że coś pójdzie nie tak?

Oficjalna platforma PPV High League nie gwarantuje bezproblemowego odbioru transmisji na urządzeniach Smart TV. Tym samym najlepiej zdecydować się na zakup gali i jej oglądanie na komputerze stacjonarnym lub smartfonie/tablecie.

Wymagania techniczne dla komputerów stacjonarnych:

 • Powstrzymywanie się od korzystania z innych treści cyfrowych
 • System operacyjny: zaktualizowany do najnowszej wersji Windows 10 lub macOS 10.
 • Minimalnie: procesor min. 1,6GHz, pamięć RAM min. 8GB.
 • Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari. Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.
 • Włączona obsługa plików “cookies”, włączona obsługa Java Script, Video HTML5.

Wymagania techniczne dla urządzeń mobilnych:

 • Powstrzymywanie się od korzystania z innych treści cyfrowych
 • System operacyjny: Android 9+ lub iOS 13+.
 • Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari. Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.

Przypominamy, że tak samo jak transmisja dostępna jest tylko w systemie PPV, tak obstawianie High League możliwe jest jedynie na www.eFortuna.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 389

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x