Bukmacherzy w święta. Godziny otwarcia w Boże Narodzenie 2023

Bukmacherzy w Boże Narodzenie 2023. Najważniejsze informacje: STS godziny otwarcia w święta, Fortuna godziny otwarcia w święta. Sprawdź dane o lokalach w dniach 24-26 grudnia! Czy będą czynne oddziały Superbet, LV BET oraz Forbet?

Bukmacherzy w święta. Godziny otwarcia w Boże Narodzenie 2023
Bukmacherzy w święta. Godziny otwarcia w Boże Narodzenie 2023

Bukmacherzy święta. Godziny otwarcia w Boże Narodzenie

Przed nami święta. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, dlatego kiedy trwa zupełnie inaczej funkcjonuje wszystko to, z czego korzystamy na co dzień. Nie tylko chodzi tutaj o sklepy, urzędy, ale także punkty bukmacherskie. Czy bukmacherzy święta traktują tak samo, jak normalny dzień roboczy, czy może jest wręcz przeciwnie? Tego typu lokali nie obejmuje zakaz handlu w niedziele i dni świąteczne, co oznacza, że teoretycznie mogłyby być czynne 24, 25 oraz 26 grudnia.

Bukmacherzy godziny otwarcia Boże Narodzenie 2023 to temat istotny. Postanowiliśmy sprawdzić, jak będą pracować konkretne oddziały poszczególnych firm bukmacherskich, które działają w naszym kraju. Na łamach naszej strony można przeczytać dane o lokalach Fortuna, STS, LV BET oraz Superbet.

ranking bukmacherów mundial 2022
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów

Materiał podzieliliśmy na kilka wątków, aby każdy mógł w ciągu chwili sprawdzić, jakie godziny otwarcia bukmacherów w święta. Czy będą czynni w wigilię? Czy będzie można u nich obstawiać 25 oraz 26 grudnia (niedziela i poniedziałek)?

Punkty STS godziny otwarcia święta [24-26 grudnia]

STS punkty stacjonarne będą czynne w okresie świątecznym? W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie dane na ten temat. Mamy w tej kwestii zarówno dobre, jak i złe wiadomości. Niestety, nie będzie można przez większość dni świątecznych obstawiać wydarzeń sportowych w lokalach należących do STS.

Już teraz sprawdzisz dotyczące STS godziny otwarcia przygotowane specjalne na święta.

DzieńGodziny otwarcia
24.12 (Wigilia)🛑 Nieczynne 🛑
25.12 (Boże Narodzenie)🛑 Nieczynne 🛑
26.12🕘 9.00 – 16.00 🕓

Jak widać, STS godziny otwarcia wigilia to niekoniecznie dobre wiadomości dla graczy. To samo tyczy się także tego, jak punkty STS czynne w Boże Narodzenie. W przypadku tych punktów tylko 26 grudnia będzie można obstawiać – od godziny 9.00 do 16.00.

Oczywiście, strona www.STS.pl funkcjonować będzie normalnie przez całe święta! W dniach 24-26 grudnia możliwe jest standardowe granie zakładów online. Co więcej, dla nowych graczy ze specjalnym kodem „BETONLINE” przygotowano zakład bez ryzyka 100 PLN na start!

  1. Rejestracja za darmo na www.STS.pl z kodem „BETONLINE
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty
  3. Zagranie debiutanckiego kuponu
  4. Odebranie wygranej lub zwrotu postawionej stawki!
  5. Przy trzech pierwszych wpłatach zdobyć można nawet 1500 PLN ekstra!
STS kod promocyjny na święta
STS kod promocyjny na święta

Punkty Fortuna godzina otwarcia święta [24-26 grudnia]

Fortuna punkty w święta uruchomi czy będzie je miała zamknięte? Jakie będą w przypadku marki Fortuna godziny otwarcia punktów w okresie od 24 do 26 grudnia? Podobnie jak wyglądało to w przypadku STS, nie będzie można obstawiać zarówno w dzień wigilijny, jak i w Boże Narodzenie. Otwarte będą za to oddziały w drugi dzień świąt.

Poniżej prezentujemy, w jakich godzinach czynne będą lokale należące do Fortuny w dniach od 24 do 26 grudnia.

DzieńGodziny otwarcia
24.12 (Wigilia)🛑 Nieczynne 🛑
25.12 (Boże Narodzenie)🛑 Nieczynne 🛑
26.12🕤 9.30 – 14.30 🕝

Każdy może na www.eFortuna.pl postawić kupon bez względu na to, czy chce to zrobić w wigilię Bożego Narodzenia, czy też inny świąteczny dzień. Obecnie nowi gracze mogą wykorzystać w tym miejscu limitowany kod promocyjny „BETONLINE„, a w nim na start przygotowano pakiet z takimi bonusami jak:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 10 PLN ekstra przy I wpłacie
  • Specjalny zakład bez ryzyka 600 PLN!
Fortuna kod promocyjny na święta
Fortuna kod promocyjny na święta

Bukmacherzy stacjonarni – godziny otwarcia 24, 25 i 26 grudnia. Jak działają Superbet, LV BET i Forbet?

Najwięcej osób w naszym kraju korzysta z usług takich firm jak STS oraz Fortuna, jednak są także gracze, którym najbliżej do oddziałów należących do takich marek jak Superbet, LV BET oraz Forbet. W przypadku tych firm godziny otwarcia w święta przedstawiane są w inny sposób – tutaj właściciel konkretnego lokalu może sam podjąć decyzję, kiedy chce pracować, a kiedy zamknąć oddział.

Superbet godziny otwarcia w święta można sprawdzić na stronie www.Superbet.pl. Dla nowych graczy, którzy postanowią obstawiać przez internet, przygotowano tutaj z kodemBETONLINE” freebet 34 PLN. Dodatkowo można odebrać aż tydzień grania bez ryzyka – ze zwrotem w wysokości do 3500 PLN! Przy pierwszej wpłacie dodatkowo przygotowano 200 PLN na start.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

LV BET punkty Boże Narodzenie oraz w inne dni otworzy w zależności od decyzji najemcy konkretnego lokalu. Tym samym najlepiej w tej sprawie udać się do konkretnego oddziału i tam zasięgnąć informacji o tym, jakie będą w przypadku LV BET godziny otwarcia na święta.

Dokładnie tak samo jest z Forbet. Na stronie internetowej www.iForbet.pl można obstawiać przez całą dobę przez całe święta, ale już punkty stacjonarne mogą nie być czynne wtedy, gdy będzie nam na tym najbardziej zależało. W tej sprawie warto udać się do wybranego przez nas miejsca i tam dowiedzieć się, jakie Forbet godziny otwarcia na święta przygotował dla swoich klientów.

Betfan kod promocyjny na start
Betfan kod promocyjny na start

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 193

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x