Gromda 12: kiedy, gdzie, kto walczy, drabinka (03.03.2023)

Gromda 12. Kiedy, gdzie dokładnie i kto walczy podczas niej? Warto poznać wszystkie fakty, również to, jak wygląda na Gromda 12 drabinka i jakie będą podczas Gromda 12 extra fighty, czyli tzw. ustawek.

Gromda 12: kiedy, gdzie, kto walczy, drabinka (03.03.2023)
Gromda 12: kiedy, gdzie, kto walczy, drabinka (03.03.2023)

Gala Gromda 12 – walki na gołe pięści

Kibice sportów walki na pewno z wypiekami na twarzy przyglądali się temu, co przygotowywane zostało z myślą o gali Gromda 12. Najbardziej znana polska federacja organizująca walki na gołe pięści wkracza w rok 2023 z imprezą, w której tematem przewodnim będą… osiedla lat dziewięćdziesiątych.

Kolejna odsłona Gromdy zapowiada się ciekawie chociażby ze względu na fakt, że zobaczymy w niej bardzo wielu debiutantów. Nie ma też co ukrywać, że już sam podtytuł wydarzenia będzie w stanie przyciągnąć przed ekrany wielu fanów krwawych pojedynków w ringu.

Gala:🔥 Gromda 12 🔥
Dyscyplina:👊🏻 Walki na gołe pięści 👊🏻
Formuła:Turniej 💰 + extra fighty 🌟

Nie zmieniają się najważniejsze zasady związane z walkami federacji Gromda. Zawodnicy będą zatem mieli okazję sprawdzić się w starciach z następującymi regułami:

 • pojedynki bez rękawic, oparte na pradawnej formie boksu;
 • brak kategorii wagowych;
 • 4 rundy po 2 minuty, a koniec już aż do znokautowania rywala;
 • ring o niewielkich wymiarach – 4×4 metry!

Gdzie obstawiać walki GROMDA 12? Aktualna oferta bukmacherów:

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Podczas gali Gromda 12 uczestnicy będą rywalizować w turnieju, którego zwycięzca zgarnie 100 tys. zł w gotówce. Nie mogło też zabraknąć tak zwanych extra fightów, a więc starć poza główną rywalizacją.

Gromda 12 kto walczy? Oto lista zawodników!

Bardzo trudno znaleźć informację o tym, kto walczy na gali Gromda 12. Lista zawodników przez organizatora nie jest publikowana z dużym wyprzedzeniem, przez co niektórzy zainteresowani mogą czuć się nieco zawiedzeni, że nie wiedzą, kto pojawi się w ringu.

Na gali Gromda 12 kto walczy? W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że czeka nas fala debiutantów. Nowych twarzy będzie aż 14 na łącznie 20 uczestników.

Gromda 12 zawodnicy. Kto wystąpi?

 • Daniel „Bodzio” Pacyniak
 • Piotr „Capo” Półchłopek
 • Arman „Arman” Amirjan
 • Patryk „Rocker” Libuszewski
 • Randy „Kofi King” Randayn
 • Rob „Big Rob” Cunningham
 • Stephan „Problem” Weldon
 • Jurij „Jurij” Sinenkow
 • Simon „Savage” Henriksen
 • Przemysław „Reksio” Rekowski
 • Dominik „Suchy” Suchecki
 • Dustin „Taeddy” Rabiega
 • Karol „Mnich” Ferenc
 • Sebastian „Scareface” Skiermański
 • Krzysztof „Żołnierz” Ryta
 • Milanko „Kałasznikow” Puranović
 • Christian „Popeye” Oheim
 • Jarosław „Dynamit” Kuśmierski
 • Jakub „Kajfasz” Sorota
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

W trakcie Gromda 12 będziemy świadkami ćwierćfinałów, półfinałów oraz starcia o nagrodę główną. Organizatorzy przygotowali do tego jeszcze aż sześć extra fightów. To wszystko sprawia, iż kibice będą świadkami imprezy z walkami na gołe pieści z rekordową liczbą pojedynków.

W materiałach wideo przed galą pojawiają się takie postaci jak Mariusz Różalski, raper „Peja” czy też były bokser Dariusz Michalczewski. Żadnego z nich nie zobaczymy jednak w walce, mimo że niektórzy mogli mieć nadzieję na to, że będzie inaczej.

Gromda 12 kiedy? Oto oficjalna data!

Gromda ma zawsze trudne zadanie, by dopisać się do kalendarza imprez figherskich organizowanych w naszym kraju. Wydarzenie o numerze 12 odbędzie się w marcu, a więc w tym samym miesiącu, co KSW 80 czy również High League 6, gdzie – między innymi – powalczą Marcin Najman i Paweł Jóźwiak.

Gromda 12 data:🗓️ 03.03.23 (piątek) 🗓️
Gromda 12 godzina:⌚️ Start o 20.00 ⌚️

Na pewno nic już się nie zmieni w kwestii daty rozpoczęcia gali. Wiadomo już na sto procent, kiedy odbędzie się Gromda 12. Niemal na każdej grafice promującej tę galę widnieje data 03.03.23. Dzień wcześniej odbywa się kolejne El Clasico, które mogłoby odciągnąć od gali dużą rzeszę fanów futbolu. Piątkowy wieczór wydaje się być idealną porą do spędzenia czasu przed telewizorem i oglądania brutalnych walk mocarnych wojowników.

Podczas Gromda 12 zmieni się sceneria, która będzie nawiązywać do lat 90. Oprócz tego mają być wprowadzone nowe zasady w starciach pozaturniejowych. Wydaje się, że sporo osób nie trzeba będzie długo namawiać do obejrzenia zbliżającej się gali. A co, gdyby ktoś chciał zobaczyć ją na własne oczy?

Obstawianie walk w Betclic. 200 PLN na start!
Obstawianie walk w Betclic. 200 PLN na start!

Kolejne ważne pytanie dotyczy tego, o której Gromda 12 się rozpocznie. Start zaplanowany jest na godzinę 20.

Gromda 12 gdzie? Miejsce nikogo nie zaskoczy

Nie brakuje osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat tego, gdzie odbywać się będzie Gromda 12. Miejsce nie jest oczywiście owianą żadną tajemnicą i trzeba też podkreślić, że raczej dla nikogo nie będzie większym zaskoczeniem.

Gromda 12 miejsce:Pionki
Gromda 12 gdzie:Gromda Fight Club
Gromda 12 hala:ul. Sosnowa 3 w Pionkach

Gala o numerze 12 odbędzie się w Gromda Fight Club w Pionkach. Każdy, kto śledzi na bieżąco to, co dzieje się wokół walk na gołe pięści, na pewno doskonale zna to miejsce. To kolejna już Gromda, która będzie miała miejsce właśnie tutaj.

Gromda 12 bilety na galę – ile kosztują, jak kupić?

Na galę Gromda 12 bilety cały czas dostępne są w sprzedaży. W nawiązaniu do tematyki wydarzenia loże zamieniono na ławki, które będą ustawione tuż przy ringu. Zainteresowani oglądaniem gali mogą też kupić wejściówki na trybuny.

Niestety, ceny do najniższych nie należą. Bilety najtańsze to koszt 500 złotych, a za miejsca najdroższe trzeba zapłacić nawet 2000 zł!

 • Bilety płyta – cena od 1500 zł
 • Bilet VIP – cena od 1500 zł
 • Trybuna – cena 500 zł

Trzeba podkreślić, że w niemal wszystkich przypadkach miejscówki są nienumerowane. Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem serwisu eBilet.

Sporty walki - bonus bez depozytu 20 PLN
Sporty walki – bonus bez depozytu 20 PLN

Gromda 12 turniej. Kto z kim będzie walczył?

Podczas gali Gromda 12 turniej na pewno będzie bardzo mocno interesował kibiców czy to zgromadzonych na ławkach, czy też przed ekranami komputerów. To właśnie w tej rywalizacji toczyć się będzie bój o 100 tysięcy złotych.

Zwycięzca będzie musiał przebrnąć przez trzy starcia. Jeżeli mu się to uda, wyjedzie z Pionek bogatszy o sześciocyfrową sumę.

Dopiero podczas ceremonii ważenia odbędzie się losowanie tego, kto z kim będzie walczył na gali Gromda 12. Karta walk będzie dostępna dopiero po tym wydarzeniu. Zaplanowane jest ono na dzień przed galą, czyli czwartek 2 marca.

W tym materiale będą pojawiać się najświeższe informacje dotyczące rywalizacji podczas Gromda 12. Gdy zakończy się losowanie drabinki, zostanie ona opublikowana właśnie tutaj.

Gromda 12 drabinka – pojedynki

Wylosowana na galę Gromda 12 drabinka wskazuje, kto z kim będzie mierzył się w drodze po nagrodę główną w wysokości 100.000 złotych. Pieniądze zdobędzie ten, który wygra trzy pojedynki: ćwierćfinał, półfinał i starcie finałowe.

Ćwierćfinały

Lp.Zawodnik IZawodnik II
1Dominik „Suchy” SucheckiPatryk „Rocker” Libuszewski
2Daniel „Bodzio” PacyniakStephan „Problem” Weldon
3Dustin „Taeddy” RabiegaKarol „Mnich” Ferenc
4Christian „Popeye” OheimJarosław „Dynamit” Kuśmierski

Półfinały

Lp.Zawodnik IZawodnik II
5Zwycięzca walki 1Zwycięzca walki 2
6Zwycięzca walki 3Zwycięzca walki 4

Finał

Zwycięzca walki 5Zwycięzca walki 6

Gromda 12 extra fight. Kto wystąpi?

Osoby stojące za galą Gromda 12 przygotowali specjalne pojedynki, czyli extra fight. Dla wielu to właśnie przysłowiowa wisienka na torcie. Kto wystąpi podczas tych starć? Wszystkiego dowiemy się w trakcie losowania oraz ceremonii ważenia.

Podczas gali Gromda 12 extra fighty przedstawiane są jako ustawki. Kto z kim będzie walczył? Poniżej prezentujemy listę pojedynków, które odbędą się podczas piątkowej imprezy.

Gromda 12 Ustawki. Kto z kim?

Arman „Arman” Amirjan🆚Milanko „Kałasznikow” Puranović
Jurij „Jurij” Sinenkow🆚Krzysztof „Żołnierz” Ryta
John „Bad John” Ferguson 🆚Sebastian „Scareface” Skiermański
Rob „Big Rob” Cunningham🆚Piotr „Capo” Półchłopek
Randy „Kofi King” Randayn🆚Przemysław „Reksio” Rekowski
Simon „Savage” Henriksen🆚Jakub „Kajfasz” Sorota

Warto sprawdzać najnowsze informacje dotyczące Gromda 12. Aktualności pojawiają się cały czas w tym miejscu. Tutaj przedstawione zostaną także extra fighty, do których dojdzie 03.03.23.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x