Betgames w STS. Legalne granie w Pokera w Polsce

Bukmacher STS oprócz zakładów bukmacherskich oferuje swoim graczom gry karciane online. Można tam legalnie pograć chociażby w pokera. W dodatku codziennie typerzy mogą liczyć na bezpieczny zakład do 20 złotych.

Pewne 20 PLN w Betgames

Pewne 20 PLN w Betgames

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki tej promocji sa bardzo proste. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których znajdują się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli gier karcianych. Typerze legalnie mogą pograć tam w:

  • pokera
  • wojnę
  • bakarat

Minimalna stawka to 2 złote, ale z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe. Obstawiać w ofercie można poker online, wojnę i bakarat.

W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 20 złotych. Należy mieć na uwadze, że promocją jest objęty zawsze pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

STS kod promocyjny za darmo

Bukmacher STS oferuje na start pewne 29 złotych graczom i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać te środki.

Typerzy na kolejną premię mogą liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas na konto każdego gracza może trafić nawet 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy dla każdego od STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu typerowi darmowe środki w wysokości 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależnie od rozliczenia zakładów.

Wystarczy jedynie, ze gracz w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85, aby otrzymać bonus. Każdy typer na dodatkową premię może liczyć co tydzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie