Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpoczyna przygotowania do rywalizacji w Betclic 1. Lidze. Od poniedziałku, 22 czerwca, zespół będzie przebywał na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej, które potrwa do 4 lipca.
W kadrze na obóz znalazło się łącznie 30 zawodników. Sztab szkoleniowy będzie przyglądał się także trzem graczom testowanym — po jednym na pozycjach bramkarza, obrońcy i pomocnika.
Dla drużyny z Niecieczy będzie to ważny etap przygotowań do nowego sezonu. Bruk-Bet Termalica po spadku z Ekstraklasy ponownie będzie występowała na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, a jej celem jest szybki powrót do elity.
Kadra Bruk-Betu Termaliki na zgrupowanie:
- Bramkarze: Adrian Chovan, Maciej Janicki, Mikołaj Molga, Eric Topór, zawodnik testowany.
- Obrońcy: Thiago Dombroski, Maciej Jaroszewski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Miłosz Kozik, Lucas Masoero, Patryk Olejnik, Artem Putivtsev, zawodnik testowany.
- Pomocnicy: Radu Boboc, Damian Hilbrycht, Wojciech Jakubik, Kacper Surowiec, Maciej Wolski, Maciej Ambrosiewicz, Dominik Biniek, Sergio Guerrero, Krzysztof Kubica, Rafał Kurzawa, Oliwier Sławiński, Igor Strzałek, zawodnik testowany.
- Napastnicy: Ivan Durdov, Morgan Fassbender, Jesús Jiménez, Kamil Zapolnik.

