Fortuna FKP Booster – zasady i kalendarz. Kiedy bonusy? [Maj 2023]

Fortuna FKP Booster to promocja pozwalająca graczom na zdobywanie dodatkowych punktów lojalnościowych. Poznaj zasady i sprawdź kalendarz na maj 2023!

Fortuna FKP Booster - zasady i kalendarz. Kiedy bonusy? [Maj 2023]
Fortuna FKP Booster – zasady i kalendarz. Kiedy bonusy? [Maj 2023]

Fortuna FKP Booster – co to za promocja?

Oferta specjalna Fortuna FKP Booster to okazja do tego, by zdobyć więcej punktów lojalnościowych, niż zwykle. FKP to skrót od Fortuna Klub Plus – to „oczka” gromadzone na koncie gracza, które umożliwiają granie zakładów bez wydawania własnych pieniędzy. Nie ma zbyt wiele sposobów na to, by zdobywać pokaźniejszą dawkę tych premii, dlatego też promocja Fortuna FKP Booster cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy.

Dzięki opisywanej tutaj akcji w wyznaczonych godzinach można za postawienie konkretnych kuponów otrzymywać dodatkowe punkty lojalnościowe. Nie zawsze jest to tyle samo – niekiedy za każdą postawiona złotówkę można otrzymać dodatkowe 28 punktów, natomiast w niektórych sytuacjach mowa nawet doładowaniu konta aż 700 „oczkami”!

Promocja⭐️ FKP Booster ⭐️
Bonus🔥 Dodatkowe punkty FKP 🔥
Okres obowiązywania⌚️ Określone dni i godziny ⌚️
Strona internetowa💻 www.eFortuna.pl 💻
Kod dla nowych graczyBETONLINE

Punkty FKP w Fortunie przelicza się w bardzo prosty sposób – postawione 2 PLN to dokładnie 1 punkt. Tak jest jednak w normalnych okolicznościach, ale podczas Fortuna FKP Booster wygląda to zupełnie inaczej!

Co można robić z saldem Fortuna Klub Plus? 280 to równowartość 2 PLN. Im więcej zgromadzimy punktów, tym lepiej, ponieważ pozwala nam to na zagranie większej liczby kuponów lub też postawienie wyższej stawki.

Fortuna FKP Booster kalendarz promocji. Kiedy bonusy? [Maj 2023]

Mamy maj 2023, a Fortuna FKP Booster to oferta, która trwa w najlepsze! Kiedy bonusy są dostępne w ramach tej akcji? Jest już dostępny kalendarz pozwalający na sprawdzenie dostępności premii przez cały miesiąc. Obstawiający mogą dzięki temu zaplanować granie swoich typów dnia w taki sposób, by dzięki nim zyskać możliwie jak najwięcej.

W przypadku promocji Fortuna FKP Booster kalendarz maj 2023 to następujący schemat:

 • W poniedziałki w godzinach 17:00 – 19:00 korzystać można z AKO FKP Booster
 • Podczas dni z europejskimi pucharami, tj. w niektóre wtorki, środy i czwartki, można skorzystać z FKP Booster LIVE. Obowiązuje ta promocja między 21:00 a 23:00
 • Każdego weekendu można skorzystać z FKP Booster przy użyciu opcji Betbuilder. W tym przypadku ramy czasowe to 17:00 – 19:00

Chcesz wiedzieć, kiedy bonusy w Fortuna FKP Booster? Oto kalendarz tej oferty na cały maj 2023. Już teraz możesz przekonać się o tym, w jakie dni jest możliwe otrzymywanie specjalnych premii!

Kalendarz promocji Fortuna FKP Booster. Maj 2023 – oferta

Fortuna FKP Booster kalendarz maj 2023
Fortuna FKP Booster kalendarz maj 2023

Legenda kalendarza jest dokładnie wyjaśniona. Nie pozostaje nic innego jak przyjrzeć się bliżej temu, jak działają następujące promocje w ramach Fortuna FKP Booster:

 • AKO FKP Booster
 • FKP Booster Live
 • FKP Booster Betbuilder

AKO FKP Booster

Oferta ta dostępna jest w godzinach 17-19. Skierowana jest do osób, które postawiają w wyznaczonym czasie kupon składający się z co najmniej 10 meczów,, gdzie kurs każdego to minimum 1.20. Stawka nie może być mniejsza od 2 PLN, a akcja dotyczy tylko i wyłącznie kuponów zagranych w ofercie przedmeczowej.

Gracz otrzymuje bonus w wysokości 28 punktów FKP za każde postawione 1 PLN. Maksymalnie otrzymać można 280 FKP na kupon, ale nie ma limitu dotyczącego liczby postawionych zakładów.

Fortuna: AKO FKP BoosterSzczegóły promocji
Godziny17:00 – 19:00
Min. liczba zdarzeń10
Min. kurs zdarzenia1.20
Min. stawka2 PLN
KuponyAKO
OfertaPrematch
PlatformaStrona internetowa, aplikacja, punkty przyjmowania zakładów
Bonus1 PLN = 28 punktów FKP
Limit na kupon280 punktów FKP
Limit kuponów

Jeżeli sprawdzimy w kalendarzu promocji, że FKP Booster obowiązuje na kupony AKO, mowa jest właśnie o tej ofercie z następującymi zasadami wymienionymi powyżej. Obstawiać można na www.eFortuna.pl, ale także w aplikacji mobilnej oraz punktach.

FKP Booster LIVE

Jak sama nazwa na to wskazuje, tutaj mamy do czynienia z ofertą specjalną przygotowaną specjalnie z myślą o tych, co obstawiają na żywo. Minimalna stawka kuponu wynosi 10 PLN, a do zdobycia jest dodatkowe 28 punktów FKP za każdą postawioną złotówkę. Limit na kupon to 1400 PLN dodatkowych punktów. W trakcie trwania oferty można zagrać dowolną liczbę kuponów. Akcja obowiązuje między 21:00 a 23:00.

Fortuna FKP Booster LIVESzczegóły promocji
Godziny21:00 – 23:00
Min. liczba zdarzeń
Min. kurs zdarzenia
Min. stawka10 PLN
KuponyAKO / SOLO
OfertaLive
PlatformaStrona internetowa, aplikacja, punkty przyjmowania zakładów
Bonus1 PLN = 28 punktów FKP
Limit na kupon1400 punktów
Limit kuponów

W przygotowanym kalendarzu promocji Fortuna FKP Booster można bardzo szybko sprawdzić, kiedy obowiązuje akcja z doładowaniem punktów przy zakładach na żywo. Potem nie pozostaje już nic innego, jak tylko dostosować się do obowiązujących warunków i zdobyć tym samym dodatkowe punkty lojalnościowe.

FKP Booster Betbuilder

Dzięki Betbuilder można przygotować zakład składający się z wielu zdarzeń z jednego meczu. Nie zabrakło w promocji Fortuna FKP Booster dni, w których właśnie fani tego rozwiązania mogą otrzymać doładowanie punktów.

Godziny obowiązywania to 17:00 – 19:00. Stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 20 PLN, a kurs musi mieć wartość min. 3.50. Oferta związana jest z zakładami przedmeczowymi. Typować można na stronie www.eFortuna.pl, w aplikacji mobilnej, a także w punktach przyjmowania zakładów.

Fortuna: FKP Booster BetbuilderSzczegóły promocji
Godziny17:00 – 19:00
Min. liczba zdarzeń
Min. kurs kuponu3.50
Min. stawka20 PLN
KuponyBetbuilder
OfertaPrematch
PlatformaStrona internetowa, aplikacja, punkty przyjmowania zakładów
BonusDodatkowe 700 punktów
Limit na kupon700 na kupon
Limit kuponów

Zawsze należy upewnić się, czy aby na pewno zabrakło się odpowiedni kupon. Tylko w taki sposób można zapewnić sobie dodatkowe punkty. Dzięki temu, że nie ma limitu dotyczącego liczby kuponów zagranych jednego dnia, można w trakcie oferty zgarnąć naprawdę wiele dodatkowych środków na grę!

Jak skorzystać z promocji Fortuna FKP Booster?

Zainteresowała cię oferta Fortuna FKP Booster? Każdy ma możliwość korzystania z niej. Najwygodniej jest przez internet, dlatego dobrze jest pomyśleć o utworzeniu darmowego konta na www.eFortuna.pl. Co więcej – podając specjalny kod promocyjny w Fortunie – słowo BETONLINE – można otrzymać na start punkty FKP odpowiadające 20 PLN. To wszystko bez depozytu, a więc nie jest potrzebne przelewanie własnych pieniędzy!

Osoby zarejestrowane w Fortunie otrzymują także możliwość regularnego obstawiania bez podatku w ofercie Happy Hours. To szansa na zdobywanie wygranych powiększonych aż o 14 procent w porównaniu ze standardową ofertą!

Jeżeli ktoś chce skorzystać z promocji Fortuna FKP Booster, musi w pierwszej kolejności utworzyć konto, co wygląda w praktyce następująco:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Rejestracja”
 3. Utworzenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 4. Weryfikacja danych
 5. 20 PLN bez depozytu – w punktach FKP!
 6. Możliwość korzystania z wszystkich promocji od Fortuny!
Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN z kodem BETONLINE
Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN z kodem BETONLINE

Nowo zarejestrowanym graczom marka Fortuna proponuje trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN. Najpierw otrzymuje się 100, potem 200, a na końcu nawet 300 PLN do zwrotu w razie niepowodzenia! Tylko u tego bukmachera można typować gale High League, a także dostępne są chociażby transmisje z wydarzeń UFC.

Tylko kilka kroków dzieli tych, którzy chcą regularnie odbierać więcej punktów FKP. Wymienienie ich na zakłady jest równie proste, co sama rejestracja u bukmachera!

Wymiana bonusowych punktów FKP – jak to wygląda?

Dzięki opisywanej promocji istnieje możliwość zdobywania punktów FKP. Niektórzy nie wiedzą, w jaki sposób można takie bonusy wymieniać na konkretne nagrody. Okazuje się, że nie jest to specjalnie trudne, o czym łatwo się przekonać.

Po zalogowaniu się na konto u bukmachera Fortuna wystarczy skierować kursor myszki na nazwę profilu, by sprawdzić aktualne saldo z punktami lojalnościowymi. Przypominamy, że 2 PLN to 280 punktów, a więc minimum tyle potrzeba, by móc zagrać kupon za darmo, tj. bez wydawania własnych pieniędzy.

Wykorzystywanie punktów z promocji FKP Booster jest banalnie proste!
Wykorzystywanie punktów z promocji FKP Booster jest banalnie proste!

Jeżeli chcemy wykorzystać punkty FKP, wybieramy zakłady do kuponu, a następnie „ptaszkiem” zaznaczamy opcję „Do zapłaty …. punkty” W zależności od tego, jaką stawkę wybierzemy, wyświetli się liczba „lojanościówek” do wydania.

Dzięki temu, że punkty FKP wydaje się tak samo, jak prawdziwe pieniądze, ewentualne wygrane są taktowane jak gotówka. Nie jest więc już konieczne obracanie środków, co wiele osób z pewnością uzna za bardzo wygodne rozwiązanie.

Z promocji Fortuna FKP Booster można korzystać cały czas w wyznaczonych porach. Odebranie bonusu jednego dnia nie wyklucza korzystania z oferty w innym czasie.

O ile w normalnych okolicznościach postawienie 1 PLN oznacza zdobycie 2 punktów, w przypadku Fortuna FKP Booster można otrzymać nawet 28 „oczek” dodatkowo!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 195

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x