Czerwcowe mecze Polski z bonusem bez depozytu 20 PLN. Jak odebrać?

Specjalny bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN z okazji czerwcowych meczów piłkarskiej reprezentacji Polski. Tylko do 20 czerwca do odebrania u legalnego bukmachera GoBet!

Czerwcowe mecze Polski z bonusem bez depozytu 20 PLN. Jak odebrać?
Czerwcowe mecze Polski z bonusem bez depozytu 20 PLN. Jak odebrać?

Jak odebrać: 20 PLN bez depozytu na mecze Polski w czerwcu 2023

W czerwcu podopieczni Fernando Santosa rozegrają dwa mecze – towarzyski z Niemcami oraz eliminacyjny z Mołdawią. Na stronie www.GoPlusBet.pl można otrzymać aż 20 PLN bonusu bez depozytu z okazji ostatnich przed wakacjami spotkań Biało-Czerwonych!

Jak odebrać freebet bez wpłaty u bukmachera GoBet? Oto kroki do wykonania:

  1. Zarejestrowanie darmowego konta na www.GoPlusBet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. Zweryfikowanie konta
  3. Zaznaczenie zgód marketingowych
  4. Zdobycie 20 PLN bez wpłaty jako freebet (darmowy kupon)!

W tej promocji dostępny jest freebet bez depozytu, a to oznacza, iż nie jest potrzebny jakikolwiek przelew na konto bukmachera, by dostać bonus. Co więcej, środki nie muszą być wykorzystane na obstawianie meczów z udziałem reprezentacji naszego kraju!

Bonus bez wpłaty 20 PLN na czerwcowe mecze Polski
Bonus bez wpłaty 20 PLN na czerwcowe mecze Polski

Na tym nie koniec, bo bukmacher daje jeszcze aż 500 PLN jako zakład bez ryzyka. Po pierwszej wpłacie i zagraniu kuponu za własne środki można otrzymać albo wygraną, albo zwrot stawki.

Oferta specjalna dostępna jest do końca 20 czerwca 2023. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Akcja dostępna tylko dla nowych klientów.

Polska zagra z Niemcami w dniu 16 czerwca, natomiast pojedynek z Mołdawią w ramach eliminacji Euro 2024 zaplanowany jest na wtorek, 20 czerwca.

4.9 / 5. Ocen: 242

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x