Betgames. Legalne granie w Pokera w Polsce

Bukmacher STS oprócz zakładów bukmacherskich oferuje swoim graczom gry karciane online. Można tam legalnie pograć, chociażby w pokera. W dodatku codziennie typerzy mogą liczyć na bezpieczny zakład do 20 złotych.

PEWNE 20 PLN W BETGAMES

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Warunki tej promocji sa bardzo proste. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których znajdują się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli gier karcianych. Typerze legalnie mogą pograć tam w:

  • pokera
  • wojnę
  • bakarat

Minimalna stawka to 2 złote, ale z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe. Obstawiać w ofercie można poker online, wojnę i bakarat.

W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 20 złotych. Należy mieć na uwadze, że promocją jest objęty zawsze pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji.

Bukmacher STS oferuje na start za darmo 100 złotych graczom w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta na www.STS.pl, aby otrzymać te środki.

Typerzy na kolejną premię mogą liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas na konto każdego gracza może trafić nawet 1200 złotych.

BONUS ZA OBSTAWIENIE MECZY DLA KAŻDEGO

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu typerowi darmowe środki w wysokości 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależnie od rozliczenia zakładów.

Wystarczy jedynie, ze gracz w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85, aby otrzymać bonus. Każdy typer na dodatkową premię może liczyć co tydzień.


5 / 5. Ocen: 3

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x